NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

První víkend na Hrádku-Oplatilu 2007

Vložil Anonymní, 17. Duben 2007 - 6:53

Letošní 14. duben a jeho 24°C jistě nenechal doma ani jednoho naturistu. Proto se i naše místo u pardubického písníku Hrádek-Oplatil hemžilo naháči jako v červenci. Spousta po zimě natěšených milovníků přírody a slunce zažila nádherný víkend. Bohužel nás začátek letošní sezony nepotěšil jen samými radostmi…

Zvěsti říkali o zimní čistce VČE, které vyřezalo veškeré dřeviny pod vysokým napětím a s tím ještě pěkný kus stromů nalevo i napravo od el. vedení. Nic naplat, jednou za čas to musím být. Doufejme, že se současná holina brzo zazelená a místa po vys. napětím bude zase hezká.
Horší věc jsou neustále se vtírající rybáři, kteří nemají k naturismu pražádný vztah a zdejší místa očividně pouze využívají ve svůj osobní prospěch. Tak zde na rozdíl od minulých let můžeme vidět auta až přímo u vody, karavany, velké stany… Rybáři zabírají celé pláže, kde ještě loni byli samí naháči. Bohužel je tomu tak a asi jednou z mála obran proti tomuto vetřelectví bude plašení ryb. Pokud tady nic nechytí, tak snad odtáhnou pryč.
houpačkahoupačka Oplatilští sportovci si ale náladu vzít nenechali a hned od začátku jsme zapracovali na úpravě zdevastovaného sportoviště. Zde po činnosti VČE zůstala spousta pařezů, rozježděné hřiště od těžké lesní mechanizace… Nakonec došlo i tradičnímu volejbalu a večer na táborák.
Přejeme všem krásnou naturistickou sezonu 2007!
pařezypařezy táboráktáborák
0