NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

První N-párty v Praze !

Vložil PetrK, 8. Listopad 2007 - 17:02
Pozor!    První skutečná Mikulášská N-párty v Praze!

Jezdíte rádi na n-párty do Liberce? Vzpomínáte rádi na akce v Hradci králové? Myslíte, že na tobogánu to jezdí rychleji bez plavek? Nevíte proč si máte v páře nechat na sobě plavky? Chcete aby vaše děti trochu vystrašil Čert a naopak za hezkou básničku jim Mikuláš věnoval nějakou sladkost? Pak neváhejte a přijeďte do aquaparku v Praze na Barrandově! 

Kdy: 30.11.2007

Program:
19:00 Začátek. Od této chvíle bude už celý aquapark patřit jen naháčům.
20:00–21:00 Mikulášova nadílka a soutěže. Každé dítě dostane za básničku malou sladkost. Pak se rozběhnou na suchu i ve vodě Mikulášské soutěže o ceny.
21:00–22:00 Plavání za intimního osvětlení. Celý aquapark potemní a bude dost času na relaxaci, plavání a vyzkoušení všech atrakcí.
PLAVKY ZAKÁZÁNY, ručníky povoleny.
Celý aquapark bude vyhrazen jen nudistům/naturistům. Nemusíte mít strach z nežádoucích pohledů, okna budou zneprůhledněna folií.

Vybavení Aquaparku:

aquaparkaquapark brouzdalištěbrouzdaliště divoká řekadivoká řeka

1. podlaží: recepce, rychlé občerstvení, vodní atrakce: Pro nejmenší je připravené dětské brouzdaliště s mini skluzavkou a minichrliči.
Odvážní průzkumníci se mohou spustit po 115 metrů dlouhém červeném tobogánu. A nebo na nafukovacích plavidlech po 62 metrů dlouhém modrém tobogánu.
Ti, kdo se rádi „rochní“ mají k dispozici whirpool, masážní trysky a vodní chrliče. A když budete mít vody dost, můžete se natáhnout na masážní rošt či lůžko s masážním vzduchem.
Pro zdatnější plavce je připravena divoká řeka s umělým protiproudem.
Pro klidný požitek můžete využít rekreační plavecký 25 metrů douhý bazén.

tobogantobogan mokrý bufetmokrý bufet plavecký bazénplavecký bazén

2. podlaží: „suchá“ restaurace, „mokrý“ bufet který nasytí a napojí těla vyčerpaná vodními radovánkami, k relaxaci jako stvořená parní komora.

Maximální kapacita je 220 návštěvníků. Teplota vody je v plaveckém bazénu 27–28°C, v dětském bazénku 32°C, v divoké řece 29°C a ve vířivce (whirlpool) 33°C. Teplota vzduchu v bazénové hale je mezi 30 a 32°C.

Po celou akci je ZAKÁZÁNO POŘIZOVÁNÍ OBRAZOVÝCH ZÁZNAMŮ jakýmkoliv zařízením (fotoaparát, kamera, mobilní telefon). K dispozici vám bude oficiální fotograf, který Vás rád vyfotografuje a snímek ihned vyhotoví jako klasickou fotografii ve formátu 10×15. Cena za fotografii je čistě na pokrytí nákladů za její výrobu na místě 15,–Kč. Děkujeme za pochopení.
Zároveň si vás dovolujeme upozornit, že fotograf bude při Mikulášově nadílce a soutěžích pořizovat ilustrační fotografie k budoucímu článku sem na web naturista.cz. Pokud si nepřejete být takto zveřejněni, informujte prosím, nejlépe hned na místě, fotografa. Děkujeme.

Vstupné bude podle obvyklého ceníku Barrandovského aquaparku. Na celé tři hodiny od 19:00 do 22:00:
dospělí (190 min.): 190,– Kč
studenti, senioři, děti do 15ti let (190 min.): 110,– Kč
rodinka (120 min.) (5 osob, z toho max. 2 dospělí) : 340,– Kč
Ceník aqauparku Barrandov najdete zde.

Dovolujeme si upozornit, že celá akce je vzhledem k programu vhodná především pro rodiny s dětmi [Úsměv]

Těší se na vás Petr, Pavla, Jirka – organizátoři Pražského plavání – ve spolupráci s aquaparkem Barrandov.
Máte-li nějaké otázky, pak nás neváhejte kontaktovat v diskuzním fóru pod článkem, nebo na emailu nuda.plavani@seznam.cz nebo telefonu 605 435 218


Kudy do aquaparku:
Tramvají: Z centra, nebo nejlépe od metra Smíchovské nádraží (resp. vlakové stanice Praha-Smíchov) se vydáte tramvají č. 12, 14, nebo 20 směrem na Sídliště Barrandov. Chcete-li v pohodě stihnout začátek, měli byste u Smíchovského nádraží nastupovat nedlouho po půl sedmé. Z tramvaje vystoupíte až na konečné, půjdete vlevo (přes koleje a směrem k sídlišti), po krátkém „úhybném manévru“ vpravo (Voskovcova ulice) se dáte podle krajních paneláků opět vzhůru Wassermannovou ulicí – no a tam už aquapark rozhodně nepřehlédnete.
Autem: Z centra se potřebujete dostat k Barrandovskému mostu a odbočit směrem na Barrandov a Plzeň. Jste-li zdaleka, od dálnic z Mladé Boleslavi (pořád rovně), Hradce Králové či Brna vás tamtéž dovede Jižní Spojka, stále směrem na Plzeň (na konci mostu přes Vltavu je to vpravo). Vystoupáte na Barrandov, a po hlavní výpadovce minete celé sídliště, až k nepatrné odbočce za koncem protihlukové stěny, těsně před pumpou OMV. Tam odbočíte vpravo, a aquapark i s parkovištěm (vjezd jen pro návštěvníky aquaparku) máte přímo po pravé ruce. Od Plzně, Karlových Varů či Slaného projedete směrem na Barrandov a Brno po části dálničního okruhu, který vás u Slivence vyhodí na trochu menší čtyřproudovku. Brzy uvidíte vlevo onu pumpu OMV se sousedícím aquaparkem, jen tam neodbočíte, dokud se o kus dál někde v sídlišti neotočíte.
Šťastnou cestu! A pro kontrolu ještě mapa.
3