NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

MISS NATURA 2007 - podmínky soutěže

Vložil Anonymní, 22. Květen 2007 - 10:00

Soutěž MISS NATURA 2007. (dále jen „soutěž“) Hlavní strana soutěže

Pořadatel: NATURISTA.CZ, EMAIL
odpovědná osoba: Ivo Žurek, tel: 777 236 452.

Partneři

Naturistický hotel VRITOMARTIS na jižním pobřeží ostrova Kréta u města Sfakia. Prostředí kolem hotelu patří k ekologicky nejzachovalejším mezi všemi řeckými ostrovy. Protikladem oproti nádhernému moři je kulisa Bílých hor, které se vypínají do výše přes 2000 m.n.m. Hotel Vritomaris je kombinací moderního stylu a řecké tradice. Nabízí excelentní vybavení jak v interiéru, tak ve venkovních prostorách hotelu. Jedné z MISS NATURA věnuje týdenní pobyt s plným servisem.

NATUR TRAVEL, Praha – Tradiční naturistická cestovní kancelář s nabídkou pobytů pro naturisty do celého světa.
MISS NATURA věnuje týdenní pobyt na své naturistické jachtě SILVA, která se plaví každoročně ve středním Jadranu.Centrum Babylon Liberec Pořádá kromě pravidelných každotýdenních hodin pro naturisty také každý sudý měsíc poslední sobotu Naturistické párty. Na NP 27.10.2007 bude finále této soutěže.
Předním finalistkám věnuje víkendový pobyt ve svém Hotelu**** Babylon.


Zbývající partneři budou uvedeni na tomto místě do 30.6.2007Podmínky přihlášení do soutěže
Pro FOTOSOUTĚŽ: Přihláška
Přihlásit se může jakákoli naturistka, která pošle soutěžní fotografie, svoje jméno, adresu a telefon. Totožnost bude zpětně ověřena. Snímky nemusí být bez oblečení. 3 vítězky Fotosoutěže budou mít právo se zúčastnit finále 27.10.2007 v libereckém Centru Babylon. Účast finalistek Fotosoutěže na libereckém finále není povinná. Vítězky Fotosoutěže budou zařazeny do členské sekce Naturista.cz a budou jim vypláceny honoráře ve výši 10–50% z návštěvnických poplatků. Příp. možná individuální jednorázová smlouva. Účast ve fotosoutěži je časově neomezená. Účastnice, které se nezúčastní libereckého finále soutěže nemají nárok na ceny věnované partnery soutěže.

Pro FINÁLE v Centru Babylon Liberec 27.10.2007
Finále se mohou zúčastnit naturistky se svými partnery. Pro Finále budou vybrány 3 vítězky Fotosoutěže a další vítězky místních předkol, která se konají v místních klubech a lokalitách. Každá lokalita, místní klub může do Finále vyslat 1 vítězný naturistický pár. Ten bude ve Finále soutěžit v těchto disciplínách:

  1. Malování na tělo
  2. Tanec na libovolné téma i hudbu
  3. Soutěž zručnosti (prolézačky, skákačky, házení na cíl…)

3 vítězné páry obdrží hlavní ceny partnerů. Všichni účastníci finále, kteří postoupí z místních předkol budou mít na toto Finále vstup volný.

Vítězové po Finále – období 27. 10. 2007 – 20. 6. 2008
MISS NATURA zvolená pro toto období bude úzce spolupracovat s aktivitami Naturista.cz. Dostane neomezený prostor na serveru, stálý odkaz na titulní straně. Zde bude prezentovat pro členskou sekci Naturista.cz o novinkách v oblasti naturismu v ČR – naturistické akce, sauny, wellness a další zimní naturistické podniky. Forma těchto příspěvků bude individuální a dobrovolná. Podle ní pak bude odměna pro úřadující MISS NATURA 10–50% ze členských příspěvků. Vítězka, která obdrží jako cenu týdenní pobyt na naturistické jachtě SILVA uvede ve své prezentaci na Naturista.cz 7dílný seriál (deník) z této cesty. Jeho součástí bude také obrazová dokumentace.
Na žádném veřejně přístupném místě Naturista.cz není povinnost MISS NATURA vystavovat své fotografie bez oblečení.
Úřadující MISS NATURA bude moci svůj post obhájit v letním kole MISS NATURA, které se bude konat 21. 6. 2008 na sportovišti n-lokality Oplatil-Hrádek na Pardubicku.

NATURISTA.CZ, dne 22. 5. 2007
Ivo Žurek

Dotazy a připomínky prosím na EMAIL nebo do komentářů pod touto stranou.

0