NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Předprázdninový Babylon

Vložil Anonymní, 27. Červen 2011 - 21:22

Na červnovém Babylonu nás přivítal spolu s dalšími gruntovními personálními změnami v Centru Babylon Liberec nový šéf zábavy Martin Strnádek. Do druhé poloviny roku půjdeme tedy s novou silou v zádech a vedle některých novinek v programu NP se budeme těšit na intenzivnější propagaci ze strany Centra Babylon. Sobotního n-večera se zúčastnilo kolem 200 naháčů a na programu byly všechny oblíbené „discipliny“, na které jsou pravidelní návštěvníci zvyklí. Oblibu si stále více získávají soutěže pro dospělé. A když jsme už u těch oblíbených novinek, tak stojí za zmínku, že do obliby přichází malování beze štětců. Na vyhlášení výsledků se pak dostavují kreatury vysloveně hypermoderního vzezření, které by Mánes asi moc nepochválil. Nicméně je to asi jeden z mála okamžiků, kdy můžou ratolesti své rodiče beztrestně zmatlat od hlavy až k patě!Jinak celý program běžel jak po drátku. Po delší zdravotní odmlce opět zaperlila Jana Mašková coby cvičitelka aquaaerobiku, indiánská babička Jarmila se ujala dětských soutěží.
Podle očekávání pozornost získala naše úplně nová mapa českých nuda pláží, kterou jsem do Babylonu přinesl přímo z tiskárny. Po četných hovorech s naháči v Babylonu bych chtěl ještě jednou upozornit: tato mapa je především určena pro vylepení na nuda pláže. Bohužel se kromě jednoho pána nepřihlásil nikdo, kdo by tuto mapu byl ochoten vylepit na své nejbližší n-pláži. Proto bych vás ještě jednou chtěl poprosit o pomoc s vylepením na pokud možno všech n-plážích. Sám zvládnu VČ (už se stalo), Prahu, část Moravy, ale dál se nedostanu.

Soutěž pro dospělé se sestávala z jakéhosi „kolotoče“ kolem židlí a znáte to – na koho nezbude židle, tak jde z kola ven. Přes všechny kritické momenty nakonec v bojovné náladě k žádnému zranění nedošlo a večer frčel dál.
Měl bych to asi zaklepat, ale už několikátý Babylon se nic nedělo ani v jeskyních ani v jiných potemnělých prostorách aquaparku. Osobně mockrát děkuju všem swingerům, kteří naše n-party neruší svými hrátkami. Jinak bysme opět museli vypustit Krakena a sami víte, že s ním nejsou žádně žerty a setkání s ním není nikdy příjemné.
V už výše zmíněné soutěži v matlání na tělo se tentokrát vyřádila rodinka z Chomutova, která nám velmi ochotně odpomohla od přebývající zelené tempery. Ta ale ještě pořád přebývá, tak jsme se rozhodli, že téma červencové matlací soutěže bude MISS ŽÁBA. Tak se všechny žáby, žabáci, ale i vodníci můžete s předstihem připravit.


S opravdu hodně velkým balíkem cen mezi nás přišla opět oblíbená Libuše Klobušická z BHC a tak se s hodnotnými cenami dostalo tentokrát na opravdu skoro všechny matlaly i patlaly. Všichni soutěžící pak dostali každý volné vstupenky do Babylonu.
Děkuji všem učinkujícím, pomocníkům, Ivanovi ještě jednou všechno nejlepší ke svátku a 30. 7. 2011 se budeme opět těšit na Naturistickou party v aquaparku Centra Babylon.
HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH PARTY BABYLON LIBEREC
Hlasujte ve fotosoutěži Naturistická party červen 2011 Babylon
Následující Naturistická party v Babylonu Liberc: 30. 7. 2011
 

--------------------------------------------------------------------------
5
 
-

babylon cerven

Vložil jiří.filip, 1. Červenec 2011 - 1:11

dne 25.6.2011 jsme zase navstivili liberecky aquapark a uzily si naturistickou akci v pohode.jako novinka bylo na toboganech cerveny semafor misto dosavadnich rucicek,ucast na soutezi malovani na telo byla velka,saunovy ceremonial super jen v cestlicich to ma vetsi grady,jen by jsme uvitali kdyby se neobjevovaly tzv.panove co nemaji naturisti radi a co na takove akce nepatri coz jsme si vsimly i v kvetnu-doufejme ze budou do budoucna ubyvat. takze podekovani patri vsem hlavne p.jirimu jelinkovy za ucast a take tolerantnim fotografum co vyhoveli a nefotily mladez bez souhlasu rodicu.budeme se tesit na priste a s pozdravem

zaneta a jiri

 
-

Předprázdninový Babylon

Vložil mira1 (bez ověření), 5. Červenec 2011 - 22:10

Ahoj můžete mi přiblížit ty tvz.pány kteří nemají rádi naturisty? Asi jsem slepý a ničeho jsme si nevšimly tak abych věděl na příště nám se zdá atmosféra která tam panuje skvělá i když jeden pán asi cizinec byl poněkud zvláštní dík za odpověd a přeji hezký večer Míra

 
-

Ahoj! Myslim, ze Jirka tim chtel pouze vyjadrit fakt, ...

Vložil PetrS, 10. Červenec 2011 - 20:49

… ze pocet buzen a podobnych individui v techto jarnich mesicich diky nizsi celkove navstevnosti aquaparku temer dosahuje poctu ostatnich „normalnich“ navstevniku. Timto jsem se rozhodne nechtel nikterak dotknout one zminene mensiny (pevne verim, ze jeji slusni prisnici mi odpusti), ale rozhodne vkrocit do urcitych potemnelych zakouti AQ je dost osemetne. Asi nejkriklavejsim je v tomto smeru odpocivarna (dira) v „saunovem svete“. Kdysi osvetlena a bez vsudypritomnych prosteradlovych zasten, ovsem dnes je situace presne opacna… je to vyslovene semeniste techto kultur! Osobne bych se primlouval tento prostor bud uplne uzavrit, v tom mirnejsim pripade tam alespon rozsvitit, anebo prinejmensim pred vchod umistit cedulku: „VSTUP NA VLASTNI NEBEZPECI!“, nebot vkrocit tam je doslova o kadak a dozivotni psychickou ujmu nudisty neznaleho mistnich pomeru! [Spiklenec] Naturismu zdar!

 
-

Nová věštírna v Babylonu

Vložil Pohodička (bez ověření), 26. Červenec 2011 - 12:37

Přeji krásný den a všechny, kdo jezdí do Liberce na naturpárty, zvu do věštírny v lunaparku. V sobotu v osm zavírám a běžím na naturpárty. [Úsměv]