NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Posvíceno na FKK - Streiflichter svítí už pátým rokem!

Vložil Anonymní, 9. Březen 2014 - 22:21

Už pátým rokem německý naturista Michael Regenmacher surfuje, brouzdá, sbírá, překládá a publikuje informace o FKK z celého světa. Dělá to tak týden co týden, rok co rok se železnou pravidelností, naturistickou zaníceností a německou pracovitostí. Tento víkend vydal svůj 230. díl. Jeho neúnavné virtuální zkoumání n-baterkou patří na největším německém FKK-Freun.de k nejčtenějším tématům.
Pro nás je velkou ctí, že se nejednou věnoval i naturismu v ČR a musíme po pravdě dodat, že jsme se až od něj dozvěděli o některých tuzemských n-aktivitách.


Můžeme se tak dozvědět, že známý fotograf „nahých davů“ Spencer Tunick se chystá ma 14. 5. 2014 do Anglie, kde vytvoří další ze svých magafotografií s tisíci naháčů.
O tunickovu přízeň se ucházela hned 3 anglická města: Brighton, Folkestone und Hastings. Kampaň jednoho z nich vidíte na obrázku vlevo.
Jak by asi dopadlo soupeření o přízeň světového fotografa v Česku?

Kvinde Kend Din Krop
Znamená dánsky něco jako, že „Žena by měla znát své tělo“. Jedná se o knihu 2 žen-naturistek. Kniha nemá za úkol cosi vysvětlovat, ale určitým způsobem napomoci ženám vyvinout v sobě smysl pro „sebeporozumění“, které následně přechází v sebevědomí. Více si můžete o této knize přečíst ZDE.
Jak to vypadá u dánských naturistů uvidíte zde: NATURISTER.DK

Mezinárodní den žen
se rozhodla oslavit skupina naturistek z Association des Jeunes Naturistes de France (AJNF) originálním způsobem. Na tento den pozvaly do svého oblíbeného n-klubu Héliomonde poblíž Paříže svoje kamarádky – textilačky, aby jim ukázaly, jak to u nich vypadá. Nejprve procházka rozsáhlým lesem v kempu, potom relaxace v místní sauně a na závěr bodypainting.


Bezpečnost cyklistů na silnicích
To je tématem spotu společnosti Automobile Association (AA).

Tschechische Dorfjugend – Tichavský tuleň 2014
Také Michaelem zevrubně popsaný, ale nám už také dobře známý.
Doplním snad jen link na článek, který se tady ještě neobjevil: Nahotu v Tiché letos nezastavily ani patnáctistupňové mrazy. Fotogalerie

To byl jen velmi krátký výtah z posledních „Streiflichterů“. Celý seznam všech 230 dosavadních dílů najdete ZDE

Aquapalace bez plavekAquapalace bez plavek Rododendrony už kvetouRododendrony už kvetou Zprávy ze světa FKK jsou jistě velmi zajímavé, ale nikdy nedosáhnou autentických osobních zážitků z koupání bez plavek.
Proto prosím až dočtete, tak si otevřete svůj kalendář na dni 15. 3. 2014 a v čase 18–23:30 hod. si bez vyjímky vymažte všechny záznamy a vepište pouze tento:
18 – 23:30 hod.: Večer bez plavek v Aquapalace Praha.
Počasí bude zřejmě vyloženě jarní a už nyní v blízkém Průhonickém parku začínají kvést rododendrony! Tak si udělejte krásný jarní výlet zakončený na večeru bez plavek v Aquapalace. Také přilehlá Dendrologická zahrada začíná pěkně rozkvétat.

Aquapalace Praha: Večer bez plavek, 15. 3. 2014, 18-23:30 hod.Aquapalace Praha: Večer bez plavek, 15. 3. 2014, 18–23:30 hod.
5