NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Romanovo osmiválcové turbo poháněné nejsympatičtější olomouckou naturistkou

Vložil Anonymní, 3. Únor 2013 - 23:25

Suché silnice a na začátek února příjemné počasí slibovaly solidní příval naháčů na letošní první Naturistickou Olomouc. Ten jsme chtěli ještě umocnit, tak jsme klasicky dovezli našeho dvorního malíře Romana Bureše.
Ten se nechal inspirovat živostí jedné z nejsympatičtějších olomouckých naturistek a vytvořil na ni burácející osmiválec i s tachometry. Jako burácející by se dala nazvat naše (skoro) nová houpačka, která se ani v Olomouci nezastavila a byla po celou dobu n-večera středem pozornosti.Místní naturisté nás už tradičně mile přivítali hodinu před začátkem Naturistické Olomouci a pomohli nám vybalit a připravit všechny naše vodní, suchozemské i lihové náležitosti (tentokrát byl na programu bílovický kalvados). „Drobnosti“ jako že nám nešel otevřít kufr stařičkého Transporteru jsme brali s potřebným nadhledem…
Také na recepci Aqua Olomouc nás potěšili pochopením našeho (všudypřítomného) Naturistova Občasníku a my jsme mohli doplnit jeho zásoby pro všechny návštěvníky AP. Absence obvyklé fronty před 20. hodinou nás skutečně zarazila, nicméně to byl fakt – z nijak vysvětlitelných důvodů byla návštěva této N-Olomouci na pouhých 83 naháčích :-/.

I tak byl ale celý večer velmi veselý a kromě zmíněné velmi oblíbené houpačky došlo na spoustu další zábavy. Po delším čase jsme opět zorganizovali dětské soutěže, při nichž si to omladina rozdala v závodech kolem aquaparku na nafukovačkách. Tradiční saunové ceremoniály vygradovaly příjemnou kalvadosovou vůní na konec.

Před tím se ale sešlo 10 malířů na tělo se svými modely aby vytvořili nejroztodivnější výtvarné výtvory :-). Vedle romanova osmiválce tady tedy ještě vznikly: Avatar, Míša se srdíčkem, zajíc a měďa, Ferda Mravenec a já už ani nevím, co dalšího. Všechny obrazy uvidíte ve fotogalerii.

Velmi nás potěšil neúnavný pomocník a dobrovolník Jirka Dlouhán, který z vlastní iniciativy zařídil a provedl naši prezentaci na veletrhu TOURISm EXPO 2013 v Olomouci. 

Autoškola Mikulka OlomoucAutoškola Mikulka Olomouc


Celý olomoucký n-večer dopadl přes slabší návštěvu velmi dobře a my doufáme, že se v podstatně větší sestavě sejdeme opět 23. 3. 2013 ve stejném Aquaparku Olomouc.

Děkuji řediteli Aqua Olomouc Daliboru Přikrylovi a celému týmu za vstřícnost, s jakou nás naháče v jejich areálu berou. Děkuji také všem dobrovolníkům, kteří pomohli připravit všechny nafukovací atrakce, barvy na soutěž, saunové ceremoniály i úklid na závěr večera.
Děkuji také všem dobrovolníkům, kteří pomáhají s tolik potřebnou propagací našich akcí, především rozdáváním našeho NATURISTOVA OBČASNÍKU.
Kdo se už nemůže dočkat další Naturistické Olomouci, tak s námi může přijet už příští týden na Valašskou noc naturistů 9. 2. 2013 v Aquaparku Valašské Meziříčí.
FOTOGALERIE NATURISTICKÉ OLOMOUCI3
 
-

Olomouc

Vložil Pepper, 4. Únor 2013 - 21:52

PetrK tu moji mazanici jistě pozná a pro ostatní: je to ikona japonského metabolismu (což je prosím architektonický směr [Smích] [Smích] [Smích] ).

 
-

Skvělý Olomouc

Vložil Dlouhan3, 5. Únor 2013 - 0:15

Ač co do návštěvnosti slabší, to do zážitků pro mě nejlepší naturistický Olomouc v historii.

Napřed konstruktivní diskuse s Ivošem nad podobou naší naturitické nástěnky na blízké výstavě TOURISM EXPO v Olomouc. Poté tradičně úžasná plavba ve venkovním bazénu, mentolový saunový ceremoniál, excelentní vířivka pod hvězdami a o půl desáté pecka v podobě saunového ceremoniálu s calvadosem. Několik nás sice nemohlo popadnout dech, ale tu vůni si budeme pamatovat už napořád :-)

Na závěr pobytu v bazénu třešinka na dortu v podobě nádherného osmiválce – viz foto v galerii. Okamžitě se mi vybavil, ač jednoválcový, moped Stadion z mládí.

Při rozhovoru ve sprchách jsem s Ivem a „knihovníkem“ pronikl do tajů míchání saunových esencí se zaměřením na bezpečnost (hořlavost a složení vonných esencí) a před odjezdem domů krátký rozhovor s panem Burešem na závěr.

Věřím, že na příští n-olomouci opět potkám tváře, které teď byly poprvé, a že se sejdeme ve větším počtu.