NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

FKK Úštěk: Tvořivý týden 31.7-7.8. (pro ubytované)

Vložil admin, 10. Červenec 2021 - 19:51

Asi jste už zaregistrovali zprávu o vznikajícím FKK kempu v Úštěku, který se v loňském roce poprvé objevil na české naturistické scéně. Práce na zvelebování kempu sice postupují pomaleji než bychom si přáli, přesto tu letos máme první opravdovou sezónu, v provozu je vedle trávníku pro stany a karavany už i prvních pár chatiček, veřejná FKK pláž v sousedství kempu láká k lenošení…

Navíc v termínu 31.7–7.8. chystáme především pro rodiny s dětmi akci „Tvořivý týden s Asmarou“. Vy a vaše děti si zde můžete osahat řadu známých i méně známých výtvarných technik, například malování na kamínky, výrobu studeného porcelánu, ketlování či enkaustiku. Nebude chybět ani bojovka s pokladem. (Akce pro ubytované v FKK Úštěk a je v ceně.)

Kemp letos nabízí ubytování i v několika chatkách (36m2, 4 lůžka, kuchyňka, WC a teplá voda, parkování u chaty, 1200Kč/noc), nebo lze přijet se stanem či karavanem (2 dospělí + 2 děti za 500Kč/noc, společná venkovní kuchyňka, připojení drobných elektrospotřebičů v ceně). Sprchy jsou pro všechny společné venkovní s teplou vodou po celý den, stravování jen vlastní (případně občerstvení 200m, restaurace 1,5km). Vzhledem k omezené kapacitě je dobré si udělat včas rezervaci (v sezóně na turnusy sobota-sobota).

Ceny v textu jsou pro členy ČFN, ceník má i další položky – v případě zájmu kontaktujte správce: Václav Urbánek (vasek-a-petra@seznam.cz, tel. +420 797 846 487).

KOMPLETNÍ INFO O FKK ÚŠTĚK (Mezi Českou Lípou a Litoměřicemi)

 

3