NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Kozlovická repríza opět s úspěchem

Vložil Anonymní, 10. Srpen 2011 - 15:13

Po loňském velmi příjemném Naturistickém dniAreálu Sportu Kozlovice u Přerova jsme nemohli jinak, než tuto akci opět zařadit do našeho letošního kalendáře. Stejně jako Aquazorbing na Lhotě předchozího dne bylo velkou neznámou počasí. Vydařenou sobotou povzbuzeni jsme ale nelenili a vyrazili do 325 km vzdálených Kozlovic. Ačkoli Radiožurnál po celou cestu hřměl a hrozil blesky a kroupami, nám celou cestu svítilo sluníčko a nejinak tomu bylo v Kozlovicích. Že jsme měli i tentokrát velké štěstí svědčí fakt, že mohutný několikahodinový liják nás z Kozlovic vyhnal až těsně před 17. hodinou. AREÁl SPORTU KOZLOVICE se nachází na severním okraji Přerova a je celoročně vyhledávaným střediskem sportu i rekreace. Naturisty jistě zajímá jeho nuda-terasa nad koupalištěm, která tady před léty vznikla z iniciativy majitele objektu. Díky skvělé spolupráci se nám loni podařilo tady uspořádat 1. Naturistický den. Kromě samotného koupaliště je možno využít přilehlý wellness (nová vířivka v r. 2010) a bar s obsluhou.
Letošního roku jsme šli tedy už do známého prostředí a hned od začátku nebylo pochyb, že 2. Naturistický den v Kozlovicích se vydaří.


V onu naturistickou sobotu se koupaliště začalo plnit už po ránu a já (zpozdilý ze včerejší Lhoty) jsem byl telefonicky popoháněn, kde že to vězím a že se tam scházejí nějací textiláci. Poklidný hlas pana majitele mě ale uklidnil, že vše je řádně ohlášeno a textiláci o dnešní akcí ví.
Zbylých asi 40 naháčů bylo tradičně absolutně v pohodě a všichni si beze zbytku užívali vzácný den naturistický i vzácně slunečný.


Sjelo se to do Kozlovic tradičně ze střední Moravy, ale i z Ostravy, Blanenska a nechyběl ani železniční naturista – fantóm (nejen) aquaparků knihovník z Brna. Ten se tentokrát vyznačoval značnými kruhy pod očima z probdělé železniční noci cestou ze Lhoty. Inu, i v Čechách je život naturistův nelehký… Ale určitě ne nudný.
Děti začaly hned okupovat zorby a ani trampolina se až do podvečera nezastavila. O připravené bonbony si to děti rozdaly v soutěžích lovení puků, sběru míčků, jiní zase vzpomněli na loňskou pohodu s házením létajících talířů. A stejně jako loni jsme se navzájem nerušili s vedle konaným fotbalovým turnajem.


I přilehlý bar s občerstvením byl tentokrát v naturistickém duchu a mnohý jeho návštěvník neodolal pokušení vyzkoušet novou vířivku v jeho sousedství.
Odpoledne plynulo v příjemném poklidu a HLAVNĚ BYLO TEPLO. Sice to bylo takové dusno před bouřkou, ale na příjemně prožitý den to bylo tak akorát. Zorby pomalu přestaly naháče bavit, tak jsme vyhlásili poslední bod dnešního dne a tím bylo, jak by ne, malování na tělo. 
Naháči se jako vždy vyžívali v nejroztodivnějších motivech, k vidění byl pěkné kvítko – zvonek s ještě pěknějším bimbátkem. Děti samozřejmě využily zřídkavé příležitosti, jak bezuzdně zmalovat své rodiče, čehož využily beze zbytku. Nejšikovnější potom dostaly ceny od CENTRA BABYLON LIBEREC, pořadatele každoměsíčních Naturistických party.
To se ale už schylovalo k 17. hodině a s tím taky k pěkné průtrži, která se opravdu za pár chvil dostavila a trvala až do noci. Se štěstím jsme tedy sbalili všechna n-fidlátka a za začínajícího lijáku vycouvali z Areálu Sportu Kozlovice k domovu.


Mnohokrát děkuji panu Fialovi, majiteli ASCO za poskytnutí koupaliště pro Naturistický den a doufám, že se tady příští rok do třetice všeho dobrého opět sejdeme. Mezitím můžete využít místní nuda terasu k opalování.
Naturistova strana Areálu Sportu Kozlovice

--------------------------------------------------------------------------
5