NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistická Olešná - první aquapark pro naturisty na Moravě!

Vložil admin, 19. Únor 2009 - 19:47

Článek o této akci

Díky vstřícnému postoji vedení Aquaparku Olešná ve Frýdku-Místku se 14. 3. v jejich moderním krytém areálu setkají naturisti. Vůbec první akce tohoto druhu na Moravě bude mít podobný charakter, jako velmi oblíbené naturistické akce v Čechách. Na své si tedy přijdou milovníci vodních radovánek, aquazorbingu, tobogánů, velmi divoké řeky, sauny, bodypaintingu…


Akce: Naturistická Olešná
Místo: Aquapark Olešná, Frýdek-Místek. MAPA
Termín: sobota 14. 3. 2009, (19) 20–23 hod. 19–20 bude zahřívací hodinka, nepovinné plavky, 20–23 hod. povinnost bez plavek.
NOVINKA Vstupné: děti do 10 let – 30 Kč/akce
děti od 10 do 15 let a studenti – 50 Kč/akce
dospělí – 200 Kč/akce
rodinné vstupné (2 dospělé a 2 děti do 15 let) – 450 Kč/akce

+ možnost vstupu do sauny.

Program: aquazorbing, dětské hry a soutěže, malování na tělo.

Další podrobnosti budou průběžně uvedeny na této stránce.
Na akci platí kromě označeného oficiálního fotografa zákaz fotografování a filmování.

Informace na EMAIL

Fotogalerie Aquaparku Olešná Frýdek-Místek:
AP OlešnáAP Olešná
Sauna:

Prezentace Aquaparku Olešná FM ve formátu PDF.
2
 
-

Olešná - cena

Vložil M.Dr., 19. Únor 2009 - 22:20

„Vstupné: běžné podle ceníku + možnost vstupu do sauny.“ Chápu to správně, že v ceně vstupu do bazénové části bude na této akci i vstup do saunové části bez doplatku?

 
-

Olešná - cena do AP + sauny

Vložil zurek (bez ověření), 19. Únor 2009 - 23:36

Informace o této akci je velmi čerstvá, museli jsme čekat na odhlasování specielní komise, k tomuto účelu stvořené. Proto se jednotlivé detaily budou průběžně dolaďovat. V principu bude vstup na stejné bázi jako V Čestlicích nebo Babylonu. V Olešné k tomu účelu budou muset nastavit digitální systém. Takže pouze technická záležitost. Aquazorbing právě také potvrdil účast, takže budeme v plné sestavě.

 
-

Olešná

Vložil MONFOLT, 20. Únor 2009 - 8:20
Obrázek uživatele MONFOLT

Super už se těším. Trošku jsem ten ceník nepochopila.. Kolik zaplatím od 19 hodin??

 
-

Já to pochopil že 2×130,

Vložil Gwynbleidd, 20. Únor 2009 - 9:11
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Já to pochopil že 2×130, pokuď se prokážeš jako studentka

 
-

Olešná - cena do AP + sauny

Vložil zdenekfm (bez ověření), 12. Březen 2009 - 21:16

Ceny nakonec zvýhodněny (především pro děti a studenty) viz výše, tak teď už jen svojí hojnou účastí podpořit tuto akci, ať se na Olešné můžeme scházet častěji.


Ne, cena za 4 hodiny by měla být: Studenti 70 Kč + 12 čtvrthodin x 15 Kč = 250 Kč. Studenti s abonentním čipem 240 minut x 0,85 Kč = 204 Kč. Dospělí 100 Kč + 12 čtvrthodin x 15 Kč = 280 Kč. Dospělí s abonentním čipem 240 minut x 1,15 Kč = 276 Kč. Doplatíte prostě jen tolik, kolik se zdržíte.

Vzhledem k ceně 160 Kč za 6 hodin!!! v Babylonu je to o dost víc. Mohli by se ve FM ukázat a účtovat alespoň cenu za všední den [Úsměv].

Pro rodiny s dětmi 2+1 nebo 1+2 pak bude jistě výhodnější tzv. rodinné vstupné 180Kč + 12 čtvrthodin x 30 Kč = 540 Kč.

