NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Míša - finalistka MISS NATURA 2009

Vložil Anonymní, 23. Říjen 2009 - 13:44

První finalistkou letošní MISS NATURA je Míša Frydrychová z Prahy. Pravidelným návštěvníkům Babylonu je už dobře známá z minulých soutěží. V Čestlicích jsme ji mohli vidět jako první naturistku, která vyzkoušela aquazorbing. Míša má 2 děti, pracuje ve velkoobchodě a v současnosti se mj. pilně připravuje na finále MISS NATURA, kde chce předvést i volnou disciplinu. Naturista drží všechny palce!


Já a procházet se někde nahá navíc na veřejnosti? Studem mi běhá mráz pozádech při této představě. Nuda pláž? Nikdy! Nejsem žádná modelka, ale normální holka s mindrákem z nadváhy. A navíc ty pohledy všech mužskejch, co mají všechny ty choutky. Tam ať si chodí jiné a krásné a štíhlé.
Tak takový pohled jsem měla v krásných postpubertálních letech. Pravda asi dvakrát jsem na nuda pláži byla. Jednou na zájezdu v Itálii, kdy jsem si šla náhodou koupit zmrzlinu na opačné straně pláže a cestou jsem si dopřála podívanou v podobě krásně opálených italů. A podruhé jsem se dokonce svlékla, ale jen nahoře a navíc už bylo něco po 24. hodině. Tedy v době, kdy žádní opálení italové ani nikdo jiný na pláži nebyl.
Teď o pár let moudřejší (vdaná) mám už na nahotu na veřejnosti jiný názor. Za prvé už jsem se několikrát svlékla před cizími lidmi – asi dvakrát (mám dvě děti) a také jsem navštívila jako náhodná účastnice sraz naturistů v Aquaparku v Liberci a to ještě v plavkách. Navíc jsem za posledních 5 let velice „zkrásněla a zhubla“ (po těch dvou dětech :-)).
A když jsme s manželem jednoho dne plánovali zajít se vykoupat do bazénu, hned nás napadlo zajít na naturist párty do Liberce. A do naha!
Na začátku jsme byli překvapeni tím, že je levnější vstupné. Hned jsem si naturismus oblíbila a vrhla se do do vodních radovánek. Atmosféra je velice uvolněná a přátelská. Lidé ze sebe shodili víc než několik kusů oděvu, ale i stud a jakousi bariéru každodenního odcizení jeden druhému. Tady jsou lidé bez společenských masek.
Pak jsme byli ještě několikrát na naturist párty a dokonce i malovali na tělo, aquazorbingovali, poslouchali příjemnou muziku a prostě se jen tak radovali z vody a tobogánů jako malé děti.
Teď je můj názor na naturismus trochu jiný než dříve. Líbí se mi skvělá atmosféra, sranda a to že nejen my, ale i ostatní se baví jako děti. Vždyt by jsme všichni se měli občas uvolnit. Mezi oblečené lidi bych nahatá nešla, ale do aquaparku mezi naháče si zadovádět vždy půjdu ráda.
