[ikona]

Jak je možný,že se na netu objevují videa natočených lidí z vašich akcí!!!

   12. Květen 2011 - 23:09
Anonymní

Zdravím všechny naturisty.Náhodou brouzdám po netu a našel sem videa z vašich akcí.Jak je možný,že natáčíte lidi bez jejich souhlasu a potom to dáváte na net!Nebo jak je možný,že se to dostalo na internet? A proč vůbec lidi na akcích natáčíte?K čemu Vám to slouží?Nechci aby sem se s partnerkou náhodou na netu někde našel a všichni to viděli!Našel sem to na serveru

http://www.uloz.to/…aturismu-mp4

JINAK NATURISTU ZDAR [Úsměv] [Úsměv] [Úsměv] [Úsměv] [Úsměv] [Úsměv]


Žurek: Tento záznam je z MISS NATURA 2010 a všechny soutěžící před akcí písemně souhlasily s pořizováním dokumentu o této soutěži. Stejně tomu tak je u ostatních akcí, kde jsou soutěže. Před každou soutěží je každý účastník osobně dotazován a pokud nesouhlasí s dokumentováním soutěže, tak mu je vyčleněn prostor mimo dokumentované místo. Toto video je od svého vzniku v listopadu 2010 zdarma k vidění na stránce MISS NATURA 2010. Na Uložto.cz je ke stažení za peníze a já jsem tento server okamžitě kontaktoval s dotazem na vysvětlení tohoto případu a smazání uvedeného videa. Pokud se na internetu setkáte s podobnými případy, tak nám o tom prosím napište na EMAIL.
Na Naturista.cz je několik videí, které ilustrují naše články o akcích, např. Babylon atd. Vždy jde o záběry s osobně domluvenými lidmi.
Tyto dokumenty slouží k osvětě naturismu, dokumentaci akci, aby za 10 let někdo vůbec věděl, kdo byl v r. 2010 zvolen MISS NATURA atd.

Velmi oblíbená soutěž MISS NATURA 2011 se bude konat na 99% 12. 11. 2011 v AQUAPALACE PRAHA. Bude se opět soutěžit o letecký zájezd do Řecka a další ceny.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jen bych trochu upřesnil, že

   13. Květen 2011 - 10:14
Jarda2

Jen bych trochu upřesnil, že veškerý obsah z uloz.to jde stahovat i zadarmo a placený přístup se liší jen rychlostí stahování. Zadarmo je maximální rychlost omezena na cca 300 kB/s, placený jde až někam k 10 MB/s.


Žurek: Správně pane kolego, nakašlat na Naturistu a hurá na Uložto, to je ta správná cesta! Tak vám moc pěkně děkuju…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

No tak pardon, já myslel že

   13. Květen 2011 - 12:23
Jarda2

No tak pardon, já myslel že tyto aktivity se navzájem nijak nevylučují [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

nesouhlas

   13. Květen 2011 - 18:49
nahatej.kluk (bez ověření)

Nesouhlasím s krádeží materiálu z tohoto webu pro jakékoliv účely někam jinam. Ne proto, že by mě někdo viděl nahatýho – a mám tu taky pár fotek – ale protože je to krádež. Stejně tak je pro mě nepřípustné, aby někdo kradl mou práci a moje know-how. Obje mám a střežím si to jako oko v hlavě. Takže se umím vcítit do pocitů Ivoše.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

13. pátek

   13. Květen 2011 - 19:01
zurek (bez ověření)

Moje reakce byla „poněkud“ neadekvátní tomu, co tady Jarda2 vykonává za práci, propaguje akce atd. Nicméně mi v mojí situaci přijde absolutně absurdní tady propagovat jednostranně komerční server, který jen profituje z mé nekonečné práce po celé ČR. nechtěl bych ale toto téma dál rozvádět, protože si diskuzi dovedu živě představit…

Dneska je pátek 13., zítra bude zase líp. Přeju všem pěkný víkend.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

A co tedy, když je zájem,

   17. Květen 2011 - 15:46
Pavlík II (bez ověření)

využít poptávky a nabízet za nějaký finanční obnos tyto videa, třeba na DVD? Já vím, po právní stránce to může být složité, ale rozhodně ne nemožné. To by nesměl vycházet třeba ani kalendář naturista. Nějakou korunu navíc do pokladny na pořádání akcí by to jistě přineslo.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Dovedete si představit tu

   17. Květen 2011 - 16:29
Obrázek uživatele natur
natur

Dovedete si představit tu administrativu – od všech zúčastněných písemné souhlasy, atd. Nějaké ústní dohody jsou u případného soudu zcela nanic, stačí jedna žaloba a z výdělku máte totální ztrátu.


Žurek: Před X lety jsme tady měli eshop s VHS od Naturist freedom – výsledek 00 nic. Dnes je to otázka ta, že jakmile někam dáte fotky, tak za pár minut jsou na torrentech a hotovo… Tudy cesta nepůjde a po nejrůznějších pokusech osobně docházím k názoru, že naše existence bude záviset na přízni našich příznivců. To je opravdu neveselá perspektiva, ale momentálně to je holá skutečnost. Platících členů (500 Kč/rok) je ke dnešnímu dni asi 60.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.