NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Jarně mrazivá Naturistická Olomouc

Vložil Anonymní, 25. Březen 2013 - 13:30

I když se naše březnová Naturistická Olomouc konala 2 dny po začátku jara, tak celodenní teplota pod 0°C svědčila spíše o pokračující zimě. To dávalo naději, že večer 20.4. se přijde spousta naháčů ohřát a vyplavčit do největšího aquaparku Střední Moravy – Aqua Olomouc. Naději dávala i uveřejněná pozvánka v Olomouckém Deníku a zvuková na radiu KISS MORAVA a dalších. jako vždy na moravských n-akcích jsme se těšili, čím nás překvapí náš dvorní kreslíř Roman Bureš, který je vždy velkou inspirací pro ostatní soutěžící v malování na tělo.


Toto první jarní sobotní dopoledne, poledne i odpoledne jsme prožili klepajíce se na prvních jarních vycházkách. Ty byly sice naplánovány, ale na rozdíl od loňska, kdy bylo např. v Brně 22°C, se letos rtuť nad nulu nedostala. Jako málokdy jsme se tedy tentokrát velmi těšili na večerní saunování na Naturistické Olomouci. Logickou 80tikilometrovou přímku mezi Brnem a Olomoucí jsme i nentokrát změnili na trojúhelník, jehož druhým bodem byla Kroměříž, kde jsme vyzvedli Romana Bureše – pokaždé tvůrce zlatého hřebu našich akcí v soutěžích malování na tělo. Po 19. hodině jsme ale už vykládali naše věčné saky-paky před Aqua Olomouc.

Velmi nemilým zjištěním byla absence velmi oblíbené vodní houpačky :-(. Nastal kolotoč telefonátů, protože téměř nová houpačka v ceně pro nás téměř nevyčíslitelné je pro nás v současnosti přímo pokladem. Až v průběhu olomouckého n-večera jsme se ale mohli uklidnit, protože se zjistilo, že houpačku zapomněli naložit min. týden po n-akci v Aquapalace Praha. Na Babylon by tedy měla být už zase k dispozici.

Nahatým Hanákům jsme tedy nabídnuli trochu postarší vodní trampolinu, která se i přes svoje stáří setkala se značným zájmem. Aquazorby a aquaroller bohužel v Aqua Olomouc provozovat nejde :-/.

Po rozehřátí počátečním (spíše dopálení) jsme se velmi těšili na ohřátí saunové, které jsme si zpříjemnili o půl deváté 1. voňavým saunovým ceremoniálem. Celý večer se pak šinul k závěru obvyklým způsobem bez prakticky jakýchkoli změn nebo zádrhelů.

Na závěrečnou soutěž v malování na tělo přilákal Roman ostatní opravdu originální malbou – mimozemšťana v podobě masožravé rostliny. Poprávu si jako obvykle vysloužil obdiv všech malujících i přihlížejících naháčů a nezbylo než úprkem opět všechna naše hejblátka sbalit a odvézt do auta. tentokrát nám to šlo opravdu rychle, protože před aquaparkem na nás čekal nekompromisní mráz –9°C, takže na obvyklé povídání před rozchodem jsme zkrátili na minimum.

Pak jsme už jen zmiňovanou přímku OL-BM natáhli o výstupní bod Burešových u Zlína a v 1:30 hod. upadli v zasloužený spánek.
POZOR!!!
Této Naturistické Olomouci předcházel email ředitele Aqua Olomouc pana Dalibora Přikryla, který poukázal na značně nízkou návštěvnost na posledních Naturistických Olomoucích. Email uzavřel konstatováním, že bude od podzimu zvýšit vstupné. To je za současného stavu vyslovená katastrofa a ta vyžaduje vytvoření KRIZOVÉHO ŠTÁBU Naturistických Olomoucí.

Opravdu není možné nechat věci běžet tak, jak běží – tzn. do klesající návštěvnosti. ŽÁDÁM všechny naturisty z Olomoucka, kterým opravdu záleží na zdárném pokračování těchto jinak oblíbených n-akcí, aby se daleko intenzivněji starali o propagaci. Vzorem může být rapidně zvýšená návštěva Naturistických Kohoutovic po opravdu pečlivé letákové akci v Brně. Tento způsob by určitě také v Olomouci návštěvnost zvedl.

Je ale potřeba vás – místních, abyste si Naturistické Olomouce vzali za své a starali se o ně. Já před každou akcí obesílám média, natáčím pozvánky, v den akce opět obesílám studia radií. V současnosti mám plno starostí s n-premiérami v Pardubicích a Uherském Hradišti.

Zvažte všechny vaše možnosti pomoci Naturistickým Olomoucím a ozvěte se na naturista@naturista.cz nebo tel.: 777 923 111. Doba je opravdu krizová – pokud se zvýší vstupné, tak to můžeme zabalit.
5
 
-

Kolik lidí bylo v Olomouci?

Vložil M.Dr., 24. Březen 2013 - 16:19

My chodíme radši do ValMezu, vstupné nás vyjde zhruba nastejno, máme to blíž a je tam i plavecký bazén. Taky chodíme do Kohoutovic, kde je vstupné o dost nižší.