Přechod mezi bazénovou a saunovou části je pro majitele abonentních čipů zcela běžný i za normálního provozu. Na této akci bude umožněn také ostatním.

Jinak Ivoši vřelý dík za to, co pro nás po celé republice děláš! Nepočítal jsem, že i v rodném městě si budu moci někdy zajezdit na tobogánu s holým zadkem [Úsměv]. Jen škoda, že tu nemáme trychtýř, až bude Olomouc, tak snad nebudeme muset dojíždět do Liberce, či Čestlic.


Žurek: Děkuju za uznání. Vedení Olešné jsem navštívil osobně a vše vysvětlil během dvouhodinové schůzky. Akce musela projít hlasováním dozorčí rady. Těsnou většinou prošla. I proto budeme muset ukázat, že naturistické akce jsou bez vady, komplikací a za pokud možno hojné návštěvy. Pokud se zdaří premiéra, tak se může jednat dál. Osobně věřím Severomoravákům, že se sejdou v rekordním počtu. My se budeme snažit o dobrou zábavu. Aquazorbing už přislíbil přijet a další atrakce připravujeme.

 
-

Aquapark Olešná - nové fotografie a prezentace PDF

Vložil zurek (bez ověření), 21. Únor 2009 - 15:09

Do aktuální stránky Naturistické Olešné byly přidány aktuální fotografie AP, sauny + prezentace areálu v PDF.

 
-

Olešná.

Vložil Panda, 25. Únor 2009 - 16:43

Vážení, jsem zvědav, klobouk dolů a snad bude sranda. Na Olešné jsem několikrát byl, vždycky jsem si říkal, že by nebylo marné zde udělat večer pro naturisty … a ejhle. Budeme tam.

 
-

Holá všichni

Vložil Gwynbleidd, 4. Březen 2009 - 21:17
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Hele všichni moraváci, né že se budete doma ulívat a všichni kezky hupsky dupsky na Olešnou, ať ty čecháčky trumfnem [Spiklenec] [Úsměv]

PS: Foťáky a jiné nešváry si nechte doma, ať neodrazujeme hezké holky, no ne?


Žurek: Hezké holky přijedou s Čehunama a už se moc těší. Tak hlavně aby se dostavili taky Hanačky, Valašky, Slezačky a hlavně Moravačky [Úsměv]

 
-

Olešná

Vložil MONFOLT, 5. Březen 2009 - 8:09
Obrázek uživatele MONFOLT

Já z Krnova co patří do Moravskoslezska tam budu na 100% a z Ostravy a ze Šumperka tam taky kdosi bude.

 
-

Olešná

Vložil pavpav (bez ověření), 6. Březen 2009 - 11:21

Jw fajn,že tato akce se taky koná na Moravě,jen doufáme,že i tady bude zákaz focení,každý si nemůže totiž dovolit vzhledem ke svému zaměstnání,aby fotky kolovaly po mailech.P+J

 
-

Menší nepřesnost

Vložil abel (bez ověření), 6. Březen 2009 - 12:17

Čtu tady někde, že je to první akce tohoto druhu na Moravě. Tož není, první historická byla loni 8.11. Jihlava. Pokud vím, tak ač je administrativně v kraji Vysočina, tak na Moravu patří. To nic nemění na tom, že se na Olešnou těším – pokud seženu odvoz z Brna [Smutný]

 
-

Ani Jihlava není zdaleka

Vložil natur, 6. Březen 2009 - 13:22
Obrázek uživatele natur

Ani Jihlava není zdaleka první velkou naturistickou akcí na Moravě. Několikrát, mám takový dojem že 3×, se konaly před lety velké akce na Plaveckém stadionu v Olomouci, vždy pro cca 150 naturistů (a to tehdá v podstatě nebyl internet a maily) – 50m bazén, sauna, masér, disco, soutěže, bohaté občerstvení až do rána a možnost velice laciného ubytování ve zdejším hostelu, příp. v hostelu na sousedním fotbalovém stadionu. Faktem je, že účastníci se rekrutovali převážně z Čech, Moraváků bylo pomálu (když, tak z Křetínky, příp. SČSN), Olomoučáky nikdo nikdy neviděl (když nepočítám pana ředitele stadionu a jeho manželku). Ale to už je skutečně historie naturismu v Čechách. natur

 
-

Jak dopadla Olešná?

