NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Sjezd strašidel a jiných oblud KŘETÍNKA

Vložil admin, 9. Listopad 2012 - 22:37

Vážení přátelé naturismu. VÍTEJTE na KŘETÍNCE.
Všechny Vás tímto vítáme na naší nádherné naturistické lokalitě, kterou spravujeme na levém břehu přehradní nádrže Letovice. Najdete nás přesně mezi Českomoravskou a Drahanskou vrchovinou, asi 50 km na sever směrem po cestě z Brna na Svitavy, poblíž městečka Letovice.
Příznivcům naturistické rekreace nabízíme zázemí pro odpočinek v lůnu přírody daleko od civilizačních vymožeností.


Velká letní akce – sjezd strašidel, bubáků a jiných oblud

aneb Hrůzostrašná Křetínka

Začátkem srpna proběhla na pláži Naturistického klubu Křetínka velká letní akce Sjezd strašidel a jiných oblud. Srpnová sobota začínala jako každý jiný letní den, sluníčko svítilo a spousta návštěvníků zde byla již od pátku, aby se zúčastnila soutěžení. Občerstvení bylo jako každoročně zajištěno – od rána se točilo nejen vychlazené pivo, ale i selátko na rožni.

Velké letní klání oficiálně začalo po poledni, kdy se u vody začala zjevovat stvoření, známá jen z pohádkových knížek a strašidelných vyprávění. Soutěžit přijela i mumie z Egypta a objevil se také upír, který statečně odolával slunečnímu svitu. Ani jsme všichni netušili, co nás ještě v lesích a na loukách žije.

Disciplíny měly pro každého něco – létání na smetáku potěšilo čarodějnice, upír jistě ocenil v tom horku pití krve na čas a další soutěže se líbily určitě všem vílám, jezinkám, čarodějům a ostatní strašidelné havěti, co jí tady jenom bylo. Ale nakonec bylo přece jen dobojováno, body sečteny a proběhlo vyhlášení výsledků a předání cen hlavním vítězům.Doufejme, že jsme se pobavila nejen my strašidla, ale i ostatní návštěvníci Křetínky, kteří o soutěži neměli ani tušení. Pivo a selátko bylo přece pro všechny a trocha toho ruchu a hemžení při soutěžení snad nikomu nezkazila hezký slunečný den u vody. Tak zase na shledanou na Křetínce! Dagmar Dvořáková.
Stránky lokality Křetínka na Naturista.cz

Přijeďte si vyzkoušet naší KŘETÍNKU u Letovic

KNK (Klub naturistů Křetinka). Srdečně mezi sebe zveme k rekreaci zájemce ze všech koutů světa, a hlavně ty, kteří chtějí s naturismem začít a neví jak a kde. Pokud váháte, věříme, že naše lokalita může být ta pravá.Trasa k pláži: Trasa k pláži: Soukromá pláž Klubu Naturistů Křetínka (KNK) je volně přístupná, vstupné dobrovolné, za předpokladu dodržení stanovených pravidel.

Vstup pro muže pouze v páru! (Kontakty KNK)

Případným zájemcům o aktivní zapojení se do našeho sdružení rádi předáme bližší informace.


Všichni naturisté jste na Křetínku srdečně zváni

Cílem našeho sdružení je správa a údržba naturistické lokality na levém břehu přehradní nádrže Letovice, za účelem rekreace a koupání i pro širší veřejnost.

KřetínkaKřetínka
In-počasí

Lokalita Křetínka, Letovice. (GPS: 49.55835728609032, 16.5436989068985). Bod na mapě.

Zobrazit naturismus na větší mapě

Článek mírně redakčně upravil Roland. V článku použity informace z lokality od pisatelů JirkaRybka a Pohodička.Naturista KlubNaturista Klub
Přispěvatelé: Líbil se Vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z Vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Podělte se o zážitky s ostatními čtenáři. Za článek většího informačního rozsahu Vám nabízíme volnou vstupenku na libovolnou akci Naturisty cz.
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. [Pošta] Potěšíte sebe i ostatní naturisty.

Pokud byste chtěli podpořit Naturistu cz. jakoukoli částkou, tak můžete bez poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. 
Předem Vám děkujeme.

Inzerenti a zájemci: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, nabídku, služby nebo Vaše činnosti? EMAIL. [Pošta]
Využijte prosím naši širokou nabídku Vaší prezentace na internetu i na reálných a oblíbených akcích NATURISTA.CZ.

5
 
-

Skvělá propagace lokality

Vložil Roland Jitka, 11. Listopad 2012 - 10:01

Takto vypadá skvělá propagace lokality, napiště článek také o té své a budeme mít automaticky její větší návštěvnost. Tleskám a chválím. reportáž je tak dobře napsaná, že člověk pomalu lituje, že tam nebyl. Jako místo to vypadá velmi dobře.

 
-

Propagace (Strašidla na Křetínce)

Vložil roumen, 17. Listopad 2012 - 20:55

Byla to skvělá akce, jen mi připadá že komentáře píšu sám [Smutný]