NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistova Robinzonáda na Hvaru

Vložil Anonymní, 5. Březen 2011 - 10:12

Aktuálně 13. 6 2011: Všechna místa jsou obsazena a těšíme se na všechny účastníky! :-)
Velký zájem o naturistickou dovolenou v minulých letech např. na Lipnických lomech 2010 dal vzniknout myšlence obsadit naturisticky další objekty. V tomto případě jsme dali na osobní doporučení našeho dlouholetého kamaráda a častého cestovatele po Jadranu Martina Novotného. Z jeho zkušeností nás nejvíce zaujala Robinzonáda v soukromé zátoce na jižním pobřeží ostrova Hvar. Největší výhodou je poloha vyloženě mimo civilizaci, široké možnosti od půjčení malého nebo velkého člunu, přes pohostinnost místního Robinsona až po výlety do 30 km vzdálené Jelsy a dalších měst Hvaru. 

Celý tento objekt jsme rezervovali a rádi se s vámi zde v létě 2011 sejdeme. Nabídněte podobné objekty!

Kompletní informace je na těchto stránkách, ale tato naše akce NENÍ přes tuto agenturu. Celý objekt máme pronajatý od majitele a v našem termínu (23.-30.8. 2011) bude VÝHRADNĚ NATURISTICKÝ.

EMAIL

VEŘEJNÉ FOTOALBUM

CENA: 18 EUR/osobu a noc. Pokud obsadíte apartmán, tak platíte za všechna lůžka v něm. Přistýlky (číslo za +) dítě do 18 let zdarma, dospělý = 15 EUR/noc.
TERMÍN: 23.08–30.08 2011. Možné jiné termíny (pouze při zájmu): 15.05–09.07.2011, 19.07–01.08.2011, 30.08–15.10.2011, v termínech mimo letní prázdniny 30% sleva.

Doporučeno pro: naturistické rodiny s dětmi, členy Klubu naturistů SK Oplatil – tito mají přednost.
Nedoporučeno pro: hlučné návštěvníky, swingery, milovníky městské zábavy.
V případě zájmu napište na EMAIL, volejte 775 042 910 a pokud bude vámi vybraný apartmán volný, tak dostanete smlouvu na ubytování a číslo účtu pro zaplacení zálohy. celá záležitost by měla být vyřešena do konce ledna 2011.

Zkušenosti, informace od ubytovaného návštěvníka této lokality: Martina Novotného.

VÍTE O PODOBNÝCH OBJEKTECH, JAKO JE TENTO? DEJTE NÁM VĚDĚT A ZÍSKEJTE S NÁMI MNOŽSTEVNÍ VÝHODY OPROTI CENÁM PRO JEDNOTLIVCE! MOŽNO I TEXTILNÍ ZAŘÍZENÍ, KTERÁ OBSADÍME NATURISTY. EMAIL


Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Nejoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
5
 
-

Robinzonáda Hezké

Vložil M.Dr., 5. Leden 2011 - 18:11

mám dotazy:

  1. cena 18 € za osobu a noc je bez ohledu na to, jestli je to plnohodnotné lůžko nebo přistýlka? Děkuji za odpověď.
  2. A v jiných termínech je nutno dohodnout obsazení celého objektu naturisty? Jinak by hrozilo, že tam budou i textiláci?

Žurek: Cena 18 EUR je 1/18 z celkového pronájmu, takže musí být za tuto cenu obsazena všechna lůžka.
Uvedené další termíny jsou zatím volné. Pokud je obsadíme, tak budou naše, pokud se do konce ledna nedohodneme, tak tam budou i textiláci. My jedeme toho uvedeného 23. 8.

 
-

Robinzonada - Co si ještě vzpomínám...

Vložil novotnym, 5. Leden 2011 - 22:21

rybáři a zájemci o rybolov, neberte si pruty, stačí vlasec a větší třpytka s trojháčkem. Místní loví tak, že zásobu vlasce mají namotanou na kusu dřeva a udici vláčí za člunem.

Fraňo s kamarádem z vedlejší zátoky jsou milovníci seriálu Pat a Mat, snad to platí pořád. Vemte mu ty loutky (viděl jsem je u nás v prodeji), mohly by jim udělat radost.

Vařič v kuchyni i lednice jsou na propan, výkon lednice není nijak excelentní (možná se to změnilo).

Pokud byste chtěli na dovolenou vzít psa, neměl by být problém, majitel má vlčáka (prý chytřejšího než půl vesnice) a ten je potom uvázán u latifundií. To bylo před cca 6 lety, a už tehdy nebyl ten pes žádný mladík, tak to už asi bude jiný pes. Tenkrát měl ještě druhého (snad bígl) a dvě kočky. Zvířata do apartmánů nelezla, ale neriskoval bych nechat venku na terase jídlo bez dozoru.

Pitná voda je v podzemních nádržích pod apartmány. V době našeho pobytu se nabírala kyblíkem na laně. Z počátku jsme jí moc nevěřili, ale nakonec jsme ji normálně pili a nebyl problém.

Ta sedmá fotografie není ze zátoky u apartmánů, ale ze zátoky kam se přijede autama, zde se se zavazadly nalodíte a Fraňo vás odveze k apartmánům.

Nemá rád Srby (jako většina Chorvatů), tak si to nepokažte až se s ním o nich budete bavit.

A pozdravujte od „malenkovo kapitana“

 
-

Robinzonada - přistýlky

Vložil zurek (bez ověření), 5. Leden 2011 - 22:33

Pardon, ve článku jsem to nejasně popsal. V areálu je 18 lůžek + 6 přistýlek. Na přistýlkách jsou děti do 18 let zdarma, dospělí za 15 EUR/noc. Do článku jsem to doplnil. Počet lůžek (přistýlek za +) na jednotlivé apartmany:
6, 3, 2+1, 3+1, 2+2, 2+2 exclusive.

 
-

Najdeme parťáky na Robinzonádu?

Vložil ivojan, 12. Leden 2011 - 19:08

Chtěli bychom jet na přelomu června a července. Jsme manželé 48 a 46, dvě „děti“ – syn 20 a dcera 16. Najdeme parťáky na tento termín tak, aby mohl být provoz naturistický? Odpovědi prosím do místní pošty nebo zde ve fóru.
P.S. Už dlouho se dívám na nabídku rybářských chat různě po Chorvatsku a tahle nabídka je nejen cenově bezkonkurenční.

 
-

Robinsonáda - souřadnice a ceny?

Vložil M.Dr., 6. Leden 2011 - 14:41

Bylo-li by možno uvést souřadnice?


Žurek: Místo je popsáno ve článku, jižně od Bogomolje. Přesný popis pro účastníky.


Pochopil jsem to tak, že pronájem celého domu je 18×18 € = 324 € na den. Pokud by se neobsadila všechna lůžka, muselo by se zřejmě doplatit. Pokud chce někdo apartmán, platí 18 € krát počet lůžek (bez přistýlek). Takže cena za apartmán 2+1 nebo 2+2 je 36 € pokud nebudou obsazeny přistýlky. Chápu to správně?


Žurek: Termín 23.8.-30.8. obsadíme na 100%, takže platí ceny, jak uvádím. Další uvedené termíny buď obsadíme taky, nebo necháme na zájemcích, jestli budou chtít být společně s textiláky. Pak budou ale platit ceny pro jednotlivce a ty činí např. u apartmánu 3+1 2100 Kč (u nás 1725 Kč [s dítětem 1350 Kč])

 
-

hledám řidiče a parťáka na Robinsonádu

Vložil asmara, 9. Leden 2011 - 15:03
Obrázek uživatele asmara

Ráda bych vyrazila s dětmi na Robinsonádu a hledám touto cestou pohodáře, který by se nebránil odřízení cesty do Chorvatska a následnému sdílení apartmánu 2+2, případně i 2+1 s lehce ulítlou třicátnicí s prepubeťákem a batoletem.na oplátku jsem ochotná ujmout se vaření a domácích prací [Spiklenec] Ideálně nějaká známá tvář z natur akcí nebo Lipnice [Úsměv]

 
-

Robinzonáda - jiné termíny

Vložil M.Dr., 15. Leden 2011 - 13:27

Tak to vypadá, že hlavní termín je už téměř plný a mohl by být zájem i o jiné termíny, problém bude ale s výběrem termínu – každý bude mít jinou představu, i když by mohlo být dost zájemců k naplnění baráku. Tak já navrhuji určit jeden nebo dva, do kterého by se mohli přihlásit ti, kteří prošvihnou hlavní termín, třeba 30.8.-6.9. nebo 19.-26.7. který by vyhovoval i pro rodiny se školou povinnými dětmi.

 
-

Robinzonáda 1.-9. 7.

Vložil ivojan, 18. Leden 2011 - 20:42

Na termín cca 1.-9. 7. máme 8 vážných zájemců – dvě rodiny s dětmi dorosteneckého věku. Kdo se k nám přidá? Email ivo.janecek@iol.cz. Ozvěte se co nejrychleji.

 
-

Řidič

Vložil Hena, 21. Leden 2011 - 16:25

Ahoj, pokud se Ti ještě nikdo nenabídl, tak se ozvy. Jistě se domluvíme. Hena

 
-

dotaz???

Vložil Roland Jitka, 31. Leden 2011 - 19:17

Termín 23.8.-30.8 nemužeme ted objednat a domluvit jelikož budeme v Bulharsku a nevíme do kdy, protože bychom se ale robinzonády chtěli zučastnit ,bylo by možno někde vedle chaty stanovat ,? samožřejmě veškeré naklady zaplatíme , možná to uděláme jako mezi zástavku několikadenní přií cestě z bulharska zpátky do české republiky . Stejná otázka platí i pro jiné termíny jelikož cestu Bulharsko česká republika a zpět budeme asolvovat vicekrát a zatím nemáme uplně stanoven časový harmonogram .

 
-

Cesta do Chorvatska na přelomu července

Vložil beny, 24. Květen 2011 - 23:54
Obrázek uživatele beny

Ahoj,našli jste další kdo by svama jel?Nebo jste to vzdaly?
Dlouholetí naturisté z Jižních

čech.Hledáme parťaky na dovolenou do Chorvatska/nejlépe do kempu Bunculuka u Bašky na Krku/,možné i jinam v Termínu od 27.6–16.7. 2011.Do Chorvatska jedeme již asi po dvanácsté /bohužel letos sami se ženou/.Jinak jsme pro jeli už i Černou horu a Korsiku.Pokud by měl někdo zajem vyrazit s náma k moři,tak se nám ozvěte na e-mail:beny.foto@volny.cz nebo na tel.605834066. Cau Luboš a Jarka

>Těšíme se na odpoveď

 
-

Robinsonáda Hvar

Vložil M.Dr., 3. Červenec 2011 - 18:12

Ahoj Hvaristé – robinsonádisté!

Tak se nám to blíží- už to máme za 51 dní.

Uvažujeme, že bychom si dovolenou na Hvaru prodloužili asi tak do 10. září – nemáte někdo také chuť? Nebo nevíte o nějaké hezké nudapláži na Hvaru nebo někde cestou a vhodném ubytování pro 4 dospělé v její blízkosti?

Už se těšíme, zvlášť v tomto počasí, které připomíná spíš říjen.

Napište, kdo to tam znáte, na co nezapomenout, co si určitě vzít sebou…

Zdravíme

Mirek a Ada, účastníci zájezdu

 
-

Robinsonáda Hvar

Vložil HonzaH, 4. Červenec 2011 - 23:14
Obrázek uživatele HonzaH

Ahoj, na Hvaru je Vrboska, v severní části kousek nad Jelsou. Malý příjemný komorní kemp. Na východ od ní jsou skalní plotny, kde se dá také být. Možná tam budeme cca 1–2 dny před Robinsonádou. Prodlužovat nebudem, holt škola volá…

Honza

 
-

Re: Hvar

Vložil M.Dr., 5. Červenec 2011 - 21:39

Nás už škola nevolá, a tak radši využijeme začátek září k prodloužení dovolené. Zatím nic napevno neplánujeme, asi se rozhodneme v průběhu robinsonády. Na Hvaru jsme ještě nebyli a podle informací z netu se nám docela zamlouvá nudapláž u Zavaly.

Tak nashledanou na Hvaru.

M+A