[ikona]

Vítejte opět na našich stránkách!

   13. Únor 2008 - 15:24
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka

Naturista.cz má za sebou prozatím nejdelší výpadek ve své historii. Dnes ovšem přináším dobrou zprávu: Jak jste si právě mohli všimnout, provoz webu byl obnoven [Úsměv] Všem pravidelným, ale i nepravidelným či zcela náhodným čtenářům se tímto omlouváme za vzniklé problémy!

Server byl mimo provoz kvůli nepříjemné souhře více okolností, které nebudu na tomto místě rozvádět – vězte však, že se jedná o obchodní vztah s poskytovatelem hostingu (kterému patří dík za bleskurychlou pomoc při řešení situace), a nelehkou osobní situaci majitele webu (kterému držím palce a přeji zklidnění rozbouřených vod). Nešlo tedy v technickém smyslu o nic závažného, a z obsahu celého portálu (ani z osobních zpráv jednotlivých uživatelů či dalších dat) se nic neztratilo.

Závěrem této stručné zprávy musím ještě poděkovat Petrovi (uživatel PetrK), jehož pohotový finanční příspěvek umožnil opětovné zprovoznění Naturisty.

Takže milí uživatelé – vzhůru do čtení, psaní, diskutování, hledání informací… A ať se nám vše daří!

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Sám za sebe mohu

   13. Únor 2008 - 18:21
koloman

Sám za sebe mohu prohlásit, že jsem opravdu rád, že Naturista zase funguje. Jako by mně něco chybělo… Taky mně napadlo, že je potřeba nějakého „finančního příspěvku“, ale nebyl jsem dost nápaditý v hledání kontaktů, když nikoho z Naturistovy rodiny blíže neznám. Jirka Rybka se nemá co omlouvat za vzniklé problémy, když ostatní se stejně v porovnání s ním (a několika dalšími) jenom vezou. Z Moravy zdravím všechny naturisty !

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Výpadek Naturisty

   13. Únor 2008 - 19:22
zurek (bez ověření)

Taky se moc omlouvám za výpadek Naturisty. Příčinou byl zamýšlený přechod na výhodnější hosting, který mi slíbil známý. Slibu se mi dostalo cca. před měsícem a stávající vypršel právě počátkem výpadku. Známý bohužel zůstal u slibů a my zůstáváme pro další rok na předraženém Forpsi, kvality nic-moc. Pokud by tedy někdo chtěl Naturistovi pomoci, tak příležitost poskytnout hosting v řádu stokorun /rok. Máme ale dosti složitý systém, takže přechod by si vyžádal zvláštní péči.
Ještě jednou se omlouvám za výpadek a děkuju za spolupráci.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Zajímavá zkušenost

   13. Únor 2008 - 21:25
Petar

Až když člověk něco ztratí, často pochopí co to znamenalo. Strohé oznámení na forpsi jsem si vysvětloval nějakým takovým podružným důvodem ale pochybnosti i tak hlodaly a člověku docházelo, že Naturista je dobrá značka kterou má cenu nechat žít. Ať se daří.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Výpadek Naturisty.

   14. Únor 2008 - 12:46
Vince (bez ověření)

Musím povedať, že poriadne to so mnou otriaslo, keď som namiesto obľúbenej stránky našiel strohý odkaz FORPSI. Navštevujem ju takmer denne, podľa možností. Moja úcta patrí Zurekovi, Jirkovi Rybkovi a PetrK. Hlavou mi prechádzali všetky čierne myšlienky, vrátane bláznivej myšlienky, či sa snáď v Čechách neobnovilo nebodaj nejaké prenasledovanie naturistov. Bola by náramná škoda Naturistu.cz. Prevádzkovanie stránky stojí nemalé peniaze a spústu času. Niečo málo mi je už o tom za ten čas surfovania známe.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.