NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Světový den naturistů

Vložil Anonymní, 26. Březen 2009 - 0:29

Každoročně se první červnový víkend slaví Světový den naturistů. Ve světě se pořádají dny otevřených dvěří – jak v FKK-klubech, tak na veřejných textilních koupalištích. U nás také nezůstaneme pozadu a chtěli bychom touto cestou vyzvat provozovatele veřejných koupališť k poskytnutí svých areálů o víkendu 6. –7. 6. 2009 k oslavě naturismu.


NATURISTA.CZ bude tento svátek pořádat v dnes již dobře známém aquaparku OLEŠNÁ ve Frýdku-Místku. Na rozdíl od běžných N-party bude tato naturistická akce probíhat ve venkovních prostorách aquaparku Olešná, firma Sportplex.

AQUAPARK OLEŠNÁ, přehrada Olešná, Frýdek – Místek
GPS: 49.66314878574954, 18.307771682739258

Program:
sobota 6. 6. 2009
14 – 18 hod. = naturistický provoz ve venkovních prostorách aquaparku Olešná. Živá hudba, regionální kolo MISS NATURA, soutěže pro děti, osvěta o škodlivosti mokrých plavek atd.
Vstupné do venkovních prostor, celodenní: 80 Kč dospělí, 55 Kč děti, Podrobný ceník

V případě nepříznivého počasí se bude akce konat ve vnitřích prostorách AP (stejný areál).
Vstupné pro vnitřní prostory (platí pouze pro n-akce!):
děti do 10 let – 30 Kč/akce
děti od 10 do 15 let a studenti – 50 Kč/akce
dospělí – 200 Kč/akce
rodinné vstupné (2 dospělé a 2 děti do 15 let) – 450 Kč/akce

  • možnost vstupu do sauny.

Veškeré informace na stránkách Aquaparku Olešná FM.
K poslechu hraje trnavská hudební skupina Country Kamion:
Kamion CountryKamion Country

Další místa oslav Světového dne naturistů v ČR:
Logo BabylonLogo Babylon Ke Světovému dni naturistů se přihlásíme také na květnové Naturistické party v libereckém Babylonu dne 30.5. 2009.


Světový den naturistů v Aquapalace Čestlice na Noci naturistů dne 13. 6. 2009 18–23 hod.

Zaktivujte i ve vašem okolí tento ojedinělý svátek, který je jen jednou za rok!
2
 
-

Tak to je bomba - gratulace

Vložil PetrK, 26. Březen 2009 - 2:14

Super. Celý aquapark celý den jen pro naháče… Nejednomu znás se jistě plní tajný sen. Díky moc Ivoši. [Úsměv]

Zřejmně se po roce opět vydám na Moravu. [Spiklenec]

Petr

 
-

Venkovní Olešná - neuvěřitelné skutkem!

Vložil zdenekfm (bez ověření), 26. Březen 2009 - 3:18

Tak to je opravdu bomba, venkovní areál aquaparku Olešná 6.6.2009 přístupný naturistům! Naturisté boří hranice! Ivoši nejvřelejší díky!

 
-

olešná celý den

Vložil MONFOLT, 26. Březen 2009 - 7:24
Obrázek uživatele MONFOLT

Tak to je super. Určitě tam budu a přivezu si tam sebou osobního řidiče a nevím ještě kdo tam bude chtít, ale každopádně ti udělám na lopiku reklamu, tak počítám, že by ty 2 auta mohli jet.

 
-

Venkovní Olešná = 3000 lidí

Vložil zurek (bez ověření), 26. Březen 2009 - 7:48

Já jsem byl vrátit zapomunutý čip a tak jsme dali s vedením řeč, jak bylo a jak by mohlo být. Vedoucí i manažerka jsou dosti kreativní dámy, takže na Olešné je možno podniknout zajímavé věci.
Je ale potřeba říct, že venkovní areál má kapacitu 3000 lidí a to 1. nenaplníme našimi naháči, 2. nepočetný personál venek neuhlídá ohledně plavek. Takže nejspíš uděláme n-oblast vyznačenou cedulemi a ostatní bude na dobrovolnosti. V každém případě to bude zajímavá zkušenost. Uvítáme slogany, které budou v celém areálu rozmístěny. „Na tobogánu bez plavek dvoustovkou!“ apod.
Akce bude mít opět patřičnou mediální propagaci a několik týdnů dopředu bude u vchodu velký billboard s avizem na Světový den naturistů. Taky bude záležet na nás, v jakém počtu se dostavíme. A to počasíčko…

