NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pohodová předjarní Olešná

Vložil Anonymní, 6. Březen 2011 - 16:38

I když se spousta naturistů nemůže dočkat Prvního jarního naturistického dne v Aquapalace Čestlice, tak my jsme si dali týden předem „rozcvičku“ v podobě tradiční Naturistické Olešné. Ta minulá se kryla s termínem naší brněnské n-premiéry a to se až neočekávaně odrazilo v mizivé návštěvnosti, chybějícím programu a následném článku.
Tuto sobotu jsme se tedy pokusili oživit severomoravské n-usínání a vyrazili opět na Olešnou. Pomocnou ruku podala i právě z mateřské se vracející manažerka AP Olešná Pavla Hrabcová, která nám udělala opět větší propagaci než tomu bylo v době její absence. Výsledkem byla návštěvnost o 120% vyšší než v textilním provozu. Tento vysloveně odpočinkový večer bych si ale netroufl nazvat ani jako rozcvičku jakékoli jiné naší n-akce kdekoli v ČR.


AquazorbingAquazorbing Pohodový olešenský n-večer měl zcela prozaický začátek. Urgentně jsme potřebovali dát do pořádku naši v současnosti nejoblíbenější atrakci – Aquaroller. Ten je přímo na roztrhání, takže ho za poslední akce postihla asi 2metrová díry ve sváru mezi díly + pár běžných děr. Vlastními silami se nám nešikovné místo ve sváru nepodařilo spravit, tak nezbylo, než se obrátit na odborníky nejpovolanější – naše dobré známé z nedalekého Příbora, firmu AQUAZORBING.CZ. Jejich ochotu s námi spolupracovat i pomoci s problémy jsme poznali už dříve. Tentokrát ale jednání předčila veškerá naše očekávání. Ač sobotní večer, hlava rodiny sotva vyléčená z těžké chřipky, tak jsme byli vyzváni abysme s rollerem přijeli. Ohledání bylo celkem jasné – díra jako hrom. Aquazorbisti Korčákovci ale nelenili a hned se pustili ve svém vlastním obyváku do nafukování tohoto monstra. Opravě věnovali celý sobotní večer a já jsem si při návratu z Olešné kolem půlnoci mohl opravený roller vyzvednout. Že si za opravu nic neřekli, brali jako samozřejmost a „věc servisu“. Doufejme, že jim budeme moci být aspoň stálými zákazníky a ne jen „hledači bazarových ležáků…“. Mnohokrát děkujeme a zůstáváme dlužníky!
Aquaroller je tedy opět v kondici a děti se na něj na sobotních Čestlicích mohou opět těšit.

AQUAROLLER JE URČEN POUZE PRO DĚTI!!!S dobrým pocitem uzdraveného rolleru jsme vyrazili k Olešné. Ve skvělém čase jsme už po 18.30 hod. dorazili do Aquaparku. Pohled na ukazatel návštěvnosti v textilním provozu nám dal naději, že „dnes budou naháči lepší“. 35 textiláků před 19. hodinou bylo opravdu hodně nízkou laťkou.
Přechodová hodinka do 20. hod. nebyla až tak přesvědčivá, jako na minulých N-Olešných, nicméně úderem 20. hod. bylo v areálu 99% naháčů a zbytek se na naše osobní doporučení odebral do šaten. Naše novopečeně plnoletá kolegyně Monika probrázdila vody Olešné v aquazorbingu a březnová Naturistická Olešná začala. Nálada na začátku byla značně ospalá, zatímco na jiných našich akcích se na aquazorbing stojí fronta, tak tady se to tak nějak líně převalo, jako že jo a ne a možná, anebo radši ne…

 

A už tu byla půl devátá a s ní první saunový ceremoniál. Ten je oblíbený vždy, všude a za jakékoli situace [Úsměv] . Ne jinak tomu bylo tentokrát. Ku prospěchu AP Olešná je nutno konstatovat, že nově zrekonstruovaný místní wellness je opravdu skvělý. Hlavně ochlazovací bazén (i když je v teplé zóně) má opravdu vodu ostřejší než žiletky a to je po více než stostupňové sauně dokonalá věc. Dámy z obsluhy nám ochotně poskytnuly saunovou esenci.


Mezi ceremoniály jsme měli ještě snahu rozpohybovat ospalou náladu v areálu, což se nepodařilo. Záchranou byl příchod známých z Holešova a Beskyd. Ti alespoň náznakem připomněli akčnost N-Olešných z dob nedávno minulých.


Soutěž v malování na tělo byla zajímavá a vyhráli všichni. Jako na minulých akcích nám ceny věnovala firma BOHEMIA HOTEL CLUB & GOLF, od níž dostali všichni soutěžící poukazy na víkendové pobyty pro 2 osoby do vybraných hotelů v ČR. Zajímavé bylo „Naštvané slunce“ od našeho známého dopisovatele Gwynbleidda, jehož zajímavý cestopis ze Slovenska si jistě všichni pamatují.

SportplexSportplex Děkuji provozovateli AP Olešná firmě SPORTPLEX za poskytnutí areálu, paní Pavle Hrabcové za pomoc s propagací akce, Monice Foltýnové za přípravu akce a její zdárný průběh, rodince Koumarovic a Gwynbleiddovi s přítelkyní za pozdvižení nálady n-večera a ostatní naháči – přijďte si na Olešnou zase někdy pospat.

Březnová Olešná je za námi a my se už těšíme na sobotu, která bude v Čestlicích a bude jistě mnohem akčnější. Pokud to máte do Prahy daleko, tak přijeďte na Josefa 19. 3. do AP Valašské Meziříčí, kde to taky stojí zato.
5
 
-

Olešná

Vložil Danxm (bez ověření), 6. Březen 2011 - 23:58

Na Olešnou nám to nevyšlo,spousta práce,ale do ValMezu jedem komplet. Hanáci [Tmavé brýle]

 
-

Olešná

Vložil Pepper, 14. Březen 2011 - 21:57

Bohužel se mi to s něčím krylo. Kdy bude další Olešná? Je to fajn akvapark…


Žurek: Další až po letních prázdninách, ale jestli se neproberou ostravští a další severomoravští naturisti, tak svoje aktivity přemístím jinam. Pro moje aktivity není Olešná vhodným areálem. Olešnou oželím, ale opustit Valmez by mě opravdu mrzelo.