NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Klokočov - nenechte si ujít možná poslední sezónu

Vložil Kilian, 8. Duben 2014 - 21:11

Loni v srpnu jsme vyrazili i s naším 15měsíčním synkem poznat jeden z českých nuda kempů. Volba padla na Klokočov a nejenže jsme nebyli zklamáni, ale přímo nadšeni. Příjemné a udržované zázemí, velký prostor – louky, pole, lesy a vždy čistý bazén. Přírodní rybník byl bohužel dost špinavý. Holandští majitelé vždy přívětiví a snažící se aspoň o pár českých slovíček. Nejbližší vesnice je vzdálena cca 1,5 km, kemp je prostě „v lůně přírody“. Žádný plot, takže občas projel areálem traktorista. Nahý ale nebyl :-)

Poprvé jsme se zde setkali s Holanďany (kromě nás tam byli jen oni) a udělali na nás velký dojem. Byli velice příjemní, už z dálky nás s úsměvem zdravili, ve sprchách po sobě úplně automaticky setřeli podlahu, takže tam bylo čisto celý den. Záchody stále dokonale čisté – skoro jako doma.

Naše místečko: "Na samotě u lesa"Naše místečko: „Na samotě u lesa“

Díky rozlehlé louce jsme si našli takové místo pro stan, že nejbližší sousedi byli vzdáleni 50 metrů. Za zády jsme měli les, do kterého jsme si mohli zajít na procházku nahatí a kupodivu jsme v něm nenašli žádné papírky, plechovky či petky, jak bývá bohužel v okolí českých kempů zvykem.

Výhled na bazén: Koupání ve vodě čisté a osvěžujícíVýhled na bazén: Koupání ve vodě čisté a osvěžující

Pan majitel každé ráno vozil čerstvé pečivo, které prodával v malém obchůdku s potravinami. Dalo se zajít na masáž, přidat se k večernímu barbecue nebo posezení u ohně.

Bar ve stodole: Je libo pivko a ping-pong?Bar ve stodole: Je libo pivko a ping-pong?

Uvítali jsme i točené pivo, pingpongový stůl, posezení na dvoře, hřiště na petanque. Mrzelo nás jen, že jsme tam byli jediní Češi, vůbec jsme nechápali proč. Řekli jsme si, že napíšeme článek, abychom podpořili chuť českých naturistů navštívit tohle nádherné místo. Posezení ve dvoře: Zde je po ruce všePosezení ve dvoře: Zde je po ruce vše

Je možné, že tento rok proběhne v kempu poslední sezóna, nemáme zatím žádné informace o tom, že by se plánovaná dálnice měla areálu kempu vyhnout. Její stavba je plánovaná možná na rok 2015. Třeba se tam v srpnu potkáme.

Alena a Martin

Bublinová seance: S výhledem do šírošíré krajinyBublinová seance: S výhledem do šírošíré krajiny

Západ slunce: Něco pro romantické dušeZápad slunce: Něco pro romantické duše
Naturistova strana FKK KLOKOČOV


BIG MAP, SEDLČANY – VOTICE
5
 
-

Pěkná reportáž

Vložil PetrK, 9. Duben 2014 - 12:58

Díky za pěkné povídání. Jak je to tam s jídlem, je tam nějaká restaurace nebo si člověk musí vařit sám? A jak to vychází cenově?

Díky Petr

 
-

Vaříme, vaříme

Vložil Kilian, 9. Duben 2014 - 14:26

Ahoj Petře, jídlo si musí zajistit člověk sám. K dispozici je lednička a taky obchůdek, do kterého ti přivezou každý den čerstvé pečivo a mají tam některé základní potraviny. Jinak asi dvakrát do týdne pořádají večerní grilování nebo barbecue. Ceny a další informace najdeš na stránkách http://www.klokocov.loekalike.com/ Zdravím. Alena

 
-

Díky

Vložil PetrK, 9. Duben 2014 - 23:27

Díky za odpověď, mě vaření moc nebaví. Ale ten bazén vypadá velmi velmi lákavě ;-)

Petr

 
-

První vlaštovka.

Vložil Roland Jitka, 11. Duben 2014 - 8:36

V této reportáži z kempu Klokočov a inzerátu autora na společnou dovolenou v Klokočově je konečně správná vazba inzerce a reportáže kam chci pozvat a kde se chci (chceme) s někým sejít. Děláme to stejně již několik let, proto jsme se s mnohými z vás někde sešli a strávili hezké dny, čímž opět vznikly další hezké reportáže, které si ostatní mohou přečíst a možná i závidět.

Mělo by to tak být vždy a tím má inzerující podstatně větší šanci na úspěch.

Na nic jsou inzeráty „půjde se mnou někdo někam“, když místo skoro nikdo z čtenářů nezná a vůbec neví co od pobytu zde očekávat. Mnohdy si říkám, při čtění inzerce zde, že se inzerující snad asi ani s nikým sejít nechce, když tam není ani odkaz (natož malá reportáž) na lokalitu, bazén, saunu či kemp. Hodnota inzerátu bez informací je stejná, jako kdyby vůbec nebyl napsán.

 
-

klokočov

Vložil rokivanilka, 13. Duben 2014 - 14:51

Zdravím, krásné psaní a nádherné fotky i místo. Stálo by zato tam vyrazit, líbí se mi že se dají dělat různé věci ( sport) atd. lidi se zblíží a seznámí je to lepší než půl dne ležet na dece a koukat na nebe. S pozdravem.