NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturističtí cestovatelé: Léto začíná!

Vložil Roland Jitka, 9. Červen 2012 - 23:40

Blíží se doba dovolených a mnozí z vás vyrazí prozkoumat nové obzory naturismu do zahraničí. Ti kdo jedou opravdu poprvé, uvítají informace o zahraničních lokalitách a naturistických kempech, za léta shromážděné na NATURISTA.CZ a v mnohých diskusích o zahraničních lokalitách. Snažíme se udržovat co nejčerstvější informace, abychom vám v cestovaní co nejvíce pomohli a našli jste co hledáte. O některých lokalitách ani své informace nemáme a využíváme bohaté zkušenosti Mezinárodní naturistické federace INF-FNI.


Vy znáte organizaci pod názvem INF-FNI a tato organizace je zároveň poskytovatelem výhod pro naturisty-cestovatele, které zajišťují v některých naturistických resortech vstup (bez známky vás do některých naturistických areálů vůbec nepustí), v jiných kempech a resortech FKK zase generují slevy na ubytovaní, osoby, parcelu apod.
[Otazník] Celý seznam slev a uvedených naturistických kempů najdete zde.

[Hvězda] Jsme rádi, že Naturista.cz a jeho Klub Naturistů je oficiálním zástupcem této Naturistické organizace INF pro ČR. Mnozí mají ještě v živé paměti námi organizované plavecké závody 40th Swimming Gala 2011, které se konaly také pod záštitou INF-FNI. Také touto akcí si čeští naturisté získali u INF-FNI dobré jméno.


Kdo nejvíce využívá výhod INF-FNI? Celkem logicky to jsou nejspořivější národy Evropy – Holanďané a Němci.

Kde všude využijete letošní slevy INF-FNI?
Chorvatsko:
FKK Koversada, IstrieFKK Koversada, Istrie FKK Kanegra, IstrieFKK Kanegra, Istrie FKK Kažela, IstrieFKK Kažela, Istrie FKK Solaris, IstrieFKK Solaris, Istrie FKK Istra Funtana, IstrieFKK Istra Funtana, Istrie

FKK Politin, KrkFKK Politin, Krk

FKK Baldarin, CresFKK Baldarin, Cres
Francie Naturisme France:
Bouhebent Naturisme, Camping L'Oliverie, Chateau Guiton, CHM Montalivet, Domain Maracky, La Genese, La Sesquiere, le Champ de Guiral (Accredited), Le Clos Barrat.


Itálie Italia naturistas:
Camping Classe, Ravenna, La Betulle

Portugalsko Portugal Naturistas:
Quinta Dos Carricos

Španělsko Naturistas Espanola:
El Templo del Sol (Accredited), Casa de Libertad.

… a celá řada dalších FKK-center po celém světě.

Členské výhody českých cestovních kanceláří:
Kovotour Plus: FKK Ada Bojana 15%Kovotour Plus: FKK Ada Bojana 15% NaturTravel: -645 Kč/týdenNaturTravel: –645 Kč/týden

Členské výhody českých cestovních agentur:
FKK Sovinje, karavany, Pašman, HR  15%FKK Sovinje, karavany, Pašman, HR 15%


Pro kompletní seznam všech členských výhod Klubu NATURISTA.CZ klikněte sem.

Známky INF prodávame v rámci členství a výhod Klubu Naturistů za 500Kč/rodinu se 3 dětmi, což je nesporně méně, než kolik stojí známka přímo v naturistických areálech na jejich recepcích. Proč tedy hradit více v zahraničí, když mohu získat známku velmi levně doma? Jsme rádi, že vám můžeme za tuto cenu poskytnout známky dopředu s platností na celý rok. Nikde jinde v České republice známku nemůžete koupit. Objednávat známky INF na Vaši dovolenou pro celou rodinu můžete na [Pošta] naturista@naturista.cz [Pošta] , nebo telefonicky na [Šipka] 777 923 111 (Ivo Žurek), případně soukromou zprávou kontaktu Naturista.cz.Cestujete za naturismem do zahraničí? Objednejte si známku INF.


Ke známce INF získáváte zdarma samolepku na Vaše vozidlo nebo karavan, pro snadnější seznámení českých naturistů v zahraničí a v České republice. Vylepením samolepky propagujete zdarma naše stránky Naturista.cz. Je možno získat i větší samolepu s nápisem Bez Plavek.cz například na zadní sklo vašeho automobilu. Domnívame se, že tento způsob propagace stránek a vašeho seznamování se je vhodnější, než sebelepší inzerce.

Samolepky 8 cm dle Vašeho výběruSamolepky 8 cm dle Vašeho výběruChtěl bych všem popřát krásnou dovolenou se začínajícím létem také hezké zážitky s připomenutím koupě známky INF, nebo její získání zdarma k Členství v Klubu. V zahraničí ji budete potřebovat skoro jistě, navíc získáte i slevy na pobyt v naturistickém areálu a v České republice pomůžete dobré věci.


5