NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistické jaro v Aquapalace Praha odstartováno

Vložil Anonymní, 14. Březen 2011 - 9:22

14. 3. 2011, 22.30 hod. Aktualizováno – přidáno video o saunových ceremoniálech v Aquapalace s ředitelem AP ing. Radkem Steinhaizlem.
Posledními záchvěvy paní Zimy, která rozhazovala svoje poslední ledové kroupy v sobotním Aquapalace, jsme se definitivně rozloučili s tak naturisticky neoblíbeným ročním obdobím. Rozloučit se přišlo přes 800 naháčů z celé ČR a blízkého i vzdálenějšího okolí. K bohatému programu přispěli velmi odpočatí DJ Radek Myslík, klávesista Petr Malínek, který velmi znatelným způsobem navodili živou atmosféru zvláště u vlnobití. Přišla řada i na karaoke, dětské soutěže a všechno, na co jsme na našich akcích zvyklí.


Oblíbená tabule s podpisy se brzo po začátku začala plnit nejrůznějšími záznamy, podívejte se tady. Cestu do Aquapalace skutečné váží naháči z velkých dálav, tentokrát i navzdory chřipkové epidemii, která je ještě stále aktuální.
Už před 18. hodinou jsme se pustili do přípravy večera. Svoji nažhavenost zábavu rozproudit naplno ukázal dlouho chybějící DJ Radek Myslík, který na podiu u vlnobití byl už dlouho před námi. 20. hodina se blížila a my jsme se pustili do příprav zprovoznění veškerého našeho n-cirkusu. Ten přišel vhod, protože až na místě jsme zjistili, že návštěvníci AP jsou tak „energičtí“, že zničili všechny čestlické aquazorby. Vyrukovali jsme tedy s našimi a spolu s opraveným rollerem a dalšími atrakcemi očekávali začátku n-večera. Smůla se ale nevyhnula ani nám a ne dlouho po spuštění atrakcí vypověděl službu zip jednoho aquazorbu a my jsme tak definitivně museli zrušit minule velmi oblíbené závody 4 aquazorbů :-(. Opět tedy nezbude, než spolehnout na služby věhlasné firmy AQUAZORBING.CZ a pokusit náš churavějící aqua-park poléčit.Živé preludování Petra Malínka brzo přilákalo řadu naháčů, kteří si přišli ve stylu karaoke zazpívat svoje oblíbené písničky. V době dětských soutěží se kolem něho shlukla skupina drobotiny a společně si dali „Jede, jede mašinka…“. V pauzách mezi vlnobitími vytvořil Petr svým až plouživě barovým preludováním v Paláci pokladů velmi příjemnou atmosféru. Večer tak měl spád a vyhrazené 3,5 hodiny uběhly velmi rychle. Možná by stálo za zvážení, poctivé rozezpívání před výkonem, které by profesionálnější intonaci určitě prospělo.


Přes velké množství čestlických atrakcí se i tentokrát sešly děti k jejich oblíbeným soutěžím. Komu se nechtělo, tak se pokusil vytvořit nově zavedený rekord v běhání v aquazorbu „tam a zpět“. Současný rekord je v kategorii do 10 let 1,23 min. a v dospělých 1,09 min. (Jirka Rybka). I roller byl v neustále v jednom kole a až překvapivě ho okupovaly pouze děti (jako kdyby všichni návštěvníci četli Naturistu :-).

Před 22. hodinou se to už začalo srocovat na balkoně nad vlnobitím k závěrečné soutěži v malování na tělo. Pro gradující finále se nechal Petr Malínek vyprovokovat k mimořádně náročnému BUGATTI-STEP, které udělalo přehlídce namalovaných soutěžících skvělou atmosféru. Při vši snaze uvést na stupně vítězů opět někoho nového, museli jsme přiznat, že kvality dua Rybka-Pája jsou přinejmenším nadstandartní a vítězství jim ani tentokrát neušlo. Zvítězil jejich obraz „jarní líhnutí naturistů“.
Večer uplynul jako voda a už tu byl personál, který nám kulantně naznačil, že se blíží půlnoc a jestli překročíme, tak bude mazec… nezbudou tedy než vzpomínky na První jarní naturistický den v Aquapalace Praha-Čestlice, někdo si i ven odnesl svůj originální namalovaný obličejík [Úsměv] .

AquapalaceAquapalace

Děkuji panu ing. Radku Steinhainzlovi za poskytnutí areálu Aquapalace Praha naturistům, Radku Myslíkovi za dokonalou diskotéku, Petrovi Malínkovi za příjemnou živou hudbu, všem pomocníkům, kteří přispěli k rozbalování, plakátování, sbalování, uklízení…
A příště 7. 5. 2011 se s vámi budeme opět těšit. Tentokrát i v otevřeném venkovním areále AP.