 
-

Olešná pohoda

Vložil Pohodička (bez ověření), 26. Březen 2009 - 8:56

Pohodička – filozof a naturista MEDY Tak to je velmi dobrá zpráva, akce budou jistě príma, věřím tomu, že se svět smířil s naturismem a vnímám to také jako signál, že se zlepší vztahy v celé společnosti.

 
-

Olešná Super

Vložil VestonickaVenuse, 26. Březen 2009 - 9:54
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Je to daleko, ale určitě dojedeme (5 lidí) když je to na celý den. V neděli navštívíme příbuzenstvo, stejně pořád píšou, že se nestavíme.. a tak spojíme příjemné s užitečným. [Úsměv]

 
-

Aj, aj... nebudu na Olešné

Vložil georgejirka, 26. Březen 2009 - 11:08
Obrázek uživatele georgejirka

Tak příště. V tomto termínu jsme na řeckém ostrově Lefkáda. Budeme vzpomínat. Na ostrově uspořádáme mezinárodní natur-oslavu. HEZKÝ DEN A USMÍVEJTE SE [Úsměv] [Smích] [Úsměv]

 
-

Olešná paráda

Vložil meesha (bez ověření), 26. Březen 2009 - 13:21

To by mohla být skvělá akce. Pokud se vyvede počasí, mohlo by to být bez chyby. I když … možná ještě jednu věc bych tam uvítal … koncert nějaké dobré metalové skupiny [Spiklenec] [Ďáblík]

 
-

Prcek: Velká chvála

Vložil Prcek (bez ověření), 26. Březen 2009 - 17:16

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Tak na toto slyším moc rád [Úsměv] . Díky moc. Pokud nebude něco blíže u nás, třeba v Olomouci na ten svátek naturistů pojedu i tam, těch 150 km vlakem. A určitě nepřijedu sám. Podmínkou, ale u mě zůstává aby tam byla ta možnost se koupat i v plavkách jak kdo chce. Já samozřejmě bez jako VŽDY. Mně jde jen o to, ne SEBE předvádět, ale ukazovat ostatním plavkáčům jak je to fajn být nahatý. Mám tu zkušenost, že se druzí někdy přidají a naháčů je pak víc. Hlavně ubude těch škarohlídků když uvidí, že JSME FAJN a v POHODĚ. Taková akce je chválihodná a moc užitečná. Já jen doufám že postupem času takové akce koupání na koupalištích bez plavek přibude a to nejen na náš svátek. Pokud těch zájemců o takovéto koupání bude dostatek a provozovatelé se nebudou muset bát o návštěvnost, že tam budou třeba moci být i plavkáči tak se to časem u nás jistě rozšíří a bude to častěji, třeba až běžně. Já vím že je to momentálně jen má toužebná vize, ale je u nás možná. Záleží jen na lidech co bude většina chtít či nás alespoň budou ochotni tolerovat. Popř. zda té naší menšině (?) to někdo umožní se takto na koupalištích koupat. Já jsem přesvědčen, že jsme naopak v přesile. Jen to mnozí v sobě stále ještě potlačují tu touhu být nahý a můžeme to u nich prolomit svým příkladným přístupem k takové nahaté fajn rekreaci [Úsměv] .

Takže ještě jednou moc moc dík panu Zurku za snahu a držím pěsti ze všech sil aby se našli i další provozovatelé koupališť co by nám, alespoň zatím na tento svátek, udělali takovouto radost, že můžeme oslavit náš svátek naturistů [Úsměv] . A nejlépe společně jak kdo chce. Jako národu ohleduplných a tolerantních, správných lidiček co se na sebe navzájem nijak nepovyšují nahledě na to co mají či ne na sobě [Úsměv] .


Žurek: Hele, už nech tý květnatosti, to jsme tady slyšeli už xkrát. Radši dotáhni nějakou pořádnou kapelu, ať je veselo. Odpoledne bude dlouhé, tak ať to frčí jeden za druhým.

