NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Brněnský Mikuláš plný premiér

Vložil Anonymní, 13. Prosinec 2010 - 10:16

Trochu mimořádně se 11. 12. 2010 sešli naturisti v Aquaparku Brno-Kohoutovice na svém druhém zdejším setkání. Šlo o jakýsi reparát za sice vydařenou, ale dosti ostýchavou kohoutovickou premiéru před 2 měsíci. Abychom se v Brně alespoň náznakem připodobnili podobným akcím v Praze nebo Liberci, tak jsme zvolili do konce r. 2010 ještě jeden termín. Oblíbenost Mikuláše slibovala atraktivní téma a první předvedení naší zatím největší atrakce – vodního rolleru, byly předpokladem většího probuzení brněnské obce naturistické. Tuto sobotu jsme tedy nelenili, předčasně opustili sjezdovku na novoměstském Harusáku a značně klouzajícími silničkami Žďárských vrchů se řítili k Brnu.


Přesně v 18 hod. už nás u vchodu AP Kohoutovice už čekala osvědčená čtveřice pomocníků. Pánská polovina se ihned pustila do foliování značně komplikovaného prosklení areálu. Při vší zručnosti tato práce trvá plnou hodinu času. Dámská polovina pomocníků se tentokrát ukázala jako mimořádně do detailu připravená pro organizaci dětských soutěží. Veškeré hry a soutěže stačilo vybalit a mikulášské klání v lovení, rybek, puků, hledání nejrůznějších předmětů… mohlo ihned začít. Oběma organizátorkám patří velký dík a obdiv za skvělý celovečerní výkon. Samozřejmě také za nepopulární práce s úklidem, mytím po malování…


Aquapark Brno - Kohoutovice - panoramatické interaktivní pohledyAquapark Brno – Kohoutovice – panoramatické interaktivní pohledy


My jsme celou hodinu před začátkem akce věnovali přípravě neustále se rozšiřujícího parku vodních atrakcí. Premiérovaný vodní roller je 70tikilový žok, který se běžně ani nevejde do auta, takže jsem ho za současného stavu musel dovézt do Kohoutovic už v týdnu. Jeho obliba na minulých předváděcích akcích Aquazorbistů naznačovala, že se tento vodní válec po celou dobu večera nezastaví, což se i v Kohoutovicích potvrdilo. Námaha vynaložená s dopravou i přípravou byla korunována mimořádným zájmem o tuto naši novinku. Klasické aquazorby byly tentokrát spíše jako chudými příbuznými, nicméně i ty se těšily průběžnému zájmu naháčů.AquazorbingAquazorbing Po rozcvičkové úvodní hodince začal program večera. Stejně jako minule byl značný zájem o saunové ceremoniály, na které se nedostali ani všichni zájemci. Osazenstvo sauny na našich kohoutovických akcích je vždy dokonalé, komunikativní a vytváří vždy velmi přátelskou atmosféru.
Mezi nejoblíbenější místa nejen kohoutovického aquaparku patří určitě vířivky, kterých je tady celá řada. K nejoblíbenějším patří ta v mezipatře, odkud je pěkný výhled na areál AP.


Po řádném vydovádění v rolleru se hlavně děti začaly živě zajímat o bedny, které neskrývaly nic jiného než mikulášovskou nadílku. Tu si ale musely zasloužit. Dostaly tedy rybářské pruty, kterými lovily nejrůznější rybky, potápěly se do dvoumetrové hloubky pro různobarevné puky, hledaly různé předměty v aquaparku… Do závěrečné soutěže v malování na tělo se zapojilo i pár dospělých. Téma bylo celkem jasné a tak jsme nakonec viděli vedle Mikulášů i vánoční stromeček s dárky nebo trpaslíka-exhibicionistu.

Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Neoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
5
 
-

Brno

Vložil Jake, 14. Prosinec 2010 - 15:03
Obrázek uživatele Jake

Příjemná akce před Vánocemi, dobré složení lidí, až na jednoho plavkáře:). Moc se nám tam líbilo a doufáme, že bude zase další. Snad bylo dost návštěvníků. Jaký byl prosím konečný stav ?? [Úsměv]

 
-

Pohodové Brno

Vložil Milan M., 13. Prosinec 2010 - 19:16
Obrázek uživatele Milan M.