Hlavní strana Nocí naturistů Aquapalace Praha-Čestlice


Generální ředitel Aquapalace Praha ing. Radek Steinhainzl o tamních saunových ceremoniálech
(exkluzivně pro SAUŇÁCI.CZ):

-----------------------------------------------------------------
5
 
-

Čestlice nezklamou - ale..

Vložil adal, 14. Březen 2011 - 16:59

Atmosféra [Úsměv] perfektní. Snad jeden problém – vždy přeplněné [Rozzlobený] sauny při saunových ceremoniálech. Nestálo by za úvahu ceremoniály připlácet a vydávat na ně vstupenky pouze pro omezený počet lidí? Pak by se nestalo, že se člověk na ceremoniál těší a pak raději při pohledu na valící se davy odejde. Snad by šlo i zařídit, aby bylo možno připlatit jen jeden ceremoniál. Případný další s progresivní platbou. V Čestlicích nashledanou v květnu.

 
-

Cestlice opet v pohode

Vložil jiří.filip, 14. Březen 2011 - 17:34

Zdravim vsechny naturisty Ceske republiky i jinych republik.na zacatku musim pochvalit sobotni akci naturistu aquaparku cestlice ,vse probihalo podle planu dokonce prisel i hlasatel Tomas ktery pred casem prohlasil ze definitivne konci,nepodarilo se mi zjistit proc se tak nahle vratil.ale nevadi.souteze malovani na telo byli taky dobre az na par cumilu kteri i pres dvojitou barieru se nenechali vyprovodit.a ten tezky vzduch pri malovani taky neudelal dobre soutezicim.bylo by mozna na rozvazenou malovat se na prijemnejsim miste arealu.mluvil jsem osobne s panem reditelem,ptal jsem se proc nejsou akce casteji ,ale rekl ze maji vic zakazniku v plavkach.mozna by stalo za uvahu zavest smiseny provoz jako maji treba v liberci.jizda na vode na trampoline a ve valci patrila pouze detem ,razantne jsem vyhanel dospele kupodivu vsichni poslechli.na zaver pouze to ze se budeme tesit na pristi akci v kvetnu a doufejme ze prijde jeste vic naturistu.

s pozdravem JIRI z Ceskych Budejovic.

ps.:pokud se mi ozvou nejaci budejovicaci ktere jsem nezastihl v aquaparku budu moc rad, predem diky.

 
-

Ziadny ludia v saune pocas ceremonialu nevadili!

Vložil mino, 14. Březen 2011 - 19:06

Mne tam ziadny ludia v saune pocas ceremonialu nevadili! Skor naopak, mnozstvo ludi vytvarolo tu spravnu ceremonialno saunovu atmosferu. Zucastnil som sa napr. cerem. vo vonkajsej saune, nebolo si tam uz kde sadnut ked zacinala. Nakoniec si kazdy nasiel miesto, nebol ziadny problem a atmosfera bola priatelska a vtipna.

Co sa taky akychkolvek dalsich priplatkov nesuhlasim. Cela ta samotna sobotna sranda v Cestliciach mna napr. vysla cca 80eur. Pretoze to nie je len cena vstupenky ale aj cena dopravy. A urcite to podobne stoji aj dalsich ludi.

 
-

Čestlice opět SUPER

Vložil Jarda2, 14. Březen 2011 - 19:14

Vřelé díky Ivošovi a všem ostatním kteří se na organizaci akce podíleli. Ohledně těch saunových ceremoniálů bych to zbytečně nekomplikoval – chce to holt přijít cca 5 minut předem – u baru je velmi přehledná tabule s programem všech ceremoniálů – a jak se říká : „Kdo zaváhá, ......“. Ještě pro zajímavost : zhruba od 18.30 jsem tentokrát v plavkách důkladně otestoval všechny tobogány a poměr rychlosti jízdy v plavkách / bez plavek tipuji skoro 1 : 3. Kdo nezažil tak neuvěří.

 
-

Plné sauny

Vložil Mariana (bez ověření), 14. Březen 2011 - 19:49

Celá akce super a pořadatelům velký dík za uspořádání celé akce. Celkový dojem kazí akorát opravdu přeplněné sauny. Možná by stálo za úvahu umožnit vstup pouze párům jak je uvedeno v pravidlech. Nevím ale jestli je možné toto technicky zajistit. V saunách by bylo určitě volněji a určitě i příjemněji. Na některých jedincích je zcela evidentní, že saunování není tím pravým důvodem navštěvy saun [Zmatený]

 
-

Čestlice

Vložil Pepper, 14. Březen 2011 - 20:52

Byla to super akce. Těším se na další. Omezovat vstup do saun by byla hloupost, s výše uvedenými stížnostmi a návrhy si dovolím zásadně nesouhlasit. Pokud jste Mariano viděla někoho, kdo se choval nevhodně, měla jste možnost na něj upozornit organizátory nebo zaměstnance akvaparku. Nic neudělat a pak se o tom rozepisovat umí každý. Pokud by kvůli nezdvořákům (a na druhé straně i pasívním nespokojencům) mělo dojít k navrhovaným omezením, zůstanu radši doma s manželkou, která se mnou na naturistické akce jezdit nechce (a já si jinou ženu do páru vykouzlit neumím).