Vložil M.Dr., 17. Březen 2009 - 8:53

Tak jak bylo v Olešné?

 
-

Skvělá akce

Vložil Mirda, 17. Březen 2009 - 9:14
Obrázek uživatele Mirda

Ahoj, díky za skvělou akci, moc se nám tam líbilo. myslím, že to nemělo chybu. Těším se, že se podaří uskutečnit další akci. Díky Ivo.

 
-

Srovnání

Vložil Max (bez ověření), 17. Březen 2009 - 13:04

Protože jsme byli na podobné akci poprvé (konečně něco blíže k domovu), tak nemůžeme srovnávat například s Čestlicemi, Rýmařovem či Libercem… …do sauny v AQP F-M chodíme celkem pravidelně a přešli jsme v sobotu plynule do bazénové části…super. V každém případě doufáme v opakování akce ve Frýdku – Místku…jen se obávám, jak k tomu přistoupí radnice… …líbilo se nám tam (a to může být problém [Spiklenec] ).

 
-

Objeví se i nějaký

Vložil Gwynbleidd, 17. Březen 2009 - 21:57
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Objeví se i nějaký článek o tom jak to na akci vypadalo, jaká byla ůčast, nějaké foto …?

 
-

Pozdrowienia z Polski.

Vložil Adam (bez ověření), 18. Březen 2009 - 1:55

Na wyjazd do aquaparku Olesna zdecydowaliśmy sie z żoną w ostatniej chwili, ale nie żałujemy tej wycieczki. Po pierwsze – jesteśmy nieco podbudowani, ze dziur w czeskich drogach jest nie mniej, niż w polskich, z sztuczki z oznakowaniem dróg czasem biją na głowę wymysły naszych drogowców. Zarezerwowany wcześniej telefonicznie pensjonat „Muranka“ po przyjeździe okazał sie być pełny, dopiero wyjaśnienie, że była wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pozwolił nam zająć pokój, choć takowego „szczęścia“ nie miała już wesoła grupa z Polski pod przewodnictwem „para4742“, ale cóż, kto pierwszy . To jednak drobnostki, które w żaden sposób nie wpłynęły na nasz humor. Aquapakk Olesna nad jeziorkiem o tej samej nazwie to kameralny obiekt basenowo-saunowy, raczej dość nowy, o pojemności nominalnej 200 osób (dla porównania aquapark Cestlice ma pojemność znamionową 2000 osób, a więc 10 razy tyle). Obiekt miły, basen fajny, zjeżdżalnia „wysoka“ wspaniała, zjeżdżalnia „niska“ jakby niedoprojektowana (ciężko się nie utopić, a mówię to ja, ratownik!) Poza tym architektura, jacuzi, atrakcje – OK. Część saunowa, jak na tak mały obiekt – też w porządku, choć nam brakowało w tej części jacuzzi, ale nie można mieć wszystkiego…Aha, w łaźniach (saunach mokrych) nie było węża spłukującego, co czyniło konieczność moczenia ręczników, a to nie jest dobry pomysł… W spotkaniu naturystycznym wzięło udział ok. 170 osób, z czego prawie połowa z Polski. Pierwsza godzina CO, więc na basenie niewielka część nago, reszta w strojach. Syuacja zmieniała się wraz z upływem czasu, ale mimo upływu godz. 20.00 spora część korzystała dalej z basenu w strojach; w zasadzie całkiem naturystycznie zrobiło sie dopiero ok. 21.00, kiedy wyszli wszyscy basenowicze „nienatyrystyczni“. Myślę, że ta kwestia powinna być lepiej dograna, gdyż np. moja żona tak średnio czuła się nago pośród „bermudystów“, ale dała sobie z tym radę. Atmosfera wśród naturystów fantastyczna, pozdrawiam tu przy okazji janmaxxa, Tomka, parę4247 z kompanią, Karela z grupą „Antosovice“, oczywiście Ivo Zurka, sympatyczne pary z Krakowa i Mysłowic poznane w saunie mokrej i wszystkie inne spotkane osoby. Odbył się Aquazorbing, konkurs malowania ciał, rozmowy Polaków i Czechów w basenach, saunach jaccuzi, zjeżdzalniach, kawiarni… Ogólnie naprawdę bardzo sympatycznie. Nie było tłoku, choć jak na tak mały obiekt zapełnienie było przyzwoite. Reasumując: Aquapark Olesna w czeskim Frydek-Mistek może być kolejnym kultowym miejscem spotkań czeskic i polskich naturystów, polecam jego odwiedzenie, imprezy mają być cykliczne – następna za jakieś 2 miesiące również na basenach zewnętrznych. A&B

