NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

První zážitek na nuda pláži Tušť

Vložil Konhi93, 5. Červen 2019 - 23:23

Dnes vůbec poprvé po dlouhém hledání informaci o lokalitách nuda pláží v Jihočeském kraji jsem navštívil nudapláž na piskovně Tušť.

Musím říci, že cestou na ni jsem pořad dokola přemýšlel jaké to bude. Kolik lidí se bude opalovat. Jak se budu cítit atd… Zkratka takové ty prvotní obavy, člověka, který se rozhodl odhodit plavky.

Na parkoviště jsem dorazil něco kolem 13 hodiny. Jelikož jsem to místo vůbec neznal tak jsem se prošel okolo břehů, kde se opalovali lidé s plavkami, ale já jsem měl namířeno rázným krokem pouze na jediné místo. Cestou jsem se několikrát ujistil zda jdu správně tak jsem si dokonce pomohl navigací na mobilu.

Konečně. Místo jsem našel cesta na ní vedla cestičkou v houští. To me celkem uklidnilo, protože jsem se obával ze ta pláž bude a volném prostranství.

Po příchodu na pláž jsem zpozoroval jen jednoho chlapíka a z vody se ozivali hlasy o žen, které byly v plavkách. Doslova ve stejný čas co jsem si začal připravovat místo na ležení se ty ženy rozhodli vyjít z vody a pomalu se chystali místo opustit. Poté už jsem jen sundaval vrstvu oblečení, až jsem skončil jen v trenkách, které jsem bez ostychu odložil. A bylo to… Moje poprvé

0
 
-

Tušť

Vložil volynak, 6. Červen 2019 - 17:58

Ač dlouholetý naturista, přiznám se, že tuto lokalitu neznám. Možná jsi měl zkusit spíše Vlkov nebo Cep u Majdaleny, tam by bylo určitě více lidí.

 
-

Děkuji za typ. Na Vlkov nebo

Vložil Konhi93, 6. Červen 2019 - 22:17
Obrázek uživatele Konhi93

Děkuji za typ. Na Vlkov nebo na Cep u Magdaleny se chystám. Hned jak bude krásný počasí. Jen mohu Vás poprosit o upřesnění lokality na Cepu?

 
-

Cep I a II

Vložil volynak, 8. Červen 2019 - 2:58

Přiznám se, že v tom rozlišení taky nemám úplně jasno. Párkrát jsem byl na tom ve směru jízdy od Třeboně vpravo (jde se přes koleje) – a to by měl být Cep II. Před pár lety tam však probíhala těžba písku a vstup byl oficiálně zakázán, jaká je aktuální situace nevím, a budu rád a jistě nejen já, pokud zde někdo podá upřesnění, za což mu předem díky. [Spiklenec]

 
-

Tušť - fotky

Vložil eSHá, 14. Červenec 2019 - 22:06
Také nás osud letos zavedl na tuto pískovnu. Přijeli jsme ale vlakem, do stanice Suchdol nad Lužnicí. K vodě je to nedaleko. Jezero je na pohled hezké a voda byla docela čistá. První volný plácek ke kterému jsme došli, jsme si obsadili pro sebe a celé odpoledne nás skoro nikdo z textilu nerušil. Poté jsme se vraceli po druhé straně, než byla většina koupajících se lidí. Takže ani já vám přesně nesdělím souřadnice nuda pláže. Byl to hezký výlet a proto přikládám pár fotek. Tušť vřele doporučuji. Tušť 1Tušť 1 Tušť 2Tušť 2 Tušť 3Tušť 3 Tušť 4Tušť 4