 
-

Plné sauny

Vložil Mariana (bez ověření), 14. Březen 2011 - 21:29

Možná s Tebou nechce jezdit právě kvůli těm jak říkáš nezdvořákům.

 
-

Perlička ze Saunového světa AP

Vložil zurek (bez ověření), 14. Březen 2011 - 21:50

Tentokrát opravdu nebyl počet lidí v Saunovém světě rekordní. Už jen z toho prostého důvodu, že tato Noc naturistů byla první po zvýšení vstupného od 18. hod. Nejvíce bylo lidí na našich n-akcích v listopadu a v lednu. Na každé z nich bylo 420 naháčů saunujících se v AP Saunovém světě. Tentokrát jich bylo opravdu méně. Jen pro zasmání [Smích] před Vánoci se konal se vší pompou, podporou všelijakých asociací, honorací a publikací pokus o rekord v počtu saunujících se na jednom místě. Komisař agentury Dobrý den napočítal „rekordních“ 191 sauňáků… Z takových hokusů-pokusů si můžeme udělat tak akorát dobrý den.

Jinak pan ředitel vždy bedlivě čte naše příspěvky, takže jistě zaujme nějaké stanovisko k regulaci návštěvníků v saunových ceremoniálech.
Já dělám SC taky a fronty jsou evidentní. Čím ale dále na východ, tím je řídčeji. Ve ValMezu aby sauňáka pohledal, Olešná byla jako jediná bez front. „Živo“ začíná být zase až na úplném východě – promáchané sauny od plavkáčů durch um durch, ještě více vyšilující Poláci než v Babylonu, do toho hluční Maďaři…

Pro mě osobně je nejpříjemněji v Saunovém světě Therme Laa a úplně nezapomenutelný zážitek jsem měl ze saun v Palm Beach Norimberk. Atmosféru dělají ale samotní návštěvníci, východní národy jsou bohužel na rozdíl od Germánů ještě pořád velmi neukáznění.

Osobně jsem pro vyhazov onanistů ze saun, vířivek a odkudkoli jinud.

 
-

opět perfektní akce

Vložil exner (bez ověření), 14. Březen 2011 - 23:11

Chci pochválit perfektně zorganizovanou akci. Zdálo se mi sice, že tentokrát byla výrazně nižší účast, ale to mohl být jen optický klam. Kratší fronty na tobogánech nevadily, ale aby to neohrozilo konání akcí do budoucna… a sauny opravdu nebyly přeplněné, možná na ceremoniály, ale jinak super. Jindy to bývá horší. Spíše mi vadí, že někteří jednotlivci si chodí na naše akce posedět ve vířivce a někteří tam prosedí celou dobu. V Čestlicích jsem to nesledoval, tam využíváme bublinky v jeskyních, kde bývá volněji, ale v Olomouci posledně bylo několik párů, kteří seděli ve vířivce celou dobu a nevylezli. A další se tam vůbec nedostali. Možná bychom se mohli častěji prostřídat :-). Když píšete, že ředitel aquaparku čte naše příspěvky, tak bych chtěl vedení aquaparku „pochválit“ za vypnuté osvětlení v parkovacím domě. Ještě že nám náš čtyřkolý miláček reaguje na dálkové ovládání a blikal nám na cestu, jinak bychom se byli potmě asi přizabili. Ale aspoň jsme se nasmáli, když jsme potmě klopýtali, tohle nám nemohlo náladu pokazit. Po nádherném kulturním zážitku (byli jsme odpoledne na muzikálu) a skvěle stráveném večeru v aquaparku, na závěr i trochu adrenalinu. Prostě dokonalý den.

 
-

Čestlice

Vložil nalji, 15. Březen 2011 - 8:51
Obrázek uživatele nalji

Ahoj všem naháčům.S předchozí příspěvky nejde jináč než jen plně souhlasit,ale v první řadě bychom chtěli moc poděkovat za skvělý večer Ivošovi a hlavně jeho Andrejce která nás provedla a poučila v saunách ješte jednonou velké díky za nádherný večer,který moc rychle utekl.Proto návrh a velká prosba a myslíme si i za většinu naháčů,zdali by šlo posunout čas akce už na 18h. V aquapaláci jsme byli od 16h a od té doby lidé začali ubývat a v 18 h jich tam bylo poskromnu, proto tento tento návrh. Taky se přikláníme k tomu,aby se onanujícím singl individuím zprotivoval život třeba tam přestanou chodit,jsou to jedni a ti samí a na první pohled bijící . Posíláme všem hodně sluníčka z jihu čech. [Úsměv]