NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

LETNÍ SPOLEČNÁ DOVOLENÁ - LOMY Lipnice nad Sázavou

Vložil Anonymní, 9. Prosinec 2006 - 9:35
POZOR: Toto byl původně článek k plánované dovolené v roce 2007, která se nakonec neuskutečnila. Nechcete-li zde čerpat ponaučení z rok staré diskuse, ale raději se dozvědět něco o dovolené 2008 – která se konat bude – přečtěte si, prosím, nový článek zde.
Společné naturistické dovolené mají u nás už letitou tradici. Od dob prvopočátků naturistického dění až po současné společné dovolené na Křetínce nebo tábory Nodropedů.
Na léto POZOR ZMĚNA: 2008! se nám poprvé naskýtá možnost obsadit romantické místo, které je naturistům dosti známé – LOMY u LIPNICE nad SÁZAVOU. 

Místo: Tábornická základna Lipnice nad Sázavou, 11km ze sjezdu dálnice D1 u Humpolce. Souřadnice: 49°37'04.42"N; 15°23'34.37"E Interaktivní mapa
Stránka naturistické lokality Lomy-Lipnice nad Sázavou.

Základnu budeme obsazovat celou. Tzn. po celou dobu budeme využívat plně naturisticky. Zázemí je na tábornické poměry dosti nadstandartní – budova s jídelnou:

Ubytování je klasicky v chatkách: K dispozici je kromě okolních lesů, řady lomů, lomíčků k n-koupání i hříště na základně a sauna: 

Ceny jsou příznivé, vždy jde o plnou penzi – CENÍK. Jelikož půjde o hromadnou akci, tak půjdeme do hromadné ceny, která by měla být nakonec pro jednotlivce výhodnější. Možno přebývat i ve vlastním stanu. 

Pro koho JE společná naturistická dovolená? Pro lidi, kteří chtějí být společenští, chtějí poznat nové lidi, chtějí přispět svým dílem k přátelské atmosféře, jsou ohleduplní ke svému okolí. Naše minulé tábory. – hry, sport, sauna, muzika, víno, pivo, naturistky, výpravy do okolí.

Pro koho NENÍ společná naturistická dovolená? Pro individualisty, kteří se straní světa, usrkávají si v tom svém rákosí, většinu svého času hartusí na všechno kolem sebe. Společná dovolená není také pro čumily, erotomany, nevybitá individua, která se účastní, jen aby uháněli všechno, co před nimi neuteče na strom. Z tohoto důvodu doporučujeme zúčastnit se společné dovolené ve smíšeném páru, nebo s dětmi.

TERMÍN: Bude se určovat zřejmě v lednu, proto se můžete podle svých letních plánů vyjádřit. Podle zkušeností z Nodropedů by se hodil termín cca. 4.8.-12.8.2008 (záleží i na obsazení základny). Dejte prosím vědět, jaký termín by se vám více hodil a během ledna ho upřesníme. Ozvěte se na KONTAKT s těmito údaji:
Termín, na 7 nebo 14 dnů, počet osob, chatka, vlastní stan, kontakt na vás. Při nedostatku kapacity chatek budou mít na tyto přednost rodiny s dětmi. Po určení terminu se vám ozveme s konkrétními údaji a výzvou k zaplacení zálohy. Záloha bude nutná – máme velmi neblahé zkušenosti z minula… Na našich akcích byly vždy také oblíbené srazové víkendy, kdy se sjela řada přátel, kteří neměli čas na celý týden. Srazový víkend uděláme i nyní, termín bude opět potvrzen podle většinového zájmu. Ozvěte se tedy prosím co nejdříve, v lednu už potřebujeme mít vaše návrhy termínů pohromadě.

Vjezd do základny:

0
 
-

Lipnice? Super!

