NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Novinky na Jezeře Lhota

Vložil Anonymní, 15. Červen 2010 - 0:22

Naši první letošní větší akci venku předjímala téměř děsivá předpověď počasí. To by nedalo spát nejednomu n-odvážlivci, který by chtěl něco za podmračené oblohy a deště podnikat. Nicméně zvědavost a chuť na naší nejznámější nudi pláži něco podniknout nám nedala a ráno 12. 6. jsme se svorně dosmskovali k závěru, že LHOTA DNES ANO! Teď už mě od vysněné písečné pláže u krásného voňavého borového lesa a pořád ještě obstojně čistého jezera dělilo zanedbatelných 200km. Jak to všechno s počasím, pláží, Eleonóórou, koulemi i paní zástupkyní dopadlo se můžete dnes podívat.K první větší návštěvě Lhoty mě mj. lákalo několik novinek, které jsme na Lhotě chtěli předvést. A tak jsem ještě za sobotního kuropění vyzvedl v jedné šikovné tiskárně ve Žďárských vrších první prototypy našich jednobarevných triček a ještě zatepla s nimi vyrazil ku Lhotě. Spolu s další várkou už dobře známých samolepek našeho loga a značně těžkou krabicí propagace a cen do soutěží od AQUAPALACE jsem vyrazil na Jihlavu a s cihlou na plynu až ke Lhotě. I když bylo od Vysočiny až po Mělnicko krásně slunečno, tak po celou dobu mé jízdy z Radiožurnálu hřímal Stanislav Racko stále něco o zataženu, bouřkách, kroupách … prostě o něčem úplně jiném, než bylo ve skutečnosti vidět. Myslím, že celý slavný RNDr. byl naštvaný, že má v CHMI víkendovou službu, tak proto tak naštvaně sršel blesky.

Už absolutně slunečné mezipřistání v čestlickém Aquapalace se skvělými 24°C po ránu mi spolu se skutečně dodanými cenami pro naše soutěžící dodaly tu správnou letní náladu, bez které bysme toho mezi naháči na Lhotě moc nepotrhali. Prototypy triček jsme hned zhodnotili a doufejme, že se budou líbit i našim ctěným návštěvníkům, kteří si je budou moci koupit za 150 Kč na všech našich akcích.

JEZERO LHOTA nás po ránu přivítalo krásně provoněným lesním vzduchem, kterým jsme se z parkoviště dostali až k vysněné jezerní hladině.

NATURISTA.CZ DOPORUČUJE LETNÍ SEZONU 2010: JEZERO LHOTANATURISTA.CZ DOPORUČUJE LETNÍ SEZONU 2010: JEZERO LHOTA
Po přátelském přivítání paní zástupkyní vedoucího jsme se ubrali do skoro rodinného prostředí v n-rohu jezera ke stánku č. 9, kterému vládne sympatická paní Eleonóra Katonová s manželem. Stánek nabízí vedle klasických plážových jídel, také pivo Prazdroj 12° a Smíchov 10°, pravá maďarská vína a podle nás zatím ojedinělou službu u přírodních koupališť – „MASÁŽE NA LHOTĚ PŘEJÍ VAŠÍ NAHOTĚ“. Takto vás s úsměvem přivítá sympatický Carlos, který z vás za 45 minut udělá po tělesné stránce úplně nového člověka, který půjde s radostí lhotským paprskům vstříc. Milý přístup paní Eleonóry k příchozím se nezapře také v její další aktivitě, kterou jako první zavedla v ČR (a SR) a tou je způsob depilace CUKROVOU PASTOU. KONTAKT na veškeré služby stánku č. 9 u Jezera Lhota.
PandhysPandhys


Příjemné posezení v hospůdce je sice pěkné, ale co hlavně nemůžeme dnešního krásného dne vynechat, to je jezero! Věhlasná vodní plocha, která vznikla bagrováním písku pro dálnici D11 Praha-Hradec Králové, kterou si s hrdostí přivlastňují nejen Pražáci, Středočeši, ale naháči z mnohem větších dálav. My jsme dnes do tohoto koutu přinesli trochu vzruchu v podobě aquazorbingu a dalších her.

