NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Titul MISS NATURA 2010 je tu!

Vložil Anonymní, 23. Listopad 2010 - 0:39

Počtvrté se letos sešly smělé naturistky a neúnavní organizátoři naší oblíbené soutěže o nejšikovnější a nejsympatičtější naturistku v České republice. Ta se tentokrát setkala s nebývalým zájmem, který v praxi ukázal, jak vypadá ve skutečnosti dav naháčů o 1012 hlavách. Zvláště Saunový svět praskal ve švech a fronty u turniketů nebraly konce. Z tohoto důvodu bude od příští Noci naturistů (leden 2011) přistoupeno ke změnám, které pocítí návštěvníci přicházející už na 18. hodinu.
Hlavním programem večera byla ale soutěž na podiu Paláce pokladů, tak se tam podíváme za zrovna registrujícími se soutěžícími, organizátory i porotci.


Soutěžící se tentokrát sjely od Karlových Varů až po Litovel a pokud bychom měli jít do důsledku, tak Lilie pochází až z Kijeva. Celkem se sešlo 11 soutěžících, z nichž 7 soutěžilo bez bodypaintingu a zbytek pouze v bodypaintingu. Začalo se válečnou poradou, protože mnohé soutěžící zde byly poprvé a nakonec jsme zjistili, že např. i zvukař večera není až tak úplně ve své kůži… To hrozilo mnohokrát, např. když se pár sekund před vystoupením zjistilo, že místní přehrávač nezvládá MP3. Tak se na místě hned žhavila vypalovačka a za pár minut bylo CD s požadovaným formátem nachystáno. Jak vám říkám – akce jen pro ostřílené borce.
Po krátkém představení všech se rozjely volné discipliny, ve kterých jsme viděli většinou tanec, ale i třeba něco jako papírovou skládačku, recitaci, nebo zpěv. Ze všeho nejpozornějí naslouchala a pozorovala porota, která se letos skládala z nejaktivnějších naturistů nejrůznějších regionů ČR. Tak jsme za porotcovským stolem přivítali Miloše Dvořáka z Klubu naturistů Křetínka, Josefa Zárubu, který provozuje n-lokalitu Opaťák u Hradce Králové, Pavla Krejsu z Vlkova u Veselí nad Lužnicí, Václava Cyra ze Sdružení naturistů Ostrava (Antošovice), Petra Konráda z Pražského plavání a samozřejmě nechyběla pořád ještě úřadující MISS NATURA 2010 Jana z Děčína.

Konečné pořadí MISS NATURA 2010:

  1. Katka (Zájezd do Řecka od CK VIAMARE)
  2. Monika Moravcová, Praha
  3. Sabrina Freyová, Hradec Králové

Zvláštní cena AQUAPALACE Praha, předal GŘ ing. R. Steinhaizl:

Aquapalace Praha věnoval poukazy na pobyty v HOTELU AQUAPALACE a volné vstupenky do Aquapalace.

Cena diváka:
Andrea Obšilová, Litovel
Pražské plavání věnovalo všem soutěžícím volnou vstupenku, stejně tak Aquapalace Praha.

Velký dík patří Radku Steinhaizlovi za poskytnutí areálu pro soutěž a ceny, Petru Konrádovi za výrobu šerp pro vítězky, Petru Frančemu a Petru z Děčína za fotografování, Jájince za předávání květin a další pomoc.
Doufáme, že celý veselý večer byl zábavou pro všechny bez rozdílu umístění a výše ceny. Mockrát děkujeme všem soutěžícím, pomocníků, Aquapalace Praha, sponzorům cen i početným divákům za přízeň a v listopadu 2011 se budeme těšit zase nashledanou.

Další partneři: Aquapalace Praha, Centrum Babylon Liberec, Hotel Slunce Rýmařov věnuje víkendový pobyt pro 2 osoby s nadstandartními službami. CK Natur Travel poskytne jedné ze soutěžících slevu 5000 Kč na zájezd jachtou Silva 2011, předplatné svého časopisu věnuje BAZÉN a SAUNA, Naturistické plavání Praha-Suchdol poskytne každé finalistce 1 volnou vstupenku pro 2 osoby.

Vy jako Soutěžící nebo Partner MISS NATURA 2011? (listopad 2011) INFO
Historické informace o MISS NATURA (od r. 2007)
Slunce RýmařovSlunce Rýmařov Natur TravelNatur Travel O MISS NATURA 2010 informují WELLNESS NOVINY
Petr Franče - Fotograf MISS NATURA 2010Petr Franče – Fotograf MISS NATURA 2010 


Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Neoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
4.8
 
-

Vynikající akce v Čestlicích

Vložil Jarda2, 23. Listopad 2010 - 13:21

Díky Ivošovi a všem ostatním organizátorům za perfektní večer, vynikající atmosféra, nadšení návštěvníků nebralo konce a kdo tentokrát nedorazil tak opravdu hóóódně prohloupil. Z mého pohledu mohu říct jediné : lepší už to v Čestlicích snad ani být nemůže [Tmavé brýle]

 
-

Chvála Čestlicím

Vložil JirkaRybka, 23. Listopad 2010 - 20:28
Obrázek uživatele JirkaRybka

I já musím Čestlickou akci pochválit, tam je to tak skvělé, že člověk ani všechno nestihne. Tentokrát bylo opravdu dost plno, saunový ceremoniál ve 20hod. ve venkovním srubu možná i trhnul rekord v obsazenosti – dost dlouho jsme se tam na těch lavicích „zhušťovali“ a stejně se mnozí nevešli. To tedy spíš jako ilustrace vzrůstajícího zájmu o Čestlické akce, jinak je tam dostatek dalších saun kam se člověk může posadit, takže se nikdo zimou třást nemusel [Tmavé brýle] Tak trochu v pozadí soutěže Miss se tentokrát možná skryla teprve podruhé nám zpřístupněná atrakce, kterou jsem si osobně užil doušky vrchovatými – potápěčská jáma. Zpočátku se tam lidi nehrnuli, ale zanedlouho bylo naháčů v tom „akváriu“ spousta. Zkrátka jsme si mohli krom všech těch tobogánů, vířivek, saun a dalšího i „zahrát na ryby“ v hloubce 8 metrů. Díky všem kdo se o to zasloužili.

