NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Slovácké Velikonoce se Slováckým večerem naturistů

Vložil Anonymní, 15. Duben 2014 - 11:24

Víte, co jsou to Hrkačky, Odplatné úterý nebo Klepání? Jestli ne, tak tyto a spoustu dalších velikonočních zvyků můžete zažít už tento víkend na Slovácku (i když Odplatné úterý pochází ze Slovenska) a sobotní večer můžete prožít na velmi oblíbeném Slováckém večeru naturistů.
Už v pátek se budou sjíždět velikonoční hosti. Pokud si necháte ujít podvečerní procházku velikonočním Hradištěm, tak si nenechte ujít předposlední představení Suchého – Šlitra „Kdyby tisíc klarinetů“ v místním Slováckém divadle. Sobota už bude ve znamení Velikonoc – celodenního jarmarku uměleckých řemesel, slováckého folkloru a cimbálek. Velikonoce na vás budou čekat téměř v každém turisticky zajímavém místě Uherskohardišťska – na Zámku Buchlovice, Hradě Buchlov, Muzeu UH…
Už na VELKÝ PÁTEK 18. 4. můžete v Uherském Hradišti zažít nezapomenutelné chvíle.

SLOVÁCKÉ DIVADLO se může pochlubit mnoha hosty zvučných jmen, jako třeba Květa Fialová. Páteční večer tady budou dávat na předposledy hru Kdyby tisíc klarinetů od Suchého – Šlitra.

Pokud byste chtěli zaváhat, tak už moc dlouho neváhejte, protože tato inscenace je na repertoáru SD už 2 roky a tento večer bude k vidění skoro naposledy.


SAUNA FÉNIX UH

Jestli vás kultura moc netáhne, tak si můžete dát před sobotním Slováckým večerem naturistů předehru v podobě návštěvy nově zrekonstruované sauny FÉNIX poblíž Tesca.


A pokud nejste ani na kulturu ani na saunování, tak se můžete pokochat krásami Uherského Hradiště, které si můžete vybrat v těchto virtuálních prohlídkách.


BÍLÁ SOBOTA 19. 4.

Hradišťský jarmark – tady si můžete koupit nádherné slovácké kraslice, poslechnout slovácké kapely, popít něco vínečka…

Vydržte ale do večera!
Zcela mimořádné SLOVÁCKÉ KRASLICE najdete také tady.


Hlavní cenaHlavní cena SLOVÁCKÝ VEČER NATURISTŮ, 20–23 hod. Aquapark Uherské Hradiště, Sportovní 1214, UH., GPS: 49.06657701429433, 17.47323989868164
Na ten si šetřete síly a vězte, že i když budete za celý velikonoční den ušlí a znavení, tak Aquapark UH vám na 100% dodá nových sil a na pondělí velikonoční budete jako rybičky.

Hlavní cena v soutěži MALOVÁNÍ NA TĚLO opět poctivý domácí dort Helenky Lukášíkové-Matlové.

SLEVA 15% pro členy KLUBU NATURISTA.CZ

Tuto slevu uplatníme v rámci SKUPINOVÉHO VSTUPNÉHO.
Sraz skupiny členů: 19:30 hod. ve vestibulu.
Připravte si průkazky, popř. svoje jméno na Naturista.cz. Roční členství na běžný rok je možno pořídit na místě. Info: naturista@naturista.cz, tel: 777 923 111
Pokud půjdete k pokladně samostatně, tak vám žádná sleva poskytnuta nebude.
Tyto slevy se vztahují na naturistické večery v AP Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště, Brno-Kohoutovice a DALŠÍ
Slovácký večer naturistů, 19. 4. 2014, 20-23 hod.Slovácký večer naturistů, 19. 4. 2014, 20–23 hod.

Aquapark Uherské Hradiště:
Krásné velikonoční chvíle můžete zažít i na nedalekém Zámku Buchlovice, kde bude velká výstava tulipánů a speciální velikonoční program. Velikonoční program na vás čeká i na blízkém Hradě Buchlově. Pokud si budete z Buchlovic chtít udělat přestávku, tak ji můžete užitečně využít v tupesském Muzeu keramiky.


To už toho budete mít asi ale plné nohy a před vámi budou VESELÉ VELIKONOCE :-)

Mapa se všemi výše uvedenými místy vašeho slováckého velikonočního putování (interaktivní mapu získáte nakliknutím):

Slovácké Velikonoce se Slováckým večerem naturistůSlovácké Velikonoce se Slováckým večerem naturistů
5