 
-

souhlasím

Vložil Radka (bez ověření), 21. Leden 2011 - 17:16

Čím bude větší návštěvnost, tím bude pravděpodobnější opakování akce. Jen je třeba domluvit zákaz fotografování.

Cyklonaturparty pro každý víkend vám přeje Radka.

 
-

Na Olešné je fajn !!

Vložil Zdendous (bez ověření), 26. Březen 2009 - 18:22

Na poslední akci na Olešné se nám moc líbilo a tak už se moc těšíme na celodenní akci. Myslím že na Olešné to chytli za dobrý konec a teď je jen na nás naturistech ukázat že přijedeme v hojném počtu a provozovatel bude spokojen. My přijedeme jistě celá rodinka.

 
-

Akce Olešná

Vložil Janka AP (bez ověření), 28. Březen 2009 - 0:14

Všechny zdravím, dlouho jsem přemýšlela, jestli se ozvu či ne. Jsem vedoucí na aquaparku Olešná, pro ty co tam byli tak jsem ta co Vás lovila s Divoké řeky, když jste tonuli. Chci Vám poděkovat za super akci, ač jsem ji s kolegyní trávila pracovně, tak jsme si to užily ve vaší společnosti perfektně. Saunařka také nešetřila chválou a stálí klienti, kteří tak byli náhodou s dětmi, byli také nadšení. Samozřejmě, že jsme měli trošku obavy jak to dopadne atd. Ale bylo to velice příjemné a já Vám všem děkuji za to, že jste náš AP oživili. Jednáme o další akci, takže se snad ještě uvidíme. Jana
Prosím Vás, jen to rozvažte s tou metalovou kapelou, kolem máme rodinné domečky a to bych nemusela udýchat. Jana

 
-

Metal bych na Olešné nečekal :-)

Vložil JirkaRybka, 28. Březen 2009 - 0:42
Obrázek uživatele JirkaRybka

Já myslím, že s tím metalem to byl vtip [Smích] Někteří by takový žánr možná i ocenili, ale většinově naturisté tíhnou ke klidu a pohodě, což tady víceméně všichni víme… Takže já myslím, že metal na žádné naturistické akci asi stejně neprojde (i kdyby byla k mání kapela, čemuž taky moc nevěřím).

Jinak musím vyjádřit AP Olešná své uznání za dobrou, a ve svém regionu víceméně asi průkopnickou, akci. (Osobně jsem tam bohužel nebyl, protože těch kilometrů z Prahy je na mě přece jen moc, ale i tak vám fandím.)

 
-

Co máte proti metalu?

Vložil Gwynbleidd, 28. Březen 2009 - 3:12
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Co máte proti metalu?(ať je to vtip nebo ne) Náhodou, přes den pohoda klídek a večer to rozpálíme [Spiklenec]


Žurek: Hned v úvodním článku je jasně napsáno, že metal a jemu podobní se na našich akcích konat nebudou. Obraťme prosím list a vraťme se k naturistickým akcím. Pokud si chcete udělat metal-n-akci, tak ve vlastní režii a jinde.

 
-

Prcek: Ok

Vložil Prcek (bez ověření), 28. Březen 2009 - 12:21

www.svobodni.estranky.cz zatím ještě jsou.

Mne by také metal vadil. A to natolik, že bych tam ani nejel. Suprová by byla skupina jako PANA, zpěváka (neboštíka), Tučného nebo Olympic a podobně. Klidně i nějaké neprofesionální imitátory nebo něco na ten způsob. Jenom ne metal proboha.


Žurek: Teda kluku já tě asi pasuju na prezydenta naturystú.


Prcek: Pane Žurku to netřeba [Úsměv] . Mně je dobře tak jak to je. V práci si poctivě vydělám a pak jen odpočívám. Prezidentem bych být nikdy nechtěl [Úsměv] . A s mým pravopisem na který zde poukazujete by to také nešlo [Úsměv] .

 
-

Než Prcek, to raději metal :)

Vložil PetrK, 28. Březen 2009 - 12:23

Než Prcek, to raději metal [Spiklenec]

Pojďte taky na Apolcalypticu [Smích]

A co takhle pozvat Evu a Vaška…to by bylo maso a pohoda jak má být… [Smích]

Petr

 
-

jaká hudba?