Vložil PetrK, 12. Prosinec 2006 - 1:03

Základna Lipnice je super!
Několikrát jsem tam byl,nádherné místo úplně schované uprostřed lesů, velká půlkulatá sauna ze které se dá skákat přímo do lomu, skvěle vařící kuchařky, voňavá káva od paní správcové kdykoliv, pískové hřiště a louka jako stvořená pro nejrůznější hry nebo lenošení na sluníčku. Když se náhodou sluníčko schová za mraky, nevadí, velká jídelna se sálem a krbem poskytne vyhřáté útočiště před rozmary počasí. A večerní posezení a prozpěvování u táboráku…prostě pohoda, která vypadá až neuvěřitelně…K tomu v okolí další lomy s tajemnou černou vodou a Haškova Lipnice s muzeem a hradem :) Jen pozor, lom přímo v táboře je hluboký neuvěřitelných 25m
Naturisti neváhejte a hlašte se!

případné další trochu info o okolí najdete třeba tady: www.medy.cz/…smus/lipnice

Petr


Žurek: Díky Petře za další info (Petr s touhle akcí a nabídkou přišel). Po zveřejnění článku se přihlásilo hned 8 lidí, takže o naplnění nebude nouze. A to ještě nebyl stanovený termín. Kolik je vlastně kapacita? ;-) Nějak to nikde nikdo neuvádí http://www.tabornici.cz . Na Nodropedy jezdilo cca. do 30 lidí, tohle je komfortnější, se stravou, atraktivní místo. Tak zájem bude nejspíš větší. Bude asi otázka, jestli naplníme 14 dnů, zatím je od přihlášených zájem na 1 týden.

 
-

kapacita Lipnice.

Vložil PetrK, 12. Prosinec 2006 - 13:25

Celková kapacita Lipnického areálu je cca 60 lidí. Z toho asi 40 osob ve dvoulůžkových chatkách a 20 osob ve vícelůžkových pokojích s palandami v budově jídelny (pokojů je asi 5, ale nepamatuji si to přesně). Kapacitu areálu není potřeba naplnit celou. Jen pro zajímavost kapacita sauny je cca 15 lidí :)
Ubytování ve stanech je myšleno pouze jako nouzovka pro ty co by se už případně nevešli na postel. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že ideální počet je mezi 20 až 40 lidmi, při 60 lidech už je to moc velká davovka :)

Doporučoval bych týden. O základnu je velký zájem a urvat 14 dnů v létě by asi bylo komplikované, třeba příští rok až se dobře zapíšeme :) Případné víkendové návštěvy nejsou problém, jen je to potřeba včas nahlásit kuchařkám, aby navařili dost dobrůtek :)

Hezké léto Petr

 
-

Dovolená - konatkt

Vložil JirkaRybka, 20. Leden 2007 - 0:27
Obrázek uživatele JirkaRybka

POZOR!!

Kdo jste svůj zájem o dovolenou nahlásili v době od 20.12. do 19.1., a nedostali jste žádnou odpověď, napište prosím do kontaktního formuláře znovu! Z důvodu technických problémů vaše první zpráva zřejmě nedorazila kam měla. Děkujeme.

 
-

zadost

Vložil masercentrum, 3. Únor 2007 - 0:37

Dobry den,jelikoz jsem nebyl zaregistrovany,zkousim Vam psat radeji podruhe. Měl bych zajem o dovolenou v Lipnici,mělo by nas byt 6–8lidí,dve rodiny,pokud by to bylo v srpnu bylo by to fajn,budu rad za prípadne informace,dekuji mnohokrat. Vaclav Chlad masercentrum@seznam.cz

 
-

Lipnice až napřesrok

Vložil JirkaRybka, 1. Březen 2007 - 13:20
Obrázek uživatele JirkaRybka

Jak jsem se dozvěděl ze zdrojů nejpovolanějších, společná naturistická dovolená v Lipnici letos nebude. Předběžně přislíbený termín jsme nakonec bohužel nezískali, a protože ani zvažované náhradní možnosti nakonec nevyšly, nezbývá než se všem zájemcům o letošní dovolenou omluvit. I dobře míněné plány prostě občas nevyjdou.

Neklesejte však na mysli – již v tomto okamžiku se rozbíhá příprava společné dovolené v Lipnici na příští rok (tedy 2008), ve stejném místě i stylu, která s ohledem na dostatečný časový předstih prakticky určitě klapne. Tímto zároveň děkuji za vynaložené úsilí Jirkovi, Petrovi a všem ostatním kdo se na zajišťování dovolené byť i jen radou podílejí.

Takže napřesrok u Lipnice! :-)

 
-

Naturistický tábor u Lipnice

Vložil MONFOLT, 20. Listopad 2007 - 22:51
Obrázek uživatele MONFOLT

Nuda tábor bude super? Pokud se dozvím více info.. Tak bych jela strašně moc ráda


Žurek: Tady je stránka jednoho z minulých táborů, tohle by se dalo nazvat jako putovní n-tábor. Doufejme, že se 2008 u Lipnice povede.