[ikona]

Výzkum spirituálního zdraví

   21. Červen 2013 - 14:48
admin

Dobry den, delame v Ceske republice vyzkum dusevniho a spiritualniho zdravi do ktereho se zapojila i UP v Olomouci a Fakulta telesne kultury. Ja, jako skalni naturista mam na starost vyzkum u teto skupiny lidi. Myslim ze by to mohlo byt velmi prinosne a pokud se ukazi nejake vysledky, v coz verim, rozhodne by to prospelo rozvoji naturismu u nas. Chtel bych Vas poprosit zdali byste mohli prosim vyplnit tento dotaznik: http://naturismus.vemeste.cz

Tomáš Nohejl

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Trochu divné

   22. Červen 2013 - 9:32
abel (bez ověření)

Většina otázek mi přišla strašně povrchních, a jakoby s dopředu jasnou interpretací odpovědí. Takže výsledkem může být jedině interpretační artefakt. Česky, dostaneme, co jsme dostat chtěli [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Forma otázek

   22. Červen 2013 - 22:07
Dlouhan3

Kolego abeli, nevím, co za tím hledáte. Otázky jsou položeny, pokud se chcete zúčastnit výzkumu, na každou z nich odpovězte, není, co za tím hledat. Nikdo nepředjímá ani nepodsouvá Vaši odpověď, můžete přece odpovědět podle svého, navíc je to anonymní, tak i pravdivě.

Tolik k testům obecně.

Já trochu nechápu oblast TOHOTO výzkumu – spirit je něco s tajemnem nebo mystikou a ty otázky vyznívají jinak, nevím, proč to nešlo nazvat více vypovídajícím českým způsobem. Název podle mého hodně lidí odradí vůbec to otevírat. Pokud bylo záměrem dávat test intelektuálům nebo duchovně založeným lidem, měli ho šířit pouze na univerzitě a nedávat ho mezi „normální“ lidi.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Spiritualita

   23. Červen 2013 - 18:10
nohejl (bez ověření)

Všechny Vaše připomínky respektuji, bohužel jde o již standartizovaný dotazník, který je třeba dodržet, aby byla zajištěna možnost porovnávání mezi výzkumy. Standartizace takového dotazníku je složitý proces a jde to bohužel jen velmi pomalu. Ale rozhodně připomínky zaznamenáváme a budeme se je snažit zoohlednit v aktualizacích dotazníku.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.