[ikona]

N - provoz , Wellness Modřice

   1. Prosinec 2010 - 19:44
Anonymní

Jsem až zděšena co se píše o našem wellness!!! Pár pod přezdívkou pohodáři mi opravdu psali a já se k tomuto ,,PROBLÉMU" NEOTOČILA ZÁDY !!! Dokonce jsem požádala o radu jak to nejlépe vyřešit abych nikoho nediskriminovala!!!6ádná odpověd mi již nepřišla!!!!Já sama nejsem NAturistka nebo nudistka nebo jak se správně označujete, neznám pravidla naturismu!!Ale nevidím problém v homosexuálech a lesbičkách, které k nám chodí!!! Jak Vám tito lidé co si k nám dojdou odpočinout vadí??? To je mám při vstupu vyhodit, protože nejsou stejní????Také jsem psala pohodářům, že když je nějaký problém, řeším to ihned i má kolegyně!!! Také jsem psala, že vím o tom, že úterky jsou opravdu převážně obsazovány muži!Čtvrtky a soboty jsou při mé službě obsazovány převážně páry!!!!Po podnětu pohodářů jsem na n-plavaní rozvedla řeč na toto téma!!!!Nikdo s tím neměl problém!!!!Tímto chci požádat nespokojené lidičky, ať se dohodnou, kdy můžou přijet za mnou do Wellness a osobně se domluvit co dál!!!!Nevím o které páry se vůbec jedná, protože ty co znám žádný problém nemají!!!!!Děkuji s pozdravem vedoucí wellness Jana ŠÍBLOVÁ dříve Zelinková

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Opět pohodové Modřice

   1. Prosinec 2010 - 22:12
Rista (bez ověření)

Dobrý den, dnes odpoledne jsem se po delší době podíval na zdejší probíhající diskuse a nestačil jsem se divit – v hlavní roli Modřice. Jenže ne zcela lichotivě. Jelikož jsem stál u zrodu a pomáhal N-provoz rozbíhat (ač bohužel paradoxně nemám nyní možnost wellness navštěvovat), zdejší diskuse mě nepříjemně překvapila. Proto jsem ihned paní Šíblovou mailem požádal o vyjádření a jsem rád, že přišlo velmi brzy. Takže všichni mají nyní možnost své připomínky řešit přímo s ní, či navrhnout své představy. Věřím, že vše bude jak při starém a nadále se můžeme těšit z jediného N-provozu široko daleko. Pokud se složení pěkně ustálilo na převážně pánské úterky a rodinné čtvrtky a soboty, nevidím v tom problém. Pokud snad budete svědky jakýchkoliv nešvarů, poukažte na ně, vedení jistě zakročí, aby dotyčný(á) již nemohl wellness navštěvovat a nekazil(a) tak relax ostatním. Vždyť hlavním smyslem je si jít odpočinout…

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Modřice

   1. Prosinec 2010 - 22:27
Danxm (bez ověření)

Máte pravdu,v tom,že je to u vás maximálně super,jezdíme až s Olomouce,vždy,když mi to čas dovolí,a nevadí mi tam ostatní návštěvníci,i kdyby to byli třeba mimozemšťani. s Pozdravem,Dan a Linda [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Ahoj Jano, ahoj Risto ahoj všichni

   2. Prosinec 2010 - 1:23
Nudanat (bez ověření)

mě to bylo od počátku divné, protože podobnou diskusi jsem evidentně s tím samým případem (opět množství nicků) vedl před nějakou dobou v diskuzi o Mušově, potažmo pak v „očumování na nudaplážích“. Nevyžívám se v tom ale od počátku mě ty nesmyslné výkřiky iritovaly. Vzhledem k tomu, že se potvrdilo, že se jedná jen o provokatéra (vzhledem k množství nicků a slohu) a tím se věc vysvětlila, není potřeba se tím vzrušovat a pokud se jedná o člověka, který není úplně v pořádku tak jednak nikam nepřijde a i kdyby – žádné setkání s ním nic nevyřeší. Modřice jsou No1, jsou vedeny bezchybně a jsme s nimi spokojeni. Jsem rád, že se potvrdilo moje podezření už z první diskuze akorát mám trošku problém s tím, že se tady může kdokoliv nalogovat 50× a vytvářet tak zcestně veřejné mínění.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

