NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Pondělky v akvaparku Babylon

Vložil Anonymní, 7. Červen 2010 - 22:52

Přestěhoval jsem se z Brna do Liberce a jedním z důvodů byla i existece Babylonu. Hned první pondělí, což je dnes, jsem šel vyzkoušet realitu pondělního bezplavkového akvaparku. Od sedmi hodin zde byla nějaká třída polské střední školy, dívky v decentních plavečkách a kluci v dlouhých trenkách. Ojediněle také je intimita jeskyně lákala k něžnostem. Měl jsem pocit, že jsem tam byl bez plavek sám, ale později jsme byli nejméně tři muži. Pohoda. Plánuji, že tam za 90 Kč zajdu po osmé hodině v pondělí pravidelně, tak kdo se bojí, že tam bude bez plavek po osmé sám, tak alespoň jednoho dalšího by tam měli potkat. [Spiklenec] Při víkendové velké akci jsou puštěny snad všechny atrakce, což jsem si uvědomil až nyní, kdy nebylo puštěné skoro nic, například vodotrysky v římských lázních a nahoře u bufetu. Možná se atrakce pouští podle počtu návštěvníků.

5
 
-

Dnes v Babylonu osm

Vložil Pohodička (bez ověření), 21. Červen 2010 - 22:32

Dnes už to bylo mnohem lepší, napočítal jsem osm naháčů, i ženy. Těším se na všechny v sobotu. [Úsměv]

 
-

Pondělky v Babylonu Liberec

Vložil Baracuda (bez ověření), 28. Září 2010 - 21:21

Byl sem v pondělí 27.září 2010 v Babylonu v Liberci.Šel sem tam od 19.hodin v plavkách.I když sem naturista,tak sem čekal.že ve 20.hodin tam budou aspoň část lidí bez plavek.Od 20.hodiny sem tam jen zahlédl jednoho pána bez plavek.I když sem sice docela mlády.Myslel sem si,že se dokážu bez palavek koupat snad všude,tak tady sem se styďěl!!!Tak že mě to mrzelo a zklamalo.Koupal sem se tedy v plavkách.Později asi tak po 21.15 sem tam napočítal tak 3.náháče,ale muže,ani jedna žena.Bylo tam dost dětí a pubertálních dospívajících dětí.Takže sem konečně odhodil stud až skoro všichni odešli,což bylo asi ve 21.45.Mě to docela mrzí,protože sem sem jel takovou dálku jen kvůli tomu.Na závěr sem si zkusil na aspoň N-Trychtýř,což bylo úplně super než v plavkách.Je to veliká škoda,že tam nebylo víc lidí bez palvek,jinak bych se asi tolik nestyděl. [Smutný]

 
-

Karlíkova cenzura: Stud mezi textiláky

Vložil Karlík (bez ověření), 1. Říjen 2010 - 15:02

Věřte, že já se také někdy nahý před plavkáči stydím. Když, ale stud přemohu tak už jsem v pohodě. Chce to jen více odvahy. Musíte si nejprv uvědomit, že se nemáte proč stydět když je nahaté koupání povoleno a vy neděláte nic zlého. Ten subjektivní pocit studu za vaši nahotu velice brzy poté odezní co si toto uvědomíte a začnete myslet na jiné věci. Např. jak je to fajn bez plavek či kde přespím nebo jak pojedu domů atd. Mě také velice láká představa se koupat nahý, svobodně, mezi ostatními i s plavkáči byť já jediný bez plavek [Úsměv] . Také vím, že bych se nejdřív styděl. Ale vím, že bych svůj stud rychle překonal tak jako už mnohokrát. Kdybych to neměl tak příšerně daleko jezdil bych tam neustále. Věřte, že pokud svůj stud překonáte a svlečete se uleví se vám a bude hej. Pokud ne klidně se tam zase můžete v pondělí obléci. O to je to tam také lepší než ty ošklivé postkomunistické naturistické soboty kdy vás tam v plavkách prostě nestrpí. Neříkám, že jsou ošklivé jako takové. To rozhodně ne. Ale svobodně, jako naturista, se tam určitě necítím. Jak bych mohl?

Asi to co píšu zde zase leckdo nepochopí, ale je to tak. Je to tam bájo a super. Ale jak se člověk může cítit svobodně když něco musí nebo nesmí? V pondělí má každý svobodnou volbu což je úplně super.

 
-

nějak nechápu...

Vložil Danxm (bez ověření), 30. Září 2010 - 23:52

??????? [Radši mlčet]

 
-

Pohodičko

Vložil Nudanat (bez ověření), 2. Říjen 2010 - 15:02
  • zdravím. :-) No to je odvážný počin, přestěhovat se do Liberce i když Babylon za to asi stojí. Taky souhlasím s tím, že tyhle smíšené akce, tedy ať se každý jde koupat jak chce, mají smysl. Na nějaký ten pondělek jsem tam chtěl taky zajet ale škoda je, že to nezačíná alespoň už v 7.