NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Světový den vody 2014 (bez plavek)

Vložil Anonymní, 18. Březen 2014 - 14:55

Každý 10. člověk na Zemi trpí zásadním nedostatkem vody, 2,5 miliardy nemá ani toaletu. To jsou data neziskové organizace UNICEF. Od roku 1993 se „slaví“ tento nedostatek a připomíná celému světu, že ne všude je běžné otočením kohoutku si natočit „obyčejné“ vody co umyvadlo nebo vana ráčí.
Zřejmě ne každý naturista vymění pohodlí, vany, vířivky, bazénu, rybníka za výlet do Bangladéše na pomoc vrtání studen pro lidi, kteří nemají ani vanu, ani kohoutek. Proto byl alespoň jeden den v roce zvolen jako Světový den vody, abychom si vzpomněli na ty, kteří vodu nemají a my si daleko více vážili, že ji máme. 22. 3. k tomu budeme mít příležitost bez plavek v Aquacentru Pardubice a o týden později v novém plaveckém centru v Ústí nad Orlicí.


Podrobné info o současnosti i historii Světového dne vody.  


SVĚTOVÝ DEN VODY BEZ PLAVEK Aquacentrum Pardubice:

22. 3. 2014, 21:30–22:30 hod
Hodina bez plavek v rámci Světového dne vody v pardubickém Aquacentru.
Poněkud spontánní „akce“, nekoordinovaná s blízkým Koupáním bez plavek v Ústí nad Orlicí, ale dobře, že v Pardubicích naturisty chtějí a napříště se budeme těšit na Perníkový večer naturistů se vším všudy.

Na tomto večeru můžete samozřejmě před FKK hodinou využít bezplavkový oblíbený wellness a od 21:30 pak bez plavek celé Aquacentrum Pardubice.
BEZ PLAVEK v NOVÉM KRYTÉM AREÁLU v ÚSTÍ NAD ORLICÍ – slaný plavecký bazén, maxivířivka, tobogán…

29. 3. 2014, 20–22 hod.
Po úspěšném minulém Nahatém plavání se východočeští naturisté sejdou i tentokrát v moderním plaveckém bazénu se 2 párami, 2 vířivkami, tobogánem, masážními lůžky… za příjemné atmosféry při svíčkách.

Informace o ústeckoorlickém bazénu.

Informace o minulém Koupání bez plavek v Ústí nad Orlicí.

Plakát ke STAŽENÍNaturistické akce velmi jednoduše do vašeho kalendáře, mobilu, navigace apod.?
Kompletní GOOGLE-Kalendář – obrovská ulehčení pro vaše plánování termínů, cest atd. O sdílení tohoto kalendáře si prosím napište na email: naturista@naturista.cz
5