NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jako vždy hanácky pohodová Olomouc

Vložil Anonymní, 23. Říjen 2011 - 16:14

Sobotu 22. 10. jsme se sešli na tradiční Naturistické Olomouci, která patří od r. 2009 k nejoblíbenějším naturistickým akcícm v ČR. Nebylo tomu jinak ani tentokrát, když se v největším středomoravském aquaparku AQUA Olomouc sešlo přes 120 naturistů. Pro velmi příjemnou hanáckou společnost, sestávající se v drtivé většině z rodin, jsme pro tentokrát nachystali 3 saunové ceremoniály, soutěže v šipkách, lovení puků, aquazorbing a překvapení se konalo v podobě dokonalého malíře Romana Bureše, který po svém úspěšném představení na jiné naší akci na Jezeře Lhota, i tentokrát zaujmul a spolu se svojí ženou si odnesli cenu ze soutěže v malování na tělo.


V AQUA Olomouc už jakoby se zapomnělo na architektonické absurdity stavby a naše akce se těší dlouhodobě velmi solidnímu zájmu. Ani tady ale nezapomínáme pravidelně informovat média o termínech a programech našich naturistických večerů. Na Olomoucku to jsou rádia: RUBI, ČAS, Rádio Haná, Radio Apollo. Z novin Olomoucký Deník, Přerovský Deník a další. Úsilí s propagací se vždycky vyplatí a i tentokrát jsme byli svědky dlouhatánské fronty u pokladny.
V čem nám práce v Olomouci ubyla, je foliování rozsáhlého prosklení do vestibulu, protože naše akce začíná přesně s koncem textilního provozu. I tak jsme se ale společně s 8 pomocníky sešli už 45 minut před začátkem a připravili celý program. Za pochvalu určitě stojí mladá rodinka Radky a Radima z Přerova, kteří ač mají doma ročního synka, tak nevynechají ani 1 Olomouc a vždycky přijdou pomoci s přípravami.

Teď už jsme ale za turnikety a po sprchách nás čeká celý aquapark a jeho naturistický provoz, který jsme zde pro středomoravské naháče domluvili 4–5× ročně. Skluzavky, tobogán na pneumatikách, trychtýř, průplav do venkovních prostor, velký bufet, fotbálek, saunový svět aj s venkovní vířivkou… Na to všechno se v sobotu vrhlo 120 naháčů. Náš první bod programu byl saunový ceremoniál s vůní červeného pomeranče, pro něhož věnuje saunové esence společnost SALOOS z Břeclavi. Stejně jako jinde a jindy jsou s. ceremoniály obsazeny do posledního místečka a ještě trochu navíc… Sauňáci, kteří přijdou „pouze“ na čas, tak odcházejí většinou pryč, protože v sauně je sotva skrovné místečko pro mávajícího Žurka.

Dole v aquaparku se to ale už všechno chystalo k dětským soutěžím. Stálice našich akcí – Monika se jich i tentokrát ujala a po řádném vyaquazorbování dětiček je sezvala k první disciplině soutěží. Já jsem se ujal funkce stojanu pro terč na šipky. To některé slabší povahy psychicky nezvládly (šipky nepřistávaly jen na terči, ale i např. na mém stehně, kde ulpívaly) a tak jsem byl této funkce zbaven :-(. Soutěže pak pokračovaly lovením puků, hledáním nafukovacího zajíce a dalšími blbinkami. Já jsem si šel pro změnu zacvičit s osuškou do sauny.
(Pokud se vám nezobrazují fotogalerie, tak se přihlaste do našeho KLUBU NATURISTŮ)
Za velmi vstřícné a přátelské pomoci všech plavčíků jsme nakonec celý večer zvládli a na programu bylo závěrečné vyhlášení výsledků. Hlavní cenou dětských soutěží byl šťastně nalezený zajíc a další ceny z Naturistova dárkového pytle, podle vlastního výběru a pořadí soutěžících.

V soutěži v malování na tělo se tentokrát sešli Ufoni, kteří přistáli na nuda pláži, jeden kluk s kravatou, druhý s motýlkem, jedny plavky, které se smyly dříve než mohly zvítězit, jeden kapr na víně s (mléčnými) melouny a velmi nás potěšila Markéta, která už chystá na svět nového naturistu a dnes se ukázala s jeho kresbou na čím dál objemnějším bříšku.

SaloosSaloos Aquapark OlomoucAquapark Olomouc Velký dík posílám všem pomocníkům – Radce a Radimovi, Monice za organizaci dětských soutěží a úklid, Mirdovi za fotodokumentaci, Jirkovi Dlouhánovi za neustálou propagaci po celé Olomouci i všem dalším pomocníkům, kteří připravili opět zábavnou a pestrou Naturistickou Olomouc. Stejně tak děkuji řediteli AP Olomouc Daliboru Přikrylovi a plavčíkům za pomoc a poskytnutí areálu AP pro Naturistické Olomouci. Za opravdu příjemné saunové esence děkuji firmě SALOOS z Břeclavi.

Děkuji Romanovi Burešovi za krásnou kresbu v soutěži i ochotu výtvarně se podílet na image Naturista.cz.
Tady je první obrázek v tomto stylu (klikni pro zvětšení):

Olomoucký DeníkOlomoucký Deník Následující Naturistická Olomouc: sobota 3. 12. 2011, 20–23 hodin. INFO
Hlasujte ve fotosoutěži: NATURISTICKÁ OLOMOUC říjen 2011

--------------------------------------------------------------------------
5