NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Poprvé bez plavek v r. 1981 na Lhotě

Vložil Anonymní, 21. Září 2011 - 17:37

V roce-1981 jsem se přestěhoval k Mladé Boleslavi a oženil se. Narodila se nám holka.
V-82roce se mezi lidmi začalo povídat, že v blízkosti Mladé Boleslavi se koupou lidé nazí a mluvilo se o tom, jako by to byla nějaká odporná věc,

Už dávno předtím se v mém bývalém bydlišti mluvilo o lomu Amerika, jak se tam koupou nazí a že od nich policisté (veřejná bezpečnost) vybírají pokuty.V létě-83 jsme dali dceru na hlídání k babičce a ze zvědavosti se vyrazili se podívat, jak to vypadá na tom jezeře Lhota nedaleko Staré Boleslavi.

Naháčů bývá hodně...Naháčů bývá hodně…
Moc se nám tam zalíbilo, písečné pláže, čistá voda, les a stín. Nudistická pláž byla označena na dvou koncích tabulkami FKK.

Všichni tam byli nazí, manželka se styděla svlékat a proto jsme leželi tak, že jsme ceduli měli mezi sebou. [Spiklenec] Tento rok jsme tam byli ještě parkrát, avšak k velké nelibosti našich rodičů. [Rozzlobený]

JEZERO LHOTAJEZERO LHOTA
 

V-84roce manželka odložila hořejšek od plavek a byla se mnou už na nudistické pláži. Pak jsme si dali pohov od lenošení na nudistické pláži Lhota, protože jsme měli nový přírůstek do rodiny, kluka.

V-86roce už jsme jezdili s oběma dětmi a manželka už chodila na Lhotě úplně bez. Ale začal jsem mít já problém (erekci), ne při pohledu na jiné ženy, ale při pohledu na svou manželku.
 

[Šipka] NUDISTICKÁ PLÁŽ – Jezero Lhota. [Hvězda]


Řešil jsem to lehnutím na břicho a s pomocí jiných myšlenek to za chvíli to přešlo. Nejhorší to bylo, když jsme šli po pláži na procházku. Blízkost nahé manželky mě velmi vzrušovala.
 

Tak nějak jsem to vždy potlačil a i na manželku to mělo příznivý vliv. Ne až tak jako erotický, ale spíše odpočinkový, uklidňující a že máme všichni k sobě společně tak nějak blíž.BIG MAP


Každý rok několikrát jezdíme na Lhotu, v současné době už ale bez dětí. Jak ten čas letí.
Již jsou dospělé a mají své úplně jiné zájmy, než být na pláži s rodiči.


Článek mírně redakčně upravil Roland.
5