NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Aquapark Olešná: První olympijské mince rozdány

Vložil Anonymní, 18. Leden 2010 - 11:44

HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH OLEŠNÝCH – KLIKNI SEM
Aktuálně březen 2010: Zážitky z březnové Naturistické Olešné KLIKNI SEM

Dokonale připraveným areálem pro večerní Naturistickou Olešnou nás v podvečer 16. 1. přivítala sama paní vedoucí Olešné. Předzvěstí našeho dnes už tradičního n-večera byly příjezdy polských naturistů. Leckteří z nich byli v areálu už od dopoledne a v klidu si užívali masáží i dalších služeb aquaparku. Také restaurace se vždy těší na naturisty, kteří ji vždy téměř zaplní. Návštěvnost Naturistických Olešných patří stabilně mezi ty lepší a nejinak tomu bylo i tentokrát. Naháči přes zimní třeskuté počasí zaplnili Olešnou více než z poloviny dvoustovkové kapacity. 

Počáteční smíšená hodinky 19–20 hod. se sice nevyznačovala famózním nástupem naháčů jako minule, ale čím blíže ke 20. hodině, tím bylo zřejmější, komu bude dnešní večer patřit. Od 20. hod. jsme zahájili první disciplinu her – aquazorbing a to už nebylo vidět v areále ani jedny trenky. Zorbovalo se neúnavně téměř hodinu a stále přicházeli noví zájemci, kteří si chtěli protáhnou zábavnou formou svoje n-tělo. Kromě koulí jsme předvedli nové nafukovací hračky, kterým vévodila maxi-kosatka. Jako na všech našich akcích jsme v celém areálu vytvořili výstavku z osvětově-výchovných komiksů Jirky Rybky. 

Po aquazorbové rozcvičce jsme pak po 21. hodině najeli naostro na olympijské soutěže. První z nich byly závody na míčích – slalom mezi sloupy aquaparku. Následoval floorball, létající talíře a další hry, které jsem dovezl až z 250 km vzdálené Vysočiny. Mezi tradičními hrami se tentokrát objevily i např. hlavolamy pro postávající a nudící se nudisty, nová série oblíbených blýskavých paruk, velké množství tetování… Soutěže se rozproudily ve velkém tempu, ale někteří se už začali chystat na poslední disciplinu večera – malování na tělo. Tentokrát se malování účastnilo asi 15 naturistů, z nichž 5 požádalo, abysme je nefotili. To jsme samozřejmě respektovali a po dohodě jim umožnili účast na malování s tímto omezením. Jako obvykle vznikly v této disciplině krásné obrazy, mezi kterými vynikl „Obličej přes celé tělo“ na těle mladé polské naturistky.
Malování na tělo nakonec přilákalo většinu osazenstva akce, takže večer přirozeně vyústil do vyhlášení výsledků a pozvánkou na následující akci, která se bude konat v dosahu FM – Aquaparku Olomouc.
1. Olympia1. Olympia Odměnou šikovným soutěžícím byly tentokrát poprvé repliky starořeckých mincí, kterými se platilo v dobách antických Olympiád. Z desetidílné sbírky si na této olympijské premiéře mohli soutěžící vybrat z prvních dvou – Olympie a Athény. Exkluzivní obal s popisem pro Naturista.cz a samozřejmě s mincí uvnitř pro nás připravila brněnské firma ANTIQUANOVA.
Kromě těchto odměn dostali soutěžící olympijské věnce. Ty sice nebyly olivové, jako v roce 776 př. Kr. (konání první Olympiády), ale i za současných třeskutých mrazů se nám podařilo opatřit zelené věnce přímo z přírody – břečťan a zimostráz.
Lednová Naturistické Olešná 2010 je tedy za námi a já bych chtěl poděkovat za opět skvěle připravené prostředí paní vedoucí i celému personálu, který se o nás obětavě stará. Chtěl bych poděkovat za velkou pomoc s přípravou akce Mirdovi Koumarovi, Pepovi Kopřivovi, Monice Foltýnové, Standovi Bergerovi, Honzovi Lopíkářovi i dalším, kteří mi pomohli s čím dál rozšiřujícím se parkem předmětů i nástrojů pro zatraktivnění akcí. Samozřejmě také za pomoc s obsluhou aquazorbingu.

SportplexSportplex Chtěl bych poděkovat návštěvníkům za solidní návštěvu a pokud se vám něco nelíbilo, tak to řekněte nám, pokud se vám lednová Naturistická Olešná líbila, tak to řekněte ostatním.

Nashledanou na březnové Naturistické Olešné (6.3.), nebo na blízké Naturistické Olomouci (13.2.).
HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÝCH OLEŠNÝCH
Tato akce byla součásti celoroční Olympiád antického Řecka. Za kompletní sbírku 10 starořeckých mincí získáte volnou vstupenku na finále Olympiády v Aquapalace Čestlice nebo v Aquaparku Babylon
5
 
-

Super Olešná

Vložil freeman79 (bez ověření), 18. Leden 2010 - 11:52

Fajnie, że nie ma już fotogafowania i filmowania całej imprezy :) Wreszcie można swobodnie uczestniczyć w imprezie. tak trzymać !