 
-

cestlice dobry ale bylo tam spousta chyb

Vložil jiří.filip, 24. Listopad 2010 - 18:27

akce se nejak organizatorum vymkla z rukou,zacalo to tim ze byly vypusteny detske souteze,po celou dobu se deti ruzne potulovaly a posedavali a bylo videt ze se nudi,pritom bylo volneho casu dost mezi pripravami volby miss,dalsi vec byla ta ze sice vysoka navstevnost byla znat ale taky byla znat v neprospech saun a vyrivek byli nacpane k prasknuti a dostat se tam po dobu nudaplavani bylo nemozne.co se tyka volby miss tak se mi nelibylo ze porota mela jiny nazor na adeptky nez pritomni divaci coz bylo dobre znat z atmosfery, mozna by bylo lepsi kdyby vytezku priste volily sami navstevnici.souteze malovani na telo se zucastnila take divka ,ktere se pri malovani udelalo nevolno a musela se polozit na zem bylo smutne ze ji nikdo nedal ani maly darecek za snahu.fotky z akce jsou uz lepsi nez rozmazane partie na telech,ale mozna je trochu prehnany pocet zviratek na jednotlivych fotografiich.takze celkem vzato budeme doufat ze priste se vse povede tak jak ma i kdyz nerikam ze se nikdo nesnazil to ba naopak,ale z chybicek se da poucit.jinak zdravim vsechny naturisty a at jich pribyva na vsech akcich .

 
-

Cestlice Dobre

Vložil Banana001 (bez ověření), 23. Listopad 2010 - 22:31

Ja musim celkove akci pochvalit, zdalo se mi, vzrusta pocet rodin na ukor obrylenych smirujicich panu ve vode, videl jsem jen jednoho [Spiklenec] , problemy s focenim se uz snad take vyresily, retuse s motylky a smajliky jsou skvely napad. Co se tyka plnosti saun, tak s tim nic neudelame a lepsi to asi uz nebude, jedine zvysit vstupne do saun [Smutný] [Smutný] Jen tak dale! [Spiklenec]

 
-

Díky za Čestlice!

Vložil ph55 (bez ověření), 24. Listopad 2010 - 17:07

Chlape, když už se zmiňuješ o spoustě chyb, zkus dát pozor na ty své. Máš tam 5 hrubek. [Spiklenec]

Za sebe děkuju všem, kdo se podílejí na organizaci této akce. Dík.

 
-

Jen jsem zvědav, za jak

Vložil Pavlík II (bez ověření), 24. Listopad 2010 - 20:52

Jen jsem zvědav, za jak dlouho se naturisti opět obléknou do plavek… [Zmatený]


Žurek: Z 1012 lidí v Aquapalace neměl jediný plavky.

 
-

Čestlice super

Vložil Majkl (bez ověření), 24. Listopad 2010 - 22:55

Rád bych zde řekl jediné – díky! Díky té hrstce statečných, co dokázala do Čestlic přilákat přes tisícovku naháčů. To je výkon opravdu obdivuhodný. Celý večer měl příjemný spád a neuvěřitelně rychle utekl. I výše kritizované malování na tělo bylo, podle mého názoru, rozsouzeno spravedlivě – vítězstvím všech účastnic. Takže jediné, co já mohu kritizovat, je, že v potápěčské jámě neplavaly žádné rybičky, které by tam mohl člověk pozorovat [Smích] [Spiklenec]

 
-

Pochvala a poděkování za Čestlice

Vložil stoll (bez ověření), 25. Listopad 2010 - 17:03

Opět velmi vydařená akce, máme to trochu z ruky, ale velmi rádi – pokud to čas dovolí se akcí účastníme. Velmi děkujeme organizátorům ze nekonečnou práci a všem zúčastněným za nádhernou atmosféru.

 
-

Chyby pana kritika s velkým K

Vložil Jake, 25. Listopad 2010 - 17:54
Obrázek uživatele Jake

Těch chyb tam má kolega ± 13 [Smích] …hlavně, že kritizuje !

 
-

Čestlice - super akce ...!!!!

Vložil jaho1, 25. Listopad 2010 - 21:45

Ahoj všem, chtěl bych poděkovat za super akci!!! Jelikož jsme byly s manželkou poprvé na takovéto akci, tak musíme říci : SUPER!!! Těšíme se na další!!! Díky J+J [Spiklenec]

 
-

Děkuji a tleskám Čestlicím

Vložil bledule (bez ověření), 25. Listopad 2010 - 22:52

Díky organizátorům za pěknou N-akci. Oceňuji starosti s tím spojené. Náramně jsem si Čestlice užila a viděla kolem sebe TISÍC spokojených naháčů. Těším se zase napříště. DÍKY!