[ikona]

Unisexové šatny na švédských plovárnách

   16. Říjen 2019 - 17:58
warp w

Dobrý den, mám takový dotaz a chtěl bych se zeptat, co je na tom pravdy. Narazil jsem na internetu několikrát na zmínku, že ve Švédsku jsou v rámci genderové korektnosti na klasických textiláckých plovárnách unisexové šatny. Je to pravda? A pokud ano, jak si to mám představit? To jako se tam může sprchovat nahý muž vedle nahé ženy? Podotýkám, že se bavíme o textiláckém provozu. A totéž převlékání?

Na odlehčení dodávám, že v ČR v pánské šatně vždy za provozu pracuje paní uklízečka, přítomným pánům to nevadí. Ale že se z pochopitelných důvodů nemůže stát, že by pracoval uklízeč v dámské šatně. :)

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ad unisexová šatna

   17. Říjen 2019 - 13:15
Jarda2

Tak to je zcela běžné třeba i v největším českém aquaparku Aquapalace Čestlice. Tam také nemáte rozdělené šatny na muže a ženy ale jsou společné. Pravda, že sprchy v Čestlicích jsou rozdělené na muže a ženy ale sprchy budou možná rozdělené i v tom Švédsku.

No a v Saunovém světě v Čestlicích jsou už samozřejmě i ty sprchy společné.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Re: Unisexová šatna

   21. Říjen 2019 - 10:14
Obrázek uživatele jano-mt
jano-mt

Ja som bol zatiaľ v asi 12-ich aquaparkoch – na Slovensku, v Čechách a v Nemecku. Všade boli spoločné šatne. Rozdiel bol len v množstve prezliekacích kabín. V Erdingu (pri Mníchove) som ich skoro ani nenašiel. V Tatralandii a v Bešeňovej (na Slovensku) je ich asi najviac. V Permone (na Podbanskom) v saunovej časti sú aj WC spoločné.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

unisex dressing room Unisexová šatna v Plzen Czech Rep

   25. Listopad 2019 - 6:45
Omar Callejas

Does somebody know where is a Unisexová šatna in Plzen or close to Plzen (Czech Republic)? [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.