NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Slevy pro členy ČFN - Jachtou SILVA či VJEKO po Jadranu.

Vložil natur, 9. Březen 2015 - 14:58

SilvaSilva Jachta VjekoJachta Vjeko Víte, kdy je Makarská riviéra nejkrásnější – když si tak ležíte na horní sluneční palubě jachty Silva nebo Vjeko, plavčík vám právě přinesl jedno chlazené točené nebo kávičku a vy přes brlení sledujete min. 2 km vzdálené pobřeží s pohořím Biokovo a městečky na jeho úpatí. ..........

Nabízíme výrazné slevy pro členy Českomoravské federace naturistů – podrobnosti v celém článku.

Pouze svým členstvím v ČFN umožníte její existenci a akceschopnost !!!

Okolo vás tu a tam tiše propluje nějaká jachta, při troše štěstí vyskočí delfín. Neslyšíte hluk z pláží, ulic a tržišť, nemusíte se prodírat davy turistů, přemýšlet kam se jít koupat a kde bojovat o místo na slunci, kde beztrestně odhodit plavky. Na „pláži“ si právě lebedíte, koupání máte zajištěno v moři vzdáleném pár metrů a schůdků od „pláže“, plavky máte v kufru, postel na vás čeká v podpalubí a jídelna s barem na hlavní palubě. Z kuchyně se linou libé vůně vytvářené skvělým kuchařem a v salónu panuje steward, ovládající pípu s točeným pivem, bar s alkoholickými nápoji a chladničku na minerálku a víno. Zazvoní lodní zvon a je servírována snídaně, oběd a večeře v kvalitě a kvantitě vyšší než obvyklé. Domácí chorvatská jídla, ryby a mořské plody (pokud nemáte v oblibě či jste vegetarián/vegan, nevadí – kuchař vám připraví něco jiného). O nic se nemusíte starat, vše máte po ruce. A navíc – každý večer v jiném přístavu s novými kavárnami a cukrárnami, s novou promenádou, kostelíkem, ….. . Pokud umíte hrát na kytaru, můžete oživit pobyt na jachtě sobě i ostatním, k dispozici jsou i šachy a další stolní hry, molitanové „žížaly“ pro nejisté plavce či pro „hrátky“ ve vodě, mořské kajaky pro průzkumné plavby v zátokách, v kterých SILVA či VJEKO kotví přes den na koupání.

Tolik pro navození patřičné letní nálady. A nyní k věci – za 2 týdny se bude opět konat tradiční Noc naturistů v Čestlicích a od 16:00 hod. jí bude předcházet, v podstatě první řádná, členská schůze Českomoravské federace naturistů (ČFN). Aby naše federace mohla vůbec fungovat, potřebuje dostatečnou členskou základnu a upřímně řečeno – potřebuje alespoň trochu přijatelný příjem z členských příspěvků. Vše něco stojí, za vše se musí platit a organizace v podstatě jiný legální příjem nemá. Abychom podpořili zájem o členství v ČFN, rozhodli jsme se při příležitosti konání členské schůze naší organizace, po dohodě s vedením ČFN, poskytnout členům ČFN následující, a to dosti podstatné, slevy z ceny naturistických plaveb na jachtách SILVA a VJEKO v tomto roce, a to následovně:

Na plavbě Silva 002 (20.6.-27.6.15, z Omiše směr Vis, k dispozici dvou-a třílůžkové kajuty ) = 1.250 Kč/os.

• Na plavbě Silva 002, pro 1–2 samotné muže (doplnění „pánské“ kajuty) = 1.700 Kč/os.

• Na plavbě Silva 004 (4.7.-11.7.15, z Omiše směr Kornati), pro 1 samotnou ženu a 1 samotného muže (doplnění „dámské“ a „pánské“ kajuty, jinak zcela vyprodáno) = 1.700 Kč/os.

• Na plavbě Silva 005 (11.7.-18.7.15, z Omiše směr Dubrovník, k dispozici dvou- a třílůžkové kajuty) = 1.250 Kč/os.

• Na plavbě Vjeko 010 (4.7.-11.7.15, z Omiše směr Kornati, k dispozici poslední dvoulůžková kajuta) = 1.250Kč/os.

• Na plavbě Vjeko 010, pro 1 samotného muže (doplnění „pánské“ kajuty) = 2.000 Kč/os.

• Na plavbě Vjeko 011 (11.7.-18.7.15, z Omiše směr Dubrovnik), pro 1 samotného muže (doplnění „pánské“ kajuty, jinak zcela vyprodáno) = 2.000 Kč/os.

• Tyto slevy je možno na plavbách Silva 002 a 005 kombinovat se slevou skupinovou (při počtu min. 4 osob v rámci jedné smlouvy o zájezdu = od 4%) a slevou při obsazení třílůžkové kajuty v rámci jedné smlouvy o zájezdu (- 5.000 Kč). Slevy nelze kombinovat s dalšími příležitostnými slevami, např. se slevovými poukázkami rozdávanými na veletrzích cestovního ruchu, wellness, apod.

• Slevy budou poskytnuty na základě potvrzeného členství v ČFN a vztahují se k základní katalogové ceně plaveb a platí pro nově zaknihované klienty ode dne vyhlášení do 10.4.2015, resp. do vyprodání volných míst

• Podrobnosti k plavbám naleznete na www.plavby-jadran.cz, kde kromě popisu plaveb a lodí naleznete ve Fotogalerii stovky fotografií z dosavadních plaveb a ve Videotéce několik šotů z plaveb na jachtě Silva i Vjeko.

Jednoduchým propočtem zjistíte, že uvedená sleva vám nejen plně „pokryje“ členský příspěvek ČFN za tento rok (tj. 500 Kč jednotlivec nebo hlava rodiny, další rodinní příslušníci 100 Kč, děti do 16 let zdarma), ale podstatně jej i převyšuje.

Pokud byste se rádi dozvěděli další podrobnosti, budeme přítomni jak na členské schůzi ČFN, tak poté na Noci naturistů v Čestlicích. Pokud nás neznáte, pak naše podobizny naleznete na uvedeném webu v oddíle „O nás“. Ing. František Hájek, CK Natur Travel

SilvaSilvaSilva v LevrnaceSilva v LevrnacesilvasilvasilvasilvajachtajachtaSilva pod dubrovnickými hradbamiSilva pod dubrovnickými hradbami superpohár pro dva zamilovanésuperpohár pro dva zamilované HvarHvarjídlo na Silvějídlo na Silvěslavnostní předkrmslavnostní předkrmvečeře na Vjekuvečeře na Vjekuposádka 2014posádka 2014TrogirTrogir SplitSplitKorčulaKorčulaModrá jeskyně na BiševuModrá jeskyně na BiševuZlatni rat na BoluZlatni rat na BoluHvarHvarVjekoVjekoNP KornatiNP KornatiDubrovníkDubrovníkVjeko a oba kapitániVjeko a oba kapitániSlapovi KrkaSlapovi Krkazase někde hořízase někde hoříjachtajachta
0