Vložil Pohodička (bez ověření), 28. Březen 2009 - 12:35

Pohodička – filozof a naturista MEDY Naše bezmezná radost z naturistického dne nakonec uvízne ba přímo ztroskotá na neschopnosti dohodnot se, která skupina nám bude pro vrchol našeho potěšení hrát [Úsměv]

 
-

Takový Uhlíř, to je

Vložil Gwynbleidd, 28. Březen 2009 - 15:42
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Takový Uhlíř, to je march, ten to vždycky umí rozpált a to bez jakékoli ironie.

 
-

Co takle jen amateři.

Vložil Radek a Radka (bez ověření), 28. Březen 2009 - 16:06

Za mlada jsme se bavili sami. Tak pak stačí pódium, jednoduchá aparatura s mikrofonem a volný prostor pro amatéry. Těm, kterým zatleskáme, mohou hrát dál a ty co vypískáme, prostě skončí. Pak to bude žánrově pestré a náklady na akci budou malé.

Jako pojivo můžeme oslovit některou ZUŠ v regionu, aby prostor zaplnili dopoledne a tak ráno tam budou rodiče s dětmi, odpoledne vystoupí starší žáci a středoškoláci, kteří pak by mohli zůstat, aby akci otevřeli v době, kdy bude ještě textilní nebo smíšená společnost. Hudebníci samozřejmě budou v tomto případě oblečeni podle svých zvyklostí.

Většina mladých hudebníku kromě žánru, který musí hrát ve škole, si vytváří i vlastní těleso s rozdílnou hudbou. Firma až bude dělat bilanci akce, spočítá placené lístky za celý den a to pak nemůže samozřejmě dopadnout jinak než dobře.

Většina uměleckých škol si na své koncerty ke konci školního roku najímá sál nebo se koncerty konají na školním dvoře nebo v nějaké tělocvičně. Proč jim nenabídnout zajímavý prostor.

Samozřejmně placené profi kapele se nebráním. Jen by se to mohlo namíchat. Každý kreativní zážitek naturisty jen podpoří naše akce.

Cyklonaturparty pro každý víkend vám přejí Radek a Radka.

 
-

Naturistická hudba

Vložil zurek (bez ověření), 29. Březen 2009 - 3:02

Já myslím, že pro naturisty by měli hrát ti, kteří umí hrát bez pomoci elektřiny a bez mučení ušních bubínků. Ozvučení je druhá věc, ale sami o sobě by měli hrát na akustické nástroje. Oslovit ZUŠ můžeme, ale tady je propastný rozdíl mezi výkony. Pošlete linky, MP3 a dáme program dohromady.

 
-

Metal + zaměstnanci aquaparku

Vložil meesha (bez ověření), 29. Březen 2009 - 4:36

To je krásné jaká debata se spustila ohledně metalu [Smích] Myslím že nikdo se nemusí bát že by se na Olešné hrál metal, to opravdu určitě nehrozí [Úsměv] Z mé strany to byl z 3/4 vtip a z 1/4 vážná námitka proti tomu, aby se tu o metalu hovořilo nepěkně, jelikož mě osobně se určité druhy metalu opravdu líbí [Ďáblík]

Btw. je hezké slyšet chválu z úst zaměstnanců aquaparku (Janka AP), třeba v Čestlicích mi to maličko přišlo, jakoby se na nás někteří plavčíci koukali skrz prsty… i když možná byli ti junáci z nás jen trochu vyplašení [Spiklenec]

 
-

jeto určitě podívaná kterou si nenechám ujít

Vložil Xerris (bez ověření), 29. Březen 2009 - 14:44

předstíraná dobrota odpuzuje více než zjevná zloba určitě vezmu i děti od sousedů i s moji třídy,a pujdem také malovat kresby na tělo.a moc děkuji za odepsaní mého dotazu.nečekal sem tak rychlou odezvu,děkuji všemErik Karygen