Jen co jsme vytáhli aquazorbing, tak se u nás vytvořila fronta dětí i dospělých, kteří chtěli vyzkoušet chůzi po vodě. Přes počáteční pády a za vydatné podpory všech přihlížejících se za chvilku skoro všichni se stali skutečnými specialisty v této discíplíně. Dokonce i Ivoš se rozhodl ukázat všem přihlížejícím své umění, ale neměl svůj den a tak se hned našly dvě sličné dobrovolnice, které ho povozily a poté ho i z vody vytáhly. Ostatní si vzali naše nafukovačky a s vervou sobě vlastní se pustili do soubojů kdo déle vydrží či kdo uplave rychleji k cíli.

V hojném počtu se naháči sešli při oblíbeném malování na tělo. Zvítězila mladá paní v podobě teploměru, která byla vůbec poprvé v životě na n-pláži. Všichni soutěžící obdrželi volné vstupenky do AQUAPALACE PRAHA a letní osušky s maxiobrazy. Svojí návštěvou nás poctil dokonce i Ing. Radek Steinhanzl, generální ředitel Aquapalace Praha, jakožto pravidelný návštěvník nudi na Lhotě. Kromě úplně nových přátel jste tu mohli poklábosit s Jirkou Rybkou, Jirkou Böhmem, dnes již legendárním znovuzakladatelem pražského n-plavání Petrem Malínkem, organizátorem skvělé n-dovolené Petrem Konrádem. Pravidlo, že do aquazorbingu nesmí nikdo v plavkách ukázalo, že textilismus je pouhá zapomnětlivost si sundat plavky. Tak jsme mohli vidět náctileté textiláky, kteří si sice zpočátku po běhání v kouli pečlivě plavky zase oblékali, ale na následnou soutěž v malování na tělo šli už bez nich a nakonec to vypadalo, že si je na místě dokonce zapomněli. Dokonce mezi naháče zapadli tak, že sami pomáhali v hlídání aquazorbujících se, aby neodplavali na širé jezero. A pak že náctiletí nejsou na naturismus…Sobotní Lhota se rozbíhala velmi pomalounku, přece jen v aquaparcích je více adrenalinu a lidé ho tam očekávají.
Děkujeme paní Eleonóře Katonové s chotěm za perfektní zázemí, Carlosovi za profesionální masáže, Radku Steinhaizlovi Aquapalace Praha za podporu a všem naháčům na Lhotě, kteří si užili krásné nahaté odpoledne u vody.
Napříště slibujeme, že už nebudeme ukazovat v naturistových tričcích jen jakési strejdy, ale dojde i na soutěž Naturistovo mokré tričko (samozřejmě s holčičími soutěžícími) a další podobné novinky, které připravujeme.

Naturistova infostrana naturistické lokality Lhota (Brandýs nad Labem – Stará Boleslav).

5
 
-

Kde můžu dostat tričko?

Vložil volynak, 15. Červen 2010 - 4:05

Lhota je moje nejoblíbenější místo, škoda, že jsem se tentokrát nezúčastnil, musela to být fajn akce. V sobotu jem totiž testoval nouzový režim Hostivařské přehrady – viz komentář Hostivař dnes. Chtěl bych se zeptat kde budu moci získat tričko, bude např. i letos akce v Hošticích, nebo je budete posílat poštou? Díky.


Žurek: Děkuji za komentář, letos budeme takto chtít zvládnout naše největší n-pláže. Na Hoštice se nechystáme, ale je možné, že se tam dostaneme při naší jihočeské anabázi, kterou plánujeme na některý letní maxi-prodloužený víkend. Pokud byste byl ochoten přijet pro tričko do ČB, tak by to bylo reálné. Poštou ho poslat můžu, ale zbytečně by se vát to prodražilo. Do JČ vyrazíme určitě nejpozději do konce července. Já budu mít choutky zajet klasicky na Otáčivé hlediště, takže tak na 80% bych vám ho mohl 11. 7. předat v ČK.

