[ikona]

ZTRÁTY A NÁLEZY

   21. Červenec 2007 - 10:05
Anonymní

Každoročně a celoročně se nám (téměř) všem stávaní velmi nepříjemné věci. Tu zapomeneme foťák, tu mobil, tu hlavu apod. [Spiklenec] Naturista by chtěl pomoci těmto nešťastníkům a na této stránce budeme uvádět jednak nalezené věci a na straně druhé dotazy na pomoc najít ztracené. Všem děkujeme za pomoc a přejeme, abyste se se ztracenými věcmi v pořádku shledali.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

29.3. BABYLON - PAMĚŤOVÁ KARTA

   31. Březen 2008 - 19:50
zurek (bez ověření)

Na sobotní Naturistické party dne 29.3.2008 jsme našli poblíž hudebníka paměťovou kartu do digiťáku (značné kapacity). Pokud jste tuto ztratili, tak se ozvěte na webmaster@naturista.cz . Napište o jakou značku se jedná, kapacitu a já vám kartu buď pošlu, nebo dovezu na příští n-party.
Ivoš Žurek

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ztráta Apple MacBook

   20. Červen 2008 - 23:00
luze (bez ověření)

Dne 5.1.2008, jsem ve vecernich hodinach v Praze nejakou systemovou chybou ve vlastnim zivote, zapomnel Cerny Apple Macbook spolu s dalsimi vecmi.. (zapoctak, vysvedceni, a jine ruzne) Treba se nekdo nasel a jelikoz adresy i odkazu na me se mohl dovtipit, potreboval jeste trochu casu k tomu aby se v nem hnulo svedomi a nalezenou vec vratil. Nemusi mit strach, ja mu hlavu neutrhnu, naopak, podekuji, koupim mu pivo a jeste pokecame, jak je apple vybornej pocitac a jak je obracen na pravou viru.. Vratil co mu nepatrilo a jeste milovnik jablek..

No a odkaz na me je 773194600 malboris@seznam.cz to by bylo aby se to v Babylonu nenaslo a kdyz se nenajde, tak to proste bude ztraceny.. Me docela tesi to, ze to neni ztraceny navzdy a nekdo si jej uziva..

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ztráta foťáku na Bouzově

   13. Duben 2009 - 17:11
Turciano (bez ověření)

Dne 13.4.2009 se mi na hradě Bouzov ztratil foťák zn.Olympus mju750 stříbrné barvy v šedém pouzdru. Pravděpodobně na parkovišti pod hradem. Kdo by ho našel ať se ozve na email Turciano@seznam.cz. Odměna 1000kč.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.