 
-

Hudba,

Vložil orlovak.cz (bez ověření), 29. Březen 2009 - 15:54

nevím jest-li se mohu ozvat, když jsem tady jen krátce. Ale napadl mě Lešek Semelka, je to aktívní naturista, snad by neodmítl. [Úsměv]

 
-

Lešek Semelka,

Vložil rendula (bez ověření), 29. Březen 2009 - 16:40

Semelka podle mě je dobrý nápad

 
-

taky Gratuluji

Vložil Xerris (bez ověření), 3. Duben 2009 - 7:58

Dobrý den, už jsem řekl pár maminkám o této skvělé akci a taky se pujdou něco dozvědět o škodlivosti mokrých plavek. A já slíbil některým dětem, že je vezmu sebou. Děkuji Erik Karygen možná se ještě něco zase nového naučím, co naplní múj život.

 
-

Olešná bude to super akce

Vložil Xerris (bez ověření), 8. Duben 2009 - 20:35

Dobrý večer přátelé nudismu,určitě dorazím na tak skvělou věc sem pozval přátelé z Bonyfáča-Korziky.a ruzných jiných zemí .taková věc jako bude6.6uš ve Frýdku nebude.Erikkarygen

 
-

Plakáty

Vložil Gwynbleidd, 3. Květen 2009 - 13:56
Obrázek uživatele Gwynbleidd

Možná by bylo fajn, kdyby se udělal nějaký plakát, třeba černobílí na A4, který by se dal tady na stránky ke stáhnutí. Každý kdo má nějaké svoje natur místečko, kde nechodí jen on, by mohl ten plakát připíchnou aby o tom věděli i ti co neznají, nebo nenavštěvují tydle stránky.

 
-

Den naturistů v aqaparku

Vložil Count Grischnack (bez ověření), 12. Květen 2009 - 16:44

Zdravím…jem zde novej,tak pokud si i já mohu přihřát polívčičku ohledně metalu,tak jsem spíše pro metal…neboť né všechny kapely a písničky označovány pojmem metal jsou zrovna odporné a odpudívé…ale to je jen věcí názoru…já osobně preferuji z metalu jakýkoliv styl…ale pokud tam skutečně nebude nevadí…jinak co se týče celý akce mám dotaz,jelikož jsem již předsílal že jsem zde nový a tudíž i tohle je má tedy přesněji řečeno naše ,poněvadž se tam chystáme s manželkou, první naturistická akce…ehm k věci kolik že bude vlezný a jaký tam je spojení?toť ode mne vše…

 
-

co si přečíst úvodní článek?

Vložil fiba, 12. Květen 2009 - 17:31
Obrázek uživatele fiba

Zdravím,
v úvodním článku je odkaz na stránky Aquaparku. Pro případ odkaz uvedu celý: http://www.sportplex.cz/ Tam bys měl vše najít.

 
-

Olešná aktuálně

Vložil zurek (bez ověření), 12. Květen 2009 - 22:36

Olešná 6.6. se samozřejmě konat bude. Podporu vedení máme po minulé akci maximální. Zádrhel se momentálně jeví v technickém zabezpečení. Zřizovatel – Město FM se už nechal slyšet, že nám nedá ani korunu, ani technické zabezpečení. Ještě stále mám před očima lítý boj na život a na smrt paní ředitelky s dráty, zásuvkami a zástrčkami, aby se uvedly do provozu dva jezevčíkovité repráčky… Já se momentálně snažím o přesunutí určité části prostředků z jiných akcí na Olešnou.
Všichni účinkující budou muset vystupovat zadarmo, budeme rádi, když dáme dohromady ozvučení.

Stránka akce bude ještě sestavena. Doprava na místo:
Autobusová doprava Využijte možnosti pohodlné dopravy městskou hromadnou dopravou linkou číslo 5 a sezónní linkou číslo 13, která vyjíždí ze zastávky Frýdek-sídliště směr Místek-Olešná. Na zastávkách této linky máte možnost pouze nástupu, výstup je možný až na konečné, což je zastávka autobusu Místek – Olešná. Stejným způsobem funguje tato sezónní linka z Olešné, která vyjíždí ze zastávky Místek-Olešná, kde je nástup. Na zastávkách této linky je možný pouze výstup. Autobusy jezdí denně včetně soboty a neděle. www.sportplex.cz