velké + pro Modřice

   2. Prosinec 2010 - 15:15
Obrázek uživatele Jake
Jake

Hovořím za nás oba, pár holka kluk (25 roků)…jsme maximálně spokojeni s Modřicemi, příjemné prostředí, příjemná obsluha, klídek, pohoda. Přes týden méně lidí, v sobotu hlavně páry. Máme všichni ústa a pokud se nám něco nelíbí, stačí říct. Cigán, černoch, homosexuál atd…pokud se chová slušně, má právo navštěvovat wellness stejně, jako všichni ostatní. Předchozí diskuse byla záměrně vyprovokována, nemá cenu se tím zalamovat. Osobně jsme měli zkušenost jednou s divným chlapem, ale stačil zlý pohled a informování paní vedoucí a už se nikdy neobjevil. Děkujeme za možnost nudistického relaxu, je to fajn a v širokém okolí bez konkurence. Ti, co mají v úmyslu házet špínu na Modřice, nechť si nechají zajít chuť…štamgasti ví své (i ti singl muži se již opakují a chodí pravidelně [Vyplazený jazyk] )

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Vícenásobné nicky

   2. Prosinec 2010 - 22:17
Obrázek uživatele JirkaRybka
JirkaRybka
Malý komentář ke zmínce:
akorát mám trošku problém s tím, že se tady může kdokoliv nalogovat 50× a vytvářet tak zcestně veřejné mínění
U těch 5 uživatelů z minulé diskuse jsem zjistil, že se přihlásili z totožné IP adresy (a to postupně) a psali podezřelým způsobem, každý z nich ale musel být zaregistrován na jiný e-mail, aspoň takto se snažíme chránit. Pokud si ovšem někdo dá tu práci, a založí si e-mailových schránek spoustu, s tím se těžko dá dělat něco jiného, než takové uživatele po odhalení ručně blokovat – to ale jen na základě nějakého provinění. Ony totiž ty IP adresy nejsou spolehlivý údaj, často jich poskytovatel připojení má jen pár, a tak možná i já chodím ze stejné adresy jako sousedi, ani o tom nevím… Pak jsou tu ještě různé firemní sítě, internetové kavárny, veřejně přístupné počítače v knihovnách apod., kde se může více poctivých uživatelů prostřídat i třeba na jediném PC. Nakonec proč by i v naturistické rodině nemohl mít každý svou přezdívku? Takže nezbývá než se prostě smířit s tím, že celý ten slavný Internet je v tomto poněkud nevěrohodný, a brát zprávy od cizích opatrně. [Zmatený]

Jinak mě těší, že u vás v Modřicích panuje pohoda a přátelská atmosféra. Přeji vám to [Úsměv]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Wellness Modřice

   3. Prosinec 2010 - 23:29
Obrázek uživatele Honza T.
Honza T.

Zdravím všechny naturisty.Jsem pravidelným čtenářem komentářů na tomto webu,ale dnes poprvé bych chtěl také něco napsat.Jsme s manželkou naturisté už 25.let takže i po této stránce jsme už něco zažili.Před chvílí jsme se vrátili z Modřic,kam chodíme už více než rok pravidelně každý týden.Je to pro nás velmi příjemný relax.Byli jsme a veřím,že i nadále budeme spokojeni.Byl jsem překvapen některými komentáři co se zde údajně děje.Chěl bych všechny ubezpečit,že po dobu našich návštěv se nic nevhodného nepřihodilo.Kdyby tomu tak bylo tak jsme schopni udělat si pořádek sami,popřípadě bychom se obrátili se stížností na paní vedoucí nebo na její zástupkini.Ze zkušeností víme,že jsou vždy ochotné a vstřícné k jakýmkoliv našim požadavkům.Jsme rádi,že v Brně máme takový Wellness,který je moderní,čistý a s perfektní obsluhou.S pozdravem Honza s manželkou.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Díky všem přátelským hostům

   3. Prosinec 2010 - 18:57
wellness (bez ověření)

Chci poděkovat všem, kteří se zastali našeho wellness!!!Konečně vyšlo najevo i to pozitivní, co mě velmi těšíííí!!!!I Marinku!!!-)
Děkuji a těším se na Vás Vaše Jana

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Příspěvek k diskuzi o „ Wellness centrum Hastrmánci“ v Modřicích

   16. Listopad 2014 - 20:40
paunat (bez ověření)

Jsme pár, muž a žena a jsme již mnoho let naturisté . Při koupání a saunování bez plavek jsme se seznámili se spoustou příjemných lidí, poznali spoustu přátel. Máme pocit,že opravdoví naturisté jsou příjemnější , upřímnější a přátelštější, než ti, kteří k naturismu kladný vztah nemají. Vítáme rozšíření wellness center Infinit v Brně, zejména nově otevřený Wellnes & spa – Infinit Maximus, na brněnské přehradě . Bohužel zde ještě není zavedeno plavání bez plavek pro veřejnost. Bydlíme na Jižní Moravě, kousek jižně od Brna. Líbí se nám komorní prostředí ve Wellness centru Hastrmánci “, v Modřicích u Brna. Koupání bez plavek je zde možné ve čtvrtek večer a v sobotu večer. Z vlastní zkušenosti víme, ve čtvrtek navštěvují tento wellness převážně muži. Pro páry je nejvhodnější doba pro návštěvu v sobotu a to od 18 do 20 hod. Návštěvnost je menší a pobyt v sauně i u bazénu je příjemněší. Od 20 do 22 hodiny převládají ve wellness opět muži , např. v sauně 1 žena 7 mužů. Dle posledního sčítání obyvatel v České republice, je poměr žen a mužů 5 331136 žen a 5136 377 mužů.. Bylo by přirozenější, kdyby byl tento poměr dodržován i při koupání bez plavek v Brně Modřicích. Pokud budou trvale převládat v tomto wellness pouze muži, bude to do budoucna spoustu žen ke společným návštěvám se svými partnery odrazovat .

Paunat

Ještě poznámka ke kempům v Chorvatsku: Na FKK pláže do Chorvatska jezdíme již od roku 1985. Doporučujeme naturistický kemp Bunculuka v Bašce, na ostrově Krk ,který považujeme za jeden z nejkrásnějších naturistických kempů na pobřeží Jadranu.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Brněnské Infinity a Modřice + 4Comfort

   17. Listopad 2014 - 12:17
zurek (bez ověření)

S vedením Infinitů jsme už několik let v poměrně čilé tvůrčí komunikaci, ale bez plavek v jejich bazénech se opravdu nedočkáme. Je to jejich neměnná dlouhodobá strategie.
Ještě dnes se ale můžete i vy zasloužit o bezplavkový bazén v obřanském 4COMFORTU, který bude otevřený 1. 12. 2014.

Ohledně Wellness Modřice (Hastrmánci.cz) můžeme využít skupinovou slevu, ke které se můžete přihlásit na naší hlavní straně WELLNESSU MODŘICE.

Nepoměr muži-ženy je problém odedávna. Ze všech našich akcí je tato situace nejlepší asi v Uherském Hradišti a Valašském Meziříčí, kde opravdu platí nepsané pravidlo, že je společenským standardem, přijít s partnerkou. Tenhle problém je taky příčinou, proč nejsou N-Čestlice víckrát. Vedení se bojí, že místo rodin nakonec zůstanou jen singlové. 4% komunita je více méně zanedbatelná.
Jinak ale v Čestlicích atd. je pánská převaha opravdu drsná a podle ohlasů nově příchozích žen to není dvakrát příjemné. Nicméně k povinné účasti smíšených dvojic už dneska nikdo nepřistoupí a je to jen na vyspělosti naturistů, jaké prostředí si pro sebe vytvoří.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.