 
-

Naturistova trička

Vložil zurek (bez ověření), 15. Červen 2010 - 6:45

Trička jsou momentálně ve výrobě a hromadně je přivezeme na Půlsilvestr na Opaťáku. Do té doby se budu snažit je nabídnout stánkařům na n-lokalitách. Ti by mi měli odpovědět do týdne. Jejich seznam uvedu tady. Až potom bych přistoupil k rozesílání poštou. V jednání je taky varianta s barevným logem a nejspíš i límečkem. Cenu ale ještě nevím, ani dodavatele této vylepšené varianty. Pevné termíny našich letních n-akcí bohužel nebudou závazné, protože pokud se zkazí počasí, tak se konat nebudeme. Máme ale v plánu být téměř každý týden na nějaké větší n-pláži. Hledáme přirozené naturistky pro fotografování na nový Kalendář 2011 a naturistovy pohlednice, kdekoli v ČR.

Ještě jednou se omlouváme za včerejší výpadek Naturista.cz. Jsme nějak v oblibě hackerských útočníků, ale hrdinský obranný val Jirky Rybky by měl být čím dál odolnější, tak doufejme, že všechny budoucí útoky na Naturistu už budou úspěšně odraženy. Velké díky Jirkovi Rybkovi!

 
-

trička & ostatní

Vložil volynak, 15. Červen 2010 - 19:52

Děkuji za odpověď, než se někam vypravím pro tričko, chtěl bych počkat na další plánované předměty – kšiltovky a tašky nebo co bude ještě jiného? Nemám také ještě jasno v tom jakou barvu trička, hlasoval jsem pro žlutou, ale až uvidím barvy v reálu, možná se rozhodnu jinak.

 
-

tričkový dotaz

Vložil asmara, 15. Červen 2010 - 20:49
Obrázek uživatele asmara

Ivoši, budou trička k mání na dovolené v Lipnici???? Díky [Úsměv]


Žurek: Trička budou už na Půlsilvestru na Opaťáku 26.6. Na Lipnici určitě + nejspíš i barevná loga na lepších tričkách = pro bohatší n-vrstvy populace než je standardní holé pozadí. 26.6. už budou taky kšiltovky. Na tašky zatím nejsou peníze, vydal jsem se za trička a kšiltovky.

 
-

Barva

Vložil Karlík (bez ověření), 16. Červen 2010 - 16:48

Žlutá je pěkná. I ostatní barvy. Já ovšem jako naturista jsem pro zelenou. Žluté je slunce které nám dává i bere život, ale ten život sám na Zemi je převážně barvy zelené. Dokonce je prokázáno, že zelená i uklidňuje [Úsměv] .

 
-

RE: barva

Vložil Gwynbleidd, 17. Červen 2010 - 17:59
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Nejvíce uklidňuje světle modrá, přibližně odstínu komentářů na naturistovi. Proto se na světle modrou už odjakživa natírají kokpity bojových letounů. jen takový dodatek pro kliďasy [Spiklenec]

 
-

"nábor"

Vložil fiba, 22. Červen 2010 - 11:40
Obrázek uživatele fiba

Gratuluji k „náboru“ nových naturistů. Ta informace, že kvůli atrakcím svlékali textiláci plavky, mě opravdu pobavila a potěšila.
Moc fandím v dalších podobných úspěších.

 
-

Re:Re: barva

Vložil Karlík (bez ověření), 22. Červen 2010 - 12:52

Uklidňuje odjakživa zelená. Je to vědecky dokázané! Pokud se nějaká, bojová letadla natírají na modro tak je to jedině proto aby splynula s oblohou trnčo. Takže jedině a jednoznačně jsem pro tu zelenou či žlutou. Jo a modré jsou také v naprosté většině pracovní montérky [Úsměv] . A já si chci v mém osobním volnu od té modré barvy také odpočinout.

 
-

RE: Karlík

Vložil Gwynbleidd, 22. Červen 2010 - 18:34
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Víš ono je to natřené zevnitř a myslím, že 100 let bádání vojenských i jiných psychologů tady asi netrumfneš.

[http://www.aviastar.org/…4p_pilot.jpg]