NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pochmuřený červnový víkend s útěkem do Babylonu.

Vložil Anonymní, 29. Červen 2009 - 10:11
Zachmuřený OpaťákZachmuřený Opaťák Mirko ŽupanMirko Župan Právě uplynulý víkend n-akcím moc nepřál. Na Opaťáku jsme viděli jen pouhou dvacítku skalních příznivců. Sám spolušéf pláže přivedl na opaťácký Půlsilvestr svoji country kapelu, se kterou sám v t-županu učinkoval. Teplota byla slušná, nicméně oblačnost odradila všeobecně velmi náchylné n-publikum. Je to velká škoda, protože voda měla 20°C a program celé akce byl přitažlivý.
My jsme odpoledne zazorbovali a k večeru odkvačili do Babylonu, který se jevil, jako jediná jistota v tomto zamračeném víkendu.

Babylon byl v pohodě a přilákal tentokrát i p. majitele Vajnera, který jako vždy sypal z rukávu jeden volňásek či pobyt v hotelu za druhým. Samozřejmě pro všechny, kteří si byli namalovat na záda nebo bříško aspoň sluníčko nebo měsíček. Čumil obecný bohdá v Babylonu nedostane volňásek ani na WC. Návštěva byla tentokrát v Babylonu slušná, poprvé se konalo mohutné několikahodinové hledání pokladu v celém areálu aquaparku.

FKK pláž FojtkaFKK pláž Fojtka Na nedělní akci na FKK Mníšek jsme se sice sešli, ale déšť nás zahnal do provizorního programu. Jinak nuda pláž u přehrady Mníšek-Fojtka vypadala i za deště velmi pěkně a určitě se tam za lepšího počasí vrátíme. Náhradní program byl ve sportovním centru Břízky v Jablonci, kde na nás bohužel čekala samá omezení, neustálé „návštěvy“ recepční v sauně, příkazy… Takže Břízky v Jablonci nedoporučujeme.
3