[ikona]

focení v Čestlicích

   4. Leden 2010 - 20:50
Anonymní

Ahoj,

rád bych se zeptal, zda budou nějaké Čestlice bez focení. Omlouvám se, pokud jsem si tuto informaci nevyhledal už někde jinde. Kdo to tam vlastně fotí?

díky Sean


Žurek: Vše už bylo tisíckrát popsáno tady. Fotí se POUZE dobrovolníci na podiu Paláce pokladů pro potřeby propagace Aquapalace a Naturista.cz. Pokud se budete účastnit soutěží na tomto místě, tak se na místě domluvíme, že nebudete vidět na fotografiích. Soutěží jsme pořádali už stovky, účastnily se jich i učitelky ZŠ, veřejní činitelé, manažeři atd. Mj. jedna z vítězek MISS NATURA je učitelka. A když už jsme u těch učitelů, tak předešlý prezident INF-FNI Wolfgang Weinreich byl svým povoláním učitel na CÍRKEVNÍ škole. Skloubení obou funkcí mu nedělalo sebemenší problémy a teď si užívá zaslouženého důchodu. Vše je o postoji k sobě i ke svému okolí.
Trochu poupravím konkurenční slogan Naturistických party:
NECHTE SPOLEČENSKÉ POSTAVENÍ I PLAVKY V ŠATNĚ A POJĎTE SE VYFOTIT!
MISS NATURA Babylon listopad 2009MISS NATURA Babylon listopad 2009
Originální velikost
Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ach jo

   22. Leden 2010 - 17:40
speedy

Já nechápu co se tady pořád řeší.Nejen zde ale i na dalších diskuzích na Naturistovi.Pokud jdu na nějakou nuda akci,tak se přeci nestydím za to,že jsem nahý a že si mě třeba někdo vyfotí…Fakt vám tady nerozumím

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.