NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

První jarní naturtistický den v Aquapalace Praha (Čestlice)

Vložil Anonymní, 23. Březen 2010 - 23:57

Za osobní podpory generálního ředitele Aquapalace Praha Radka Steinhaizla jsme v sobotu téměř na minutu přivítali jaro. Z této události se s námi radovalo celkem 833 naturistů ze všech možných končin ČR i zahraničí. Vedle tradičních atrakcí se návštěvníci mohli těšit z aquazorbingu, aquabikingu, dětských soutěží, oblíbeného bodypaintingu, který mj. předvedl tentokrát i profesionální malíř. Pro sportumilovnější naturisty jsme připravili v rámci Olympiády antického Řecka plavecké závody. Sobotního večera se jako obvykle sešla velká spousta známých a kamarádů. Mezi jinými jsme se mohli tentokrát shledat s Editou z Děčína, MISS NATURA 2008. Ta stála modelem našim novým parterům – FORM STORM 

Hned od začátku se scházeli u podia Paláce pokladů naháči, kteří se buď zvěčňovali na našich plachtách, nebo jen tak pozorovali, odkud že se to do Aquapalace všichni sjíždí. Největší dálka byla myslím Anglie, nechyběly i srandovní poznámky „Lepší než co nám nabízí Paroubek, je koupání bez plavek“. Plachty se vzkazy se rychle plnily a za chvíli jich bylo na podiu plno.
 

Brzo po začátku se rozběhly dětské soutěže, hlavně v Paláci pokladů. Vedle klasických hledaček v nejrůznějších zákoutích paláce si tentokrát děti poprvé zahrály vodní kuželky. V sousedním Paláci relaxace se i tentokrát konala předváděcí akce firmy ROSCO SPORT, kde si zájemci mohli vyzkoušet, jak se šlape na kole pod vodou. Navíc se dozvěděli, jaké nejrůznější kejkle se dají na podvodním kole provádět. V plaveckých závodech byl vytvořen nový rekord v mužích, když Stanislav zaplaval prsa tam a zpět za 32,26 sec. V ženách zvítězila až po 2 rozplavbách Jana Vlková. Dámský rekord je 40,35 sec. V aquazorbingu byla k dispozici pouze 1 koule, takže fronta na tuto stále oblíbenou atrakci byla permanentní. 

Představení nového partnera – FORMSTORM z Prahy jsem očekával se značným napětím. Nakonec vyšel ale obraz na naší dobré známé z MIS NATURA 2008 nad očekávání dobře a poprávu sklidil u přihlížejících obdivný potlesk. U ostatních malovaných a malujících se byly k vidění (jak jinak) ponejvíce jarní motivy. Jednou z mála vyjímek byl „Vodní svět“, který předvedl mladík z Humpolce. Ten si získal nejvíce sympatií u poroty a získal hlavní cenu generálního ředitele Aquapalace. V dětských soutěžích excelovala Pavlína ze Žďáru nad Sázavou, která byla na naturistické akci poprvé. 

Programem nabitý večer nakonec dopadl podle očekávání a podle ohlasů, které se nám scházeli po skončení večera, byla spokojenost u většiny návštěvníků. Magickou tisícovku jsem sice ani tentokrát nepokořili, ale my vydržíme a určitě se jí dříve nebo později dočkáme. Napříště máme už nyní nachystány četné novinky. mezi jinými máme slíbenou od GŘ Aquapalace velkou obrazovku na promítání fotografií z našeho naturistického dění. Půl dvanáctá se kvapem přiblížila a bylo na čase celý náš cirkus na kolečkách sbalit. Mnozí Moraváci už začali spěchat na vlak…
Po zkušenostech z pořádání Nocí naturistů od podzimu 2008 bylo znát, že se naturisté skvěle baví a do Aquapalace Praha se rádi vracejí. Rádi se s vámi všemi sejdeme na Májové noci naturistů v sobotu 22. 5. 2010, (18) 20–23.30 hod. Srdečně zveme všechny naháče! 

Na úplný závěr jsme se po vzoru „Zhubnu v dubnu“ písemně a před svědky zavázali k předem stanovenému cíli v redukci váhy do naší letošní naturistické premiéry na n-plážích. Kontrola proběhne opět v Aquapalaci 22. 5.
Kostýmy antického Řecka poskytnul obchod PTAKOVINY.BIZ
PtákovinyPtákoviny


HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH AKTIVIT AQUAPALACE PRAHA
Následující Noc naturistů Aquapalace Praha: sobota 22. 5. 2010, (18) 20–23.30 hod.

5