NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Propagace naturismu pro letní sezonu 2013

Vložil Anonymní, 4. Červen 2013 - 10:06

Léto 2013 je doslova přede dveřmi a s ním i neopakovatelná možnost poskytnout informace naturistům na plážích, koupalištích, u rybníků, moří – zkrátka KDEKOLI.
Naturista.cz letos vychází ze zkušeností minulých let, některá informační média vypustil, jiná zefektivnil tak, aby výsledek jednoznačně vyšel ve prospěch propagace naturismu u nás.
Letos poprvé budou tedy k dispozici větší plachty BEZPLAVEK.CZ (75×150cm), graficky lákavý Naturistův občasník Léto 2013, samolepky nově s kresleným „plážovým“ logem. Z klasických cedulí zůstaváme u cedule „Straka zlodějka“, pro sauny a wellnessy pak velmi oblíbené Saunové desatero. Hledáme kontakty na média!


Naturistův občasník – léto 2013, nebo jak někteří n-nadšenci říkají „Naturistův obšťastník“ :-D, formát: A4

Titulní strana zobrazuje naturistky hrabající seno na venkově a heslovitě zmiňuje některá naturistická místa a kluby.
Druhá strana obsahuje termíny a popisy n-akcí v první polovině léta, stručný popis obsahu NATURISTA.CZ a výhody členství v Klubu.
Naturistův občasník si neklade za úkol být časopisem, ale pouze upoutávkou na stěžejní bod našich aktivit – web www.naturista.cz.
Kam je vhodné Naturistův občasník umístit? Nejlépe na pláže jakéhokoli druhu, koupaliště, mořská letoviska, ale také na veřejné vývěsky apod.
Dostupnost NO pro dobrovolné distributory: 12. 6. 2013, NO ke stažení: titulní strana, druhá strana. U obou souborů pro stažení originálu klikněte na odkaz pravým tlačítkem na myši a zvolte „Uložit cíl (odkaz) jako“.

Pokud jste ochotni NO rozdávat na svých prázdninových n-cestách, tak se prosím ozvěte na: webmaster@naturista.cz nebo Tel: 777 923 111
Předpokládám, že ve druhé polovině léta 2013 vydáme ještě jeden NO na pláže s termíny Aquapalace apod..

SAMOLEPKY kulaté 8cm v průměru
Nové samolepka „Kreslené logo“ v neomezeném množství, dále různé zbytkové počty klasického loga (aktuální počet na vyžádání).

Dostupnost nové samolepky: 10. 6. 2013, info: webmaster@naturista.cz NEPRODEJNÉ – dodáváme pouze k Naturistově občasníku nebo jiným propagačním materiálům.
Samolepky 8cm - original ke staženíSamolepky 8cm – original ke stažení


Originál ke staženíOriginál ke stažení Cedule „Začátek nudi pláže“ A4 laminováná, k dispozici ihned, v poměrně velkém množství.

Pro stažení originálu klikněte na odkaz pravým tlačítkem na myši a zvolte „Uložit cíl (odkaz) jako“. 
Saunové desateroSaunové desatero Velmi oblíbené Saunové desatero ve formátu A3, zalaminované, dostupné ihned.
Určené do všech saun a wellnessů v ČR!

Pro stažení originálu klikněte na odkaz pravým tlačítkem na myši a zvolte „Uložit cíl (odkaz) jako“.Více informací o propagaci naturismu v ČR najdete na naší stabilní straně Naturistova občasníku ZDE.
Veškeré informace: webmaster@naturista.cz, tel: 777 923 111

Proč to všechno?
Naturisté v ČR jsou ve většině „rozstřílení“ po všech možných zákoutích, plážích, rákosinách… a nemají jednotný bod svých zájmů. Naturista.cz se od roku 2003 o vytvoření tohoto bodu snaží. Vzhledem k odhadovanému počtu naturistů v ČR (5%) se nám bohužel zatím nepodařilo oslovit všechny, kdo se rádi koupou bez plavek.
Proto organizujeme n-akce, informujeme o n-plážích, saunách, wellnessech, seznamujeme naturisty v Seznamce a také se snažíme rozšiřovat tyto výše uvedené materiály.
Sledování dlouhodobých statistik ukazuje, že Naturistu zatím zná sotva polovina oněch 5% populace. Propagace tedy není nikdy dost a my budeme rádi, pokud nám vedle získaných informací z Naturisty pomůžete jeho slávu šířit mezi ostatní naháče v ČR, ale i jinde ve světě.

