NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

"Naturistické" párty po 1,5 roce konání.

Vložil admin, 16. Říjen 2005 - 2:49

Optimista jásá, pesimista váhá
16. října 2005 Ivo Žurek 

NATURISTŮM ZDAR – TEXTILU ZMAR !!!

Po 1,5 roce fungování libereckých „n-“párty se počet těchto akcí rozšiřuje pro příští rok na 6 akcí ročně.

Suchý fakt, který zřejmě mluví o úspěšnosti akcí. Babylon zřejmě označuje úspěšnost počtem zúčastněných naturistů. Pardon, „zúčastněných“, tečka. Naturista ovšem nemůže tyto akce nazvat jinak než kočkopsem. Svědčí o tom poměr n50:t50 ve všech prostorách Babylonu, kromě saun. Už tady zazněla přirovnání, že „na co jezdit obcí 50 km/hod., zákony jsou stejně od toho, aby se obcházely, Velká říjnová revoluce byla stejně v listopadu“, tak šmarja proč zrovna na N-párty se chodit ztrapňovat bez plavek? Tak máme to, co jsme si navařili. Hlavně to s tou nahotou moc nepřehánět, jak praví klasik Z. Troška. 

…jsem to na začátek dost zdrbnul, že? Možná ano, možná pro někoho ne. Nicméně jediný z desítek naturistů, se kterými jsem v sobotu mluvil, si neodpustil námitku proti přítomnosti textiláků na libereckých n-párty. Z lokalit, pláží i n-bazénů jsme prostě zvyklí na společnost naháčů a tahle směska nám není po chuti. Textiláci a bermuďáci jsou ale babylonskou realitou a s tou už nepohne nikdo. Škoda. 

Naštěstí pro české, přesněji česko-polské naturisty je základna naháčů tak velká a neotřesitelná, že neustálý souboj s textiláky nás zatím neudolal. Optimisticky vzato se počet naháčů párty od párty vždy mírně zvyšuje. V sobotu bylo i po 22. hod., kdy je na place 100% naháčů zábava žila nepolevujícím tempem dál a tobogány byly obsazeny až do konečného hlášení plavčíka o ukončení provozu pár minut před půlnocí. To je perfektní vizitka pro všechny skotačící naturisty.
Co mě osobně ale opravdu hřeje, je struktura naturistů. Na plážích jsou ve většině vidět nehybné mátohy, které jsou často kritizovány ostatními. V Babylonu to ale žije především a většinou mladými a to je nejlepší předpoklad, že mají n-párty skvělou budoucnost. 

Čumilové jsou neškodní chudáci, kteří „suchou nohou“ prožijí celou n-párty a podle zpráv i zkušeností nemají na víc než čumět. Čumilové filmující byli vykázáni. Čumilové jsou nevymýtitelní, trapní, slintající, ubozí a neschopní. Díky bohu většinou neškodní.

Kdyby se snížil počet textiláků aspoň na + – 20%, tak by to byla bezkonkurenční akce. Hodně naháčů vyčkávalo v saunách až na vykázání textiláků ve 22 hod. :-( Až pak šli do AP.

I na tak perfektní akci, jakou je N-Babylon, si spousta tv-maniaků nenechala ujít humus zvaný Vyvolení :-)))))) (TV v prostorách saun)

Z rozhovoru jedné přemýšlové naturistky s její kamarádkou: „… já jsem pozorovala jak to vždycky vyplivne ty lidi z trychtýře a jak to tam s nima hází sem a tam. A taky takovou holku, víš jak to dneska je, taková jako úplně depilovaná hihi. A jak to tam s ní všelijak házelo, znáš to, ta intimní místa, hihi. Člověče, mě to ale vůbec nepohoršovalo! :-D Spíš jsem jí záviděla, že já si na trychtýř netroufnu a ona sebou může nechat takhle krásně točit sem tam a nakonec se nechat žuchnout spodkem trychtýře do té hloubky…“

TRYCHTÝŘ!!!!!!!! je dokonalý a dá se celkem dobře zvládnout. ALE NEZAPOMEŇTE při výjezdu do trychtýře předklonit hlavu!!! (na začátku trychtýře je sice oblý, ale přece jen schodek, který dobře zvládnete jen s předkloněnou hlavou). Jinak je to fakt dokonalé.

Naturistické párty se očividně stávají místem setkání naturistů z celé republiky – hloučky v restauracích, saunách i v dalších prostorách AP.

Přijel i celý autobus naturistů z Krakova a Wroclavi. Poláci přijeli s rodinami a PODSTATNÝM způsobem napomohli perfektní atmosféře mezi naháči. Poněkud napravovali to, co hatili čeští pepíci v bermudách :-/

0