Taky nás zajímá výsledný počet, nicméně i prostým okem bylo jasné, že počtů účastníků na zavedených akcích ani tentokrát Brno nedosáhlo. Ani na soutěže nebyl žádný přetlak zájemců, což je docela škoda, odměny byly krásné a bylo jich dost. Musíme doufat, že nám aquaparčík v Kouhoutovicích zůstane nakloněn a Brňáci se časem naučí chodit ve větším počtu. Má to i kladné stránky – v sauně, v páře i na tobogánu se téměř nikdy nečeká :o)

Tak příště zase ahoj [Spiklenec]

 
-

Jake, myslíš

Vložil M.Dr., 14. Prosinec 2010 - 18:36

tohoto plavkáře? http://naturista.cz/…dsc_0004.jpg [Spiklenec]

 
-

Nene

Vložil Jake, 14. Prosinec 2010 - 22:11
Obrázek uživatele Jake

nene, pana Žurka nemyslím, v bazénu plaval jeden borec na drzo v plavkách

 
-

Brno

Vložil tonys, 15. Prosinec 2010 - 20:37

Také se musíme přidat s kladným hodnocením této akce, moc se nám líbila a doufáme že akce budou pokračovat a bude chodit víc naturistů, všem doporučujeme. [Spiklenec]

 
-

Brno relativně v klidu

Vložil zurek (bez ověření), 16. Prosinec 2010 - 22:52

Samozřejmě, že než se bude říkat AP Kohoutovicím „Moravské Čestlice“, tak uplyne ve Svratce ještě hodně vody. Chtělo by to opravdu víc reklamy. Zatím jsme byli na B-TV, která má asi 0,001 návštěvnost, jeden rozhovor na rádiu Petrov a to je všechno. Obesílám všechna brněnská media, ale nejspíš se to míjí účinkem. Takže kdo máte známé redaktory, tak je prosím oslovte.
Návštěvnost se neudělá sama. Výmluvy jako že je před svátkama, mezi svátkama nebo po svátcích se nenosí. Je pravda, že v Kohoutovicích na první akci návštěvnost zachraňovali Olomoučáci. Ti se tentokrát nedostavili, protože přijdou tuto sobotu do Olomouce. Chce to takového Jirku Dlouhána, který vždycky před N-Olomoucí nafasuje letáky, narazí beranici a vyrazí do ulic. A další v Přerově atd. V Brně by to chtělo taky víc aktivních propagátorů.
N-Kohoutovice jednou budou fakt na solidní návštěvnosti. Jen je potřeba oprostit se od bezbřehých dlouhosáhlých diskuzí a něco pro to udělat.

 
-

Kohótky

Vložil mobrko (bez ověření), 27. Prosinec 2010 - 19:54

Zdarec naturisti,byli jsme v Kohótkách podruhé a popravdě řečeno, poprvé to asi bylo lepší. Jednak napodruhé bylo méně lidí, což nechápu, myslím si, že se to docela rozkřiklo, možná to chce jenom čas, nevím. Plno lidí to kvituje kladně, ale pak jich moc nepřijde. Akce byla super, líbilo se nám tam se ženou, ale tentokrát byla asi studenější voda, nebo se nám to pouze zdálo? Jak v bazénu, tak v hrátkovém bazénu. I v páře nám byla zima, tomu se snad smáli všichni co tam přišli. Bohužel klasika, která je snad jenom v Brně – atrakce jsou spouštěny ne najednou, ale postupně, což hodně odrazuje návštěvu hrátkového bazénu. Ale s tím nikdo z nás nic nenadělá, to si musím spíš stěžovat na vedení bazénu, to je nám jasné. Na druhou stranu je fajn, že tam není tolik lidí, že se na všechny atrakce dostaneme. Těšíme se ale na další nejen brněnskou akci. Zveme plno známých, tak snad naše řady brzo někdo rozšíří. Děkujeme ale všem co se podílí na přípravě. Obdivujeme vás, jste dobří a je to dokonale připraveno. Mějte se, ahoj.