NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

NATURISTŮV ROK

Vložil admin, 15. Březen 2020 - 12:40

Aktuálně: Štír – Scorpion. Destrukce, restart, manipulace.

Letošním Jarním bodem zahajujeme sérii 12ti znamení, tak jak nás provázejí na našich lokalitách i životem.
Po dobu celého roku si připomeneme, že co se děje tam nahoře, tak se odráží i tady dole.
Jak v počasí, tak v celkové náladě i atmosféře.
Budeme rádi i za Vaše postřehy a zážitky z Vašich lokalit, pláží i životů.

NATURISTŮV ROK: Námět, předlohy: Ivo Žurek, provedení: Roman Bureš

Štír – Scorpion, vládce: Mars, Pluto (Hádes) – vládce podsvětí. Štír je HLUBINA DESTRUKCE, temnota na dně mořském, kam lidské oko nedohlédne, ale přesto ovládá zásadní události na Zemi. Zatímco Mars Berana je očividný a přímočarý, Mars Štíra je utajená síla, která vylévá dítě i s vaničkou do nejhlubší močůvky. Až ta je pak podhoubím pro nový život. Ten v tuto dobu objevuje jen jako jakási fata morgana optimistického Střelce, který se železnou pravidelnosti nastupuje po vládě Štíra.

Štír - ScorpionŠtír – Scorpion


Váhy – Libra, vládce: Venuše. 22. 9. nastává podzimní rovnodennost a Slunce vstupuje do znamení Vah. Váhy jsou decentní diplomatické a kardinálně vždy dosáhnou svého. Vládnou Vzduchu, takže jejich doménou je komunikace, dualita, informace.

Váhy - LibraVáhy – Libra


Panna – Virgo, vládce: Merkur. Léto slavilo a lenošilo. Teď přichází starostlivá Panna, aby všechno srovnala, uklidila a zahojila. 22.8.-22.9.2020
Panna - VirgoPanna – Virgo 


Lev – Leo, vládce: Slunce. Lvi se předvádějí, exhibují, musí vládnout, hrát si, tvořit a kočkovat se se Lvicemi.
22. 7. – 22. 8.RAK – CANCER, Luna je žena, nitro, city, sny, poezie, voda, odraz Slunce – muže
20.6. – 22.7. 2020
BLÍŽENCI – GEMINI, MERKUR – posel Bohů, patron mysli, komunikace, cest a šprýmů 20.5.-20.6.2020

Blíženci už mají energii od Berana a zemitost od Býka, tak mohou dát Zemi myšlení, zlepšování, komunikaci, inteligenci.1. MÁJ – LÁSKY ČAS
Naturisté, zrodila se vám bohyně [Úsměv]
Sandro Botticelli namaloval svůj obraz Zrození Venuše (napravo) kolem roku 1480 a inspirovaly ho chvalozpěvy Homéra na Venuši (Afroditu). V tomto období se snažil o skloubení antických a křesťanských ideálů. Obraz Zrození Venuše inspiroval také skladatele Ottorina Respighiho ke stejnojmenné skladbě (YouTube)
Pojetí Zrození Venuše Romana Bureše (nalevo) představuje přirozenou radost ze života a přírody. www.romanbures.cz
Nápad a doprovodné texty: Ivo ŽurekBýk – Taurus, vládce Venuše. 19.4.-20.5.2020
Po energickém ohnivém Beranu přichází zemitý Býk. Oheň už je zažehnut a na řadě je péče o Zemi. Ta dává spoustu krásných a dobrých věcí. Ty má Býk rád. Vůbec heslo Býka je: „Mám rád“. Jeho vládkyně Venuše je toho důkazem. Všechny lidské krásy a lásky má na „svědomí“ Venuše.
V astrologii je Býku přiřazen 2. dům – vlastní majetky, hodnoty, způsoby, jak zrozenec přichází k majetkům a jaké vyznává hodnoty.


VenušeVenušeBeran – Aries, vládce Mars. 20.3.-19.4.2020
Jarní bod – prvopočátek veškerého života na Zemi je každoročně nastartován vstupem Slunce do znamení Berana. Ten neotálí, nebere ohledy a jde napřímo do akce.
V astrologii patří Beranu 1. dům (Ascendent) – základní rysy člověka, vzhled, jak působí na okolí. Pokud je zásadně odlišný od postavení Slunce, nemusí zrozenec „vypadat“ tak, jak by předurčovalo umístění jeho Slunce (Slunce např. v Rybách nemusí působit jako Ryby, pokud je Ascendent např. ve Lvu)

Podělte se i Vy s námi o Vaše beranské aktivity z vašich lokalit. Jak rychle je opouští vše staré a nepotřebné a s jakou energií se pouštíte do nové naturistické sezony :-)


Jaká cesta vede od nápadu, námětu až cíli – dokonalému provedení :-D

5
 
-

Nutno podotknouti, že ta

Vložil M.Dr., 18. Březen 2020 - 13:33

Nutno podotknouti, že ta TEXTL BABA ječí strachem nad NAHATOU myší.

 
-

Palec nahoru...

Vložil georgejirka, 18. Březen 2020 - 15:03
Obrázek uživatele georgejirka

Kdo umí , umí [Úsměv] …jinak podle obrázku jsem v sobotu (polojasno 16°C) šel na oblíbené místo FKK Jesenice u Chebu, uklidit do modrého pytle poházené pet lahve a jiné pomocí prodloužené ruky. Ovce jsem nepotkal. Pouze majitele dvou vlčáků na procházce. Oblečenou naturistku z loñské sezóny. A dva jako rybáře. Přeji hezký den [Spiklenec] a nejen ten . A usmívejte se nevíte, kdo vás fotí [Radši mlčet]

 
-

Koronavirus

Vložil volynak, 21. Březen 2020 - 4:27

Mám obavu, že celá letošní sezona bude poznamenaná současnou nepříznivou situací [Smutný]

 
-

naturistův rok

Vložil peťanpraha, 21. Duben 2020 - 11:36

Obrázky pěkné, ale to se dá u pana Bureše čekat :) Jen se chci ujistit, opravdu tu nebudeme řešit astrologickou pavědu, že ne? [Spiklenec] Tvrdit, že někdo má takové a makové vlastnosti a čeká ho nějaký osud jen proto, že se Slunce nacházelo v době jeho narození na určitém místě oblohy, snad nemůže vážně myslet nikdo, kdo neztratil zbytky rozumu. Docela by mě zajímalo, jaký vliv má na mou povahu a moje osudy vliv postavení Měsíce, Slunce a hvězd :) Jakou magickou, tajemnou silou na mě asi tak může působit Pluto ze vzdálenosti 4 miliard kilometrů?