 
-

Adam z Polski napsal:

Vložil Pohodička (bez ověření), 18. Březen 2009 - 9:15

Pohodička – filozof a naturista MEDY Rozhodli se na poslední chvíli, ale cesty nelitují, i když měli problémy s orientaci a jízdou autem i ubytováním. Akvapart v Olešné se jim líbil jako intimní prostředí, nějaký problém měli s menším tobogánem. Manželka se necítila dobře nahá mezi „bermudisty“. Setkání se účastnilo asi 170 naturistů, z toho polovina z Polska. Nálada byla fantastická. Měli tam hodně přátel z Česka i Polska. Líbil se jim Aquazorbing, malování na tělo a že se mluvilo česky i polsky. Soudí, že Olešná se může stát kultovním místem setkání českých a polských naturistů a akce se mají opakovat i ve venkovních bazénech.

 
-

Olešná byla fajn !

Vložil Zdendous (bez ověření), 18. Březen 2009 - 20:12

Přestože akce na Olešné byla pro nás kapku z ruky i tak jsme se na akci nakonec vydali celá rodinka. Musím říci že všem se nám tam moc líbilo a i atmosféra byla moc fajn.My jsme dorazili už na 19 hod a překvapivě nám ani smíšený provoz nevadil,bohužel je nutné poznamenat že i před devátou hodinou byli k vidění jedinci v plavkách což by některým lidem mohlo vadit.Celkově byla akce vydařená,teď jen jak vše vyhodnotí provozovatel z ekonomické stránky a zda bude chtít v akcích pokračovat.

 
-

Bylo to super!

Vložil exposto (bez ověření), 19. Březen 2009 - 8:23

Ahoj, akce se moc vydařila, super byly hlavně sauny, pára tady neměla chybu. Mezi přáteli jsem ale zjístil, že o této akci mnoho lidí nevědělo, takže by bylo super akcičku zopakovat. Dá se nějak do budoucna zjístit, jestli bude zase párty? Babylon a Čestlice mají pravidelné akce, je škoda, že u nás nic takového není:(.

 
-

Olešná se zpožděním

Vložil zurek (bez ověření), 19. Březen 2009 - 15:38

Omlouvám se za zpoždění informací o víkendové Olešné, ale teprve tento týden jsem si začal vybírat dovolenou 2008. Takže vás zdravím ze sjezdovek v Deštném v Orl. horách a slibuju, že článek i fotky budou během pár dnů na Naturistovi. Stručně: Naturistická Olešná měla dosti solidní návštěvu a relativně dobrý průběh (někteří textiláci vzdorovali, co to šlo, ale během 30 min. nakonec podlehli všichni, takže bylo 100% FKK). Vedení není proti konání dalších n-akcí, které se budou nejspíše konat v rámci večerního plavání s využitím venkovních prostor. Předběžný termín je cca. polovina června. Ostatní podrobnosti ve článku. Poláci: nechlastejte ve vířivkách a před ochlazovacím bazénkem se sprchujte! (musel jsem to několikrát za večer řešit).

 
-

Čestlice na druhý den a

Vložil Gwynbleidd, 23. Březen 2009 - 14:57
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Čestlice na druhý den a Olešná ani po týdnu [Smutný]

 
-

Proč je zrušena Olešná?

Vložil M.Dr., 24. Leden 2012 - 22:42

Ahoj, neví někdo, co vedlo ke zrušení akcí v AP Olešná? Na jejich webu jsem nic nenašel, kromě toho, že děkují za pochopení, ale ani nevím, co mám chápat [Zmatený]