[ikona]

Samotný chlap na N-pláži

   3. Září 2014 - 23:26
Anonymní

Ahoj, rád bych si konečně udělal názor ohledně toho, když na nuda pláž přijde chlap samotný, protože o tom dlouho uvažuju nad tím jaké je opalování a koupání bez plavek. Rád bych si přečetl Vaše názory, které si o tom myslíte, protože na většině diskuzí na toto téma se píše "že samotný chlap na nuda pláži je okamžitě považován za úchyla, a že je to krajně nevhodné. Do této skupiny rozhodně nespadám a ani nechci. Předem děkuji za Váš názor.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Do toho!

   4. Září 2014 - 7:15
Obrázek uživatele kubjin
kubjin

Úvahy jsou naprd. Chce to vyzkoušet. Hned, jak slunko vyleze a vlnka se zavlní. Aneb – když musíš, není co řešit.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Jít na nuda, sundat gatě

   4. Září 2014 - 11:07
Jarda2

a to je celé. Buď si budete připadat jako úchyl a příště už tam nepůjdete nebo si jako úchyl připadat nebudete. Teoretizovat na toto téma je úplně k ničemu … [Tmavé brýle]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Začít pozvolna

   5. Září 2014 - 17:16
Michal76

Možná by bylo dobré začít pozvolna a zvykat si.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Když přijde samotný chlap na

   5. Září 2014 - 21:29
Horác

Když přijde samotný chlap na nuda pláž, hlasitě všechny pozdraví, uvelebí se, opaluje se, koupe se, čte si knížku, přinese si ze stánku pivo, luští křížovky a nečumí po ostatních, tak po něm ani pes neštěkne.

A ten pocit z opalování a koupání bez plavek je nesdělitelný a silně návykový [Smích]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Souhlas

   6. Září 2014 - 12:24
Martin Drake (bez ověření)

Naprostý souhlas s Horácem, jeho věta je přesně k věci. Slušnost se na nuda pláži bohatě vyplatí. Také mám zkušenosti se sólem, protože u nás v rodině jsem jediný. A to čtení, to je pak člověk vážně nekonfliktní, nenápadný.

Překonejte pochyby a směle na nuda pláž. Rozšíříte naše řady a to se vyplatí [Spiklenec]

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nezáleží zda sám nebo s někým

   8. Září 2014 - 23:22
vtipalek.az.hanba (bez ověření)

Na nudi pláž jdu vždy. Ať jsem sám, nebo s někým. Vždy případného kamaráda/kamarádku upozorním, že se s hadrem na zadku rozhodně nekoupu a mám rád přirozenost… A už jsem X zájemců/kyň „přetáhl“ k nám. Když jsem sám, také to neřeším. Kniha, časák, učení, nebo tichá muzika do sluchátek. Při příchodu si najdu místo a pozdravím. Respektuji soukromí. Toť vše, kámo :-) Jo, a nudi si udělám dokonce i sám. Někde na kraji pláže nikdo neprotestuje. Naposledy včera Županovice a předevčírem Měřín-připojil jsem se k páru z Moravy. Nahotě zdar!!! Nazdar

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Samec sám na nudapláži

   9. Září 2014 - 4:03
nahatej

Obavy o samotného samce na nudapláži jsou zbytečné. Chápu, že jsou živené například programovým vyloučením téhož při některých „umělých“ akcích (ze zvědavosti jsem zde klikl na jakousi zářijovou a ejhle, muž sám nesmí – diskriminace jako prase, ale tím se zabývat nehodlám), ale venku u vody se tohle neřeší. Lidé přicházejí, jak můžou, někdo nepracuje, někdo má střídavé směny, další je v důchodu, jiný má prázdniny – zkrátka volno mají dnes lidé různě a podle toho se i zařizují.

Když nebudeš čumět okolním babám mezi nohy, nýbrž do knížky, časopisu, křížovky, na vodu, do nebe, meditovat, spát, hrát karty, tedy chovat se tak, jako bys měl plavky nebo byl oblečený, nikdo tě nebude sledovat ani řešit. Občas to možná vypadá, že jedním z hlavních témat naturistů jsou čumilové ba možná mužští singlové, ale ve skutečnosti si každý normální naháč u vody chce ty chvíle pohody užívat v klidu a harmonii a rozhodně netouží zabývat se nějakým sólo-maníkem.

Naprostá většina návštěvníků většiny nudapláží (pár profláknutých „anonymních“ destinací u velkých měst může být výjimkou) jsou dnes lokální štamgasti, kteří pobyt u vody bez plavek pojali do svého způsobu života a jsou tam v naprosto uvolněné pohodě. Moderní společnost staví člověka před tolik nejistot, stresů, výzev a rozhodování, že příjemné chvíle na slunci a u pěkné vody, kde jediným dilematem je „jít se ochladit teď, nebo až za chvíli?“, slouží jako potřebná kompenzace a profylaxe.

Poslední negativní ohlas na svou nahotu jsem jako mladičký single nestyda zaregistroval před šíleně lety u řeky Volyňky. Baba daleko na protějším břehu, možná nějaká příbuzná těch, které pak Troška geniálně využil ve svých komediích z Hoštic, na mě ječela, že zavolá policajty. Za více než 30 let systematického pobývání na nudaplážích (Lhota, Sadská, Jezero Poděbrady, Hrádek), kdy na nich z různých důvodů, především díky volné noze od začátku roku 1990, trávím většinu času sám, jsem nikdy nezaregistroval sebemenší problém.

Přátelé, za posledních pět dnů „náhradního léta“ za srpen se voda vrátila až na 22 stupňů a ve šťastných lokalitách zůstala kvalitativně použitelná. Jestli se neochladí příliš, září je zachráněné. Zrno se oddělilo od plev, zhýčkaní letňáci, od půlky srpna utvrzovaní přiblblou (bohužel i tou za naše koncesionářské poplatky) televizí, že do vody už lezou jenom otužilci, už neopruzují, užívejme si, dokud to jde.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Nikdo se na tebe blbě dívat

   9. Září 2014 - 23:11
exner (bez ověření)

Nikdo se na tebe blbě dívat nebude. Na nudaplážích, které jsem kdy navštívil vesměs převládají lidé středního věku a starší, obvykle v párech, ale najde se tam často i několik mladých jednotlivců (vesměs mužů), dvojic či skupinek mladších, obou pohlaví, i několik rodin s malými dětmi. Obvykle jsou to lidé, kteří zde chodí pravidelně a často se mezi sebou znají. Nahotu tu nikdo téměř nevnímá, nikdo nikoho neočumuje a po pár prvních ostýchavých minutách ji nebudeš vnímat ani ty. Jak říká moje manželka: nemám moc ráda, když mě chlapi očumují, tak chodím radši nahá na nudapláži na než v plavkách na textilní. Je v tom kus pravdy. Zatímco na textilní pláži hezkou holku chlapi očumují, tady většinou funguje takový trošku ostych – kouknu se na krásnou holku, ale nečumím, abych nevypadal jak úchyl. Doporučuju vybrat si plácek dál od davu, na vzdálenost pár metrů už nejsou intimní partie moc zřetelné, nebudeš si připadat tak „naze“, za pár minut si zvykneš a když si uvědomíš, že si tě vlastně nikdo nevšímá, tak z tebe ostych spadne a vydáš se klidně přes celou pláž nahý. Mimochodem, nahý člověk tam nevzbuzuje pozornost. Hlavy se otočí za člověkem přicházejícím či odcházejícím, protože vybočuje z normálu – je oblečený. To platí i pro ostýchavé ženy, které si třeba sundají jen vršek plavek. Tím, že si ponechají část oblečení, vybočují a strhávají na sebe pozornost, takže to vlastně působí kontraproduktivně :-), ony si to často velmi rychle uvědomí a odloží zbytek plavek (má žena si tím taky kdysi prošla), pokud ovšem jej nemají z „hygienických“ důvodů. A ještě jeden poznatek – naturisti bývají většinou pohodoví a příjemní lidé, což jsem měl příležitost už spoustakrát zjistit a na nudapláži je pohoda a hlavně klid, i ty děti se tady chovají nějak způsobněji :-). Takže pokud se budeš chovat slušně a nevybočovat z normálu, nikomu nebude připadat divné, že jsi tam samotný. Koneckonců, já se tady vypisuju slohovkou a on to výše Horác řekl několika slovy naprosto přesně a vystižně.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Je to jen nějaká udička nebo projev něčeho jiného?

   15. Září 2014 - 22:10
Nudanat (bez ověření)

Neuvěřitelně pravidelně se opakující stupidní dotaz.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Udička?

   16. Září 2014 - 23:47
nahatej

Možná. Ale nikdo nemůže říct, že naturisti nekomunikujou a neporadí.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.
[ikona]

Chtěl bych všem co se

   27. Září 2014 - 20:44
konhi (bez ověření)

Chtěl bych všem co se zapojili do diskuse poděkovat. Konečně v tom mám jasno a příští léto určitě rád navštívím některou nudapláž a doufám že si to tam plně užiju.

Diskusní příspěvky vyjadřují pouze názory jejich autorů.