HLEDÁME KONTAKTY NA SERIÓZNÍ MÉDIA! Pro lepší informovanost o naturismu permanentně hledáme redaktory seriozních médií. Výměnou nabízíme vaši prezentaci na Naturistacz. Info: webmaster@naturista.cz

Děkujeme vám a přejeme všem naháčům krásné nahaté léto 2013!
5
 
-

na plachtě je stále špatná doména

Vložil PetrK, 4. Červen 2013 - 17:15

na plachtě je pořád nejasný nápis:
bez(slunce)plavek(kytka)cz to bohužel svádí k různým výkladům: „bez plavek cz“ nebo „bezplavekcz“ nebo „bez plavek.cz“… ani jedno jaksi není správně…ach jo…je to drobnost, ale velmi důležitá drobnost… je smutné, že už se řešila loni a táhne se s námi pořád…

Petr

 
-

Mně to připadá

Vložil M.Dr., 4. Červen 2013 - 21:22

jako bez.plavek.cz a to taky není správně. Snad by stačilo (aby se nemusel měnit obrázek) dole „do písku“ normálním písmem napsat WWW.BEZPLAVEK.CZ – to WWW bych tam dal, aby každý pochopil, že je to webová adresa.

 
-

Sluníčko a kytička :-)

Vložil zurek (bez ověření), 4. Červen 2013 - 21:50

Hoši, moc to řešíte, na bez plavek vyjíždíme hned na 1. místě, na bezplavek na prvních 2 místech, na Seznamu bez plavek 1. místo.

Neklamným znamením úspěšnosti těchto plachet je několikanásobně zvýšená návštěvnost Naturisty po jejich nasazení ve slunečných dnech. Ať žijou sluníčka a kytičky, DON'T WORRY, BE NUDI [Tmavé brýle]

 
-

Mně tam zase trochu nesedí ti

Vložil Horác, 4. Červen 2013 - 21:56

Mně tam zase trochu nesedí ti dva čumilové.

Chápu, že pro nás naturisty je to vtipné, ale ve spojení s nápisem „konečně jako doma“ mezi těmi dvěma čumily, to může pro neznalé znamenat, že čumilové na nudi plážích jsou normální, domácí či dokonce vítaný jev, který nám vůbec nevadí.

Měl jsem však dosud zato, že vadí.

 
-

Na Opaťáku zase kouká dalekohledem na druhou stranu

Vložil zurek (bez ověření), 4. Červen 2013 - 22:15

Na Opaťáku zase kouká Josef z nuda pláže na textilní pláž, co mu tam dělá konkurence a jestli nemá třeba zlevnit pivo. Prostě se tak průběžně pozorujou navzájem podle toho, co zrovna kdo potřebuje. Myslím ale, pokud by se na Opaťáku objevil pochodující strom-čumil, tak by to bylo téma na dva roky dopředu [Smích]

 
-

Doména na plachtě je dobrá

Vložil Jarda2, 5. Červen 2013 - 10:56

Podstatné je že pro méně zdatné uživatele internetu funguje i varianta bez.plavek.cz [Tmavé brýle] A že by někdo starší cca 5 let zadal do vyhledávače www adresu s mezerami nebo bez tečky před „cz“ to opravdu nepředpokládám …

 
-

Nevěděl jsem,

Vložil M.Dr., 5. Červen 2013 - 17:49

že funguje i bez.plavek.cz – pak je vše v nejlepším pořádku [Spiklenec]

 
-

A koukám že pro poplety

Vložil Jarda2, 5. Červen 2013 - 19:20

funguje dokonce i verze bez-plavek.cz. Tomu říkám hodně dobré pokrytí všech variant [Tmavé brýle]