NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Moravský naturistický supervíkend 17.-18.8. 2013

Vložil Anonymní, 9. Červenec 2013 - 9:47

Loňský po všech stranách bezvadný víkend Antošovice-Kozlovice měl ode všech tolik ohlasů, že není jiná možnost, než z něho udělat tradici :-). „Antošky“ se svými rozmanitými možnostmi sportu, her i velmi přátelské atmosféry i letos přilákají šikovné kuchařky, které budou soutěžit o nejchutnější polskou národní polévku „žurek“. Kozlovické (Přerov) koupališťátko je sice menší areál, ale zřejmě má nějaké magické kouzlo, protože nejpozitivnější ohlasy ze všech moravských n-akcí jsou právě na N-Kozlovice. Letos se tady sejdeme už počtvrté 18. 8.


Sobota 17. 8. 2013
Co: Naturistický sportovní den se soutěží ve vaření polské národní polévky „žurek“
Kde: Naturistická lokalita „POHODA“ Antošovice u Bohumína, Sdružení Naturistů Ostrava,
GPS: 49.895713,18.317526

Program: kuželky, volejbal, aquazorbing, badminton, v poledne soutěž ve vaření žurku (recepty), nejrůznější hry až do večera, večer taneční zábava.


Článek o vaření žurku 2012

Kompletní dataKompletní data Neděle 18. 8. 2013
Co: Naturistické Kozlovice (4. ročník) s pohodovým koupáním, aquazorbingem, vodní houpačkou, ping-pongem, pétanque, létající talíře a samozřejmě skvělý bar hned u vody ;-)
Kde: Areál sportu Kozlovice u Přerova, GPS: 49.4662508N, 17.4889158E

Určeno naturistickým rodinám!Všichni jste na tento moravský supervíkend zváni a pozvěte i své známé i neznámé!

Víte, že:

  • Tuto a další desítky podobných akcí v ČR organizuje neziskový projekt NATURISTA.CZ?
  • Se zde dozvídáte aktualizované informace a tipy na vaše naturistické vyžití?
  • Se snažíme o vytváření dalších míst pro vyžití bez plavek?

Podpořte prosím jakkoli tuto naši činnost, mockrát děkujeme.
5
 
-

Antošovice - cena?

Vložil M.Dr., 9. Červenec 2013 - 17:15

Jak se tak dívám na ceník na stránce SNO, nevidím tam cenu pro návštěvníka, který není členem nebo hostem, případně psem člena :-/ Mají na tuto akci přístup i nečlenové, kteří přijedou sami, a za jakou cenu?

 
-

Kozlovice - doprava z Přerova?

Vložil PetrK, 1. Srpen 2013 - 12:10

Rád bych se vypravil do Kozlova. A poněkud netradičně vlakem.

Poradíte rozumné spojení pomocí MHD od nádraží v Přerově k bazénu v Kozlovicích?

Díky Petr

 
-

Kozlovice - také nemám jasno

Vložil milda (bez ověření), 15. Srpen 2013 - 22:54

Zkuste najít spojení např. přes www.idos.cz, určitě nějaké spojení najdete, nebo Vás někdo známý vezme autem. Já zase řeším otázku, jak chápat větu: „Určeno naturistickým rodinám!“ Já osobně nemám možnost jít na takovou akci s nějakým rodinným příslušníkem, moje žena je bohužel zarytá antinaturistka a pro mé nahaté koupání nemá valné pochopení, stačí se jen zmínit, že bych někam jel na FKK akci a je hned oheň na střeše a náš hovor končí hádkou plnou jejích výčitek a obviňování z úchylnosti mé osoby. Je snad akce v Kozlovicích pro samotné muže nevhodná? S nějakou ženou jako doprovodem bych se na takové akci cítil líp. Každopádně přeji kozlovické akci úspěch.

 
-

Kozlovice

Vložil Pepper, 16. Srpen 2013 - 14:49

Mildo já to „určení“ chápu jako bububu na nežádoucí osoby. Loni jsme tam byli s kamarádem a nikdo nás nekamenoval. Letos tam pojedu sám a žádné problémy nečekám… proč taky, když se tam potkám se spoustou známých a kamarádů? [Úsměv]

P.S. Podobné popisy nechápavých manželek ve mně vzbuzují přímo návaly lítosti. [Pláč] Moje exmanželka naštěstí nebyla tak ortodoxní, ale stejně mi nechybí. [Smích]