NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Babylonské čarodějnoce v hojném počtu

Vložil Anonymní, 3. Květen 2011 - 7:18

Už několik měsíců předem lámalo hodně naturistů hůl nad kolidujícím termínem dubnové Naturistické party v libereckém Babylonu – 30. 4. 2011. Nicméně z vedení nepřicházely žádné zprávy o přeložení akce, takže nám nezbylo než věřit v zázrak a těšit se na slet nudi čarodějnic v tomto velmi oblíbeném aquaparku. K optimizmu nepřispěl ani hokej, který vždy taky odrazuje část naháčů k návštěvě n-akce. Smutnou předzvěstí čarodějnického n-debaklu byl i velmi nízký stav návštěvnosti v textilním provozu do 18. hodiny – sotva 100 lidí. Jak to nakonec dopadlo se pojďte podívat.


Stav 105 textiláků nás přivítal v sobotu před 18. hodinou u vchodu do Aquaparku Centra Babylon. Podle letité zkušenosti jsem předpokládal, že v době N-party (po 20. hod.) budeme v AP já a nějaká zapomenutá čarodějnice z řad plavčic. Nicméně jsme se pustili do příprav večera, jak je už roky naším zvykem. Během smíšené dvouhodinovky byly evidentní „zkušební“ dvojice – on „bez“, ona „s“ a my jen čekali, kolik zkušebních naturistů-nováčků vydrží až do skutečného n-provozu. Tentokrát jich bohužel moc nebylo, protože pár minut po začátku se značné množství takovýchto smíšených dvojic ubíralo do šaten :-(.
Kupodivu ale jakoby zázrakem začaly chodit noví naháči a půlhodiny po začátku svítilo na ukazateli návštěvnosti na poměry neskutečné číslo 200. Program se tedy rozjel více méně klasickým způsobem. Čarodějnickou atmosféru rozjela hned od začátku v dětských soutěžích originální „indiánská babička“ a samozřejmě i závěrečné malování na tělo se černými potvorami jen hemžilo. Celkem přes 20 soutěžících se utkalo v soutěží o nejšerednější n-čarodějnici.
Byly k vidění ale i jiné obrazy – svoje zážitky ze sběru pampelišek a vaření pampeliškového medu na sobě ztvárnili Lilie s manželem z Jablonce, objevil se tu dokonce i vánoční stromek s dárky, kravata se kšandami a páskem, vysmátý obličejík, pavučina i s pavoukem, několikatery „plavky“…
Soutěže se zúčastnila dokonce celá řada nováčků, kteří tady byli na své první N-akci. Nedalo mi to, abych je nevyzpovídal a nevyslechl jejich první dojmy. Soutěž jim přišla srandovní a příjemné zpestření 4hodinové n-party. Převážně kladné zážitky jim kalily pouze čumilové a primitivní souložníci, které se opravdu permanentně snažíme vystrnadit, ale ne vždy je naše úsilí korunováno úspěchem :-(. Slibujeme ale, že na swingery, souložníky a další rušitele n-party si ještě více posvítíme a prosíme i další naturisty, aby nám s tímto pomohli. NATURISTICKÉ PARTY NEJSOU SWINGERS PARTY!!! Už si to jednou pro vždy zapamatujte a se svými hrátkami si jděte někam jinam.

Vyhlášení výsledků se jako tradičně zúčastnil majitel CB ing. Miloš Vajner s ředitelkou BHC ing. Libuší Klobušickou. Společné rozdali na 10 poukazů na pobyty v síti hotelů Bohemia Hotel Club a Golf pro 2 osoby a volné vstupenky na GOLF Ještěd.
Zpočátku dosti nejasná n-akce tedy skončila klasicky dobře a spolu se hřejivým pocitek vítězství v hokeji jsme se po půlnoci rozjížděli domů. Překvapivě bylo v sobotu hodně Moraváků, kteří chválili Babylon a já v tom už vidím opět úbytek n-návštěvníků v Brně-Kohoutovicích a podobných menších aquaparcích, kde se scházíme v zimním období :-/.

Děkuji Centru Babylon za poskytnutí areálu Aquaparku za opětovný skvělý výkon moderátora celého večera (i když s čím dál čipěrnějším batoletem to je opravdu nadlidský výkon), indiánské babičce Jarmile za dětské soutěže a všem naháčům (kromě swingerů) za veselou atmosféru na sobotní Čarodějnické N-party.


INF-FNIINF-FNI Na každé naší akci si můžete koupit členské známky INF-FNI pro slevy v přímořských FKK centrech. INFO
Další Naturistická party v Babylonu Liberec se koná v sobotu 28. 5. 2011, 18–24 hod.
HLAVNÍ STRANA NATURISTICKÁCH PARTY BABYLON LIBEREC
Hlasujte ve fotosoutěži Čarodějnická naturistická party Babylon
Jak vypadaly naše první Naturistické čarodějnice v r. 2003 [Smích] a v r. 2005.
 


Přispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Nejoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit autora tohoto článku jakoukoli částkou, tak můžete bez jakéhokoli poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. Předem vám děkujeme.
Inzerenti: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, služby? Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných akcích NATURISTA.CZ.
5
 
-

bez plavek až musíme?

Vložil Pohodička (bez ověření), 3. Květen 2011 - 10:07

Přemýšlím nad jednou věcí. Píšeme, jak je naturismus příjemný, jak jsme rádi bez plavek, jak bychom už nikdy textiláky nechtěli být. No a jak je od 18 do 20 hodin možnost být v plavkách, tak mnozí z nás si plavky ponechají. Vysvětluji si to tím, že rozhodnutí, zda bez plavek nebo v nich ponechávají na vyšší autoritě řádu a plavčíků, nechtějí o svém naturismu rozhodovat sami. Zkrátka naturistou až když musíme. Nebo je to jinak?

 
-

Natur party a plavky

Vložil Pavel1954 (bez ověření), 3. Květen 2011 - 12:48

S pánem bych polemizoval, Natur party začíná ve 20.00 a od 18.00 do 20.00 je smíšený provozo ostatně jako každé pondělí. Jinak v podstatě s tím souhlasím, ale je to o dobrovolnosti. Bohužel ještě jsme nedošli tak daleko, že nepoznáme co je hezké a příjemné a svobodné pro tělo. Je pořád v nás utvrzelá představa puritánství, a pod. Pokud se týče samotné organizace N party, pořadatelé včetně Ivo Žurka a moderátora Tomáše byla jako vždy perfektní kvalitní a jsou příkladem pro některé profesionály jak v televizích tak i v rozhlase. Pokud se týče některých souložících je smutné, že toto provádějí na takových akcích zejména když jsou tam nezletilé děti a jsou minimálně trapní a ubozí. Moc rádi se budeme vracet už jen pro příjemné téměř rodinné prostředí, ale zejména kvůli pořadatelům, které tímto moc zdravíme z Brna [Úsměv]

 
-

Re: bez plavek až musíme

Vložil Měsíček (bez ověření), 3. Květen 2011 - 22:27

Bohužel u většiny to tak opravdu funguje. Oni mají strach, že ten kdo tam nahý být opravdu nechce se bude na nahé ušklébat. A většina se toho opravdu bojí. Já ne, užívám si všude kde to alespoň trochu jde a už mockrát mě proto měli za blázna. Naturisté i plavkáči. Člověk otrlý to přehlédne a je v pohodě. zakomplexovaní pak z toho mají zkažený den.

 
-

Ahoj,

Vložil Nudanat (bez ověření), 4. Květen 2011 - 15:37

sportu zdar! [Smích]