 
-

Olešná - informační mlha

Vložil Zdendous (bez ověření), 31. Květen 2009 - 11:55

Asi se tak nějak už stává zvykem že u podobných akcí nastává určitá informační mlha. Nevím zda jsem se přehlédl ale reklamy či informace k natura dnu na Olešné jsou kusé či dokonce protichůdné.Nejde ani tak o mě ale nezasvěcený zájemce v tom může mít jistě pořádný „hokej“. Například oficiální upoutávka na stránkách bazénu říká :Termín :Sobota 6.6.2009 14 – 18 hod . Vcelku jasná informace která nic neříká o tom že by mělo ještě něco pokračovat později v krytém bazénu.Navíc sekce krytého bazénu o avizované akci do 23 hod zarytě mlčí.Ovšem odkaz na naturistu.cz nám taky rozluštění tak nějak jednoduše nepřinese,zde sice tato informace je ale vždy tak nějak šalamounsky ukryta,například mezi obrázky.Myslím že to není příliš šťastné řešení. Snažil jsem se taktéž dopátrat toho jaké že bude vstupné,nikde není avizována žádná akční cena jako bylo například minule a tak jsem se dal do kalkulace dle klasických ceníků,výpočet to není nijak jednoduchý a výsledek…no o tom ani nemluvím. Chtěl bych tím říci že by stálo za to některé údaje o akci lépe zviditelnit a přidat také informace zda platí klasický ceník či bude akční jako bylo minule.


Žurek: Máte pravdu, v posledních dnech došlo ze strany Města FM ke změně. Akce se bude konat 14–18 hod. Za pěkného počasí venku, za deště uvnitř. Pořadatel se nechal slyšet, že 4hodinová akce stačí (stejně dlouho trvá napč. Babylon, Čestlice trvají 3 hodiny). Nicméně základní údaje platí – Olešná FM, 14–18 hod. Den naturistů.

 
-

Nechce někdo s námi na Olešnou?

Vložil fiba, 2. Červen 2009 - 18:50
Obrázek uživatele fiba

Neplatí. Nepojedeme.

 
-

Olešná, Ach jo :-(

Vložil VestonickaVenuse, 2. Červen 2009 - 7:47
Obrázek uživatele VestonickaVenuse

Tak nakonec nejedu, dojede návštěva na víkend. A ti nejsou pro koupání bez plavek, jinak bych je stáhla sebou. Nevím jestli pojedou ti co měli být se mnou, protože nemají asi odvoz. Domluvím se s nimi ještě a kdyby byl někdo s volnými místy z Kladna a okolí nebo z Prahy, dala bych vám vědět. Jedná se o 4 lidi. Pojedu tedy až budou Čestlice. Přeji vám teplý slunečný den a hodně zábavy. [Úsměv] VV

 
-

Olesna 06.06.2009 - FKK czy CO?

Vložil Adam (bez ověření), 2. Červen 2009 - 15:30

Czy spotkanie w Aquaparku Olesna w dniu 06.06.2009 r. będzie wyłacznie naturystyczne (FKK) czy będzie mieszane – tekstylni wraz z naturystami – CO(Clothing Optional)? Czy wejście do sauny będzie mozliwe tylko w przypadku, gdy impreza będzie „pod dachem“, czy również w przypadku imprezy na otwartych baenach? Pozdrawiam wzystkich. Adam


Žurek: 6. 6. 2009 se koná NATURISTICKÁ AKCE, za pěkného počasí venku, za deště uvnitř. Stejnou akci jsme tady pořádali už 14. 3. 2009.

 
-

změna času na Olešné :o(

Vložil fiba, 2. Červen 2009 - 18:48
Obrázek uživatele fiba

Docela mě rozladilo zjištění, že Olešná je po změně jen 14–18 hodin. Kvůli čtyřem hodinám těch 350 km nepojedu. Na celodenní (odpoledne + večer) jsme se chystali, ale tohle nemá cenu.
Možná by bylo dobré udělat anketu, kolik lidí takto změnilo názor, aby vedení AP vidělo, že jejich rozhodnutí má efekt.

 
-

Olešná jinak?!

Vložil JirkaRybka, 2. Červen 2009 - 19:51
Obrázek uživatele JirkaRybka

Cože, oni to zkrátili? To si tedy i já nechám ještě projít hlavou, zda to za to stojí. Ale ještě nad jednou věcí bych se pozastavil: Proč se tady na Naturistovi neobjevila nějaká jasná informace o tom, že ke změně došlo? Myslím tím nahoře v článku (nejlíp v té části, která je vidět i z titulní strany), u akce v kalendáři, možná i v Krátkých zprávách, nebo alespoň jako nový komentář – prostě aby lidi věděli na čem jsou. Informace v „dovětku pod čarou“ je bezcenná, protože nejde o nový příspěvek ale jen změnu stávajícího, a mnoho lisí se k již jednou přečtenému nevrací… [Zmatený]


Žurek: Upozornění jsem tam dát mohl, omlouvám se. Nevím, jak to udělají ve FM, kde původní info se už dostalo do tiskovin. Ještě jsem zaintervenoval u vedení, jestli by s tím nešlo něco udělat. Můžete to taky zkusit na EMAIL.

 
-

Olešná - změna

Vložil Zdendous (bez ověření), 3. Červen 2009 - 5:42

Docela by mne zajímalo co se stalo že vedení z ničeho nic tak radikálně změnilo názor.Podobně i my zvažujeme zda na akci dorazíme,původně mělo jít o unikátní akci kterou by jsme si ani přes těch 450km rozhodně nenechali ujít.Teď je vše jinak a asi jako mnoho dalších účast zvažujeme. Rozhodně nehodlám přemlouvat provozovatele Olešné aby nás tam naturisty nechali,je to jejich věc. Vždyť budou následovat Čestlice,Babylon …

 
-

Olešná?

Vložil PetrK, 3. Červen 2009 - 15:56

By mne celkem zajímalo jak to chtějí zvládnout provozně, v 18:00 všechny naháče vyhodí? Nebo nám budou rozdávat plavky? [Smích] A co když někdo dorazí po 18.hodině podle původně avizovaného programu? Mno, je to jejich boj, a myslim že dobrá zábava bude i tak [Spiklenec]

A od 14:00 do 18:00 bude aquapark čistě naturistický nebo smíšený?

Petr

 
-

Provoz na Olešné

Vložil fiba, 3. Červen 2009 - 19:00
Obrázek uživatele fiba

Ohledně provozu smíšený nesmíšený viz. Ivošův příspěvek

 
-

Počasí na sobotu

Vložil M.Dr., 3. Červen 2009 - 21:39

V sobotu má s vysokou pravděpodobností pršet a teplota má být do 15 st.C, takže Olešná se bude asi konat uvnitř. V takovém případě by ale mohla být povinně bez plavek, jako minule. A pak je namístě i otázka, jak bude v 18 hod. ukončena, jestli budou muset naháči odejít nebo si obléci plavky?

 
-

Olešná aktuálně

Vložil zurek (bez ověření), 4. Červen 2009 - 0:43
Dnes jsem dorazil ze slunného Šumperka – Litovle – Olomouce – Hranic – do deštivého Frýdku-Místku. Vedení je už smířeno s tím, že jak jejich zahajovací akce, tak náš Den naturistů budou uvnitř.
Venkovní areál si budeme muset tedy nechat na příště. Udělal jsem pár fotek a video na ukázku.
Olešná výhled na BeskydyOlešná výhled na Beskydy
 
Akce bude ve stejných parametrech jako úspěšná Naturistická Olešná 14. 3. 2009. Vstupné stejné (dospělí 200Kč/4 hodiny, vč. sauny), po 18. hodině se budou normálně připočítávat minuty za pobyt navíc. Pokud si n-pobyt v AP budete chtít prodloužit, tak si saunu můžete nechat až na konec.
ze zkušeností z Babylonu apod. bude 4hodinová akce až dost. V Babylonu nebýt přehlídky vnadných nudistek ve 23 hod., tak je poslední hodinu N-party v AP prázdno. Takže přehlídka nudistek bude ve Frydku taky až poslední hodinu. Hlavně si s sebou nudistky dovezte, ať nějakou přehlídku vůbec můžeme udělat…
Přeju všem šťastnou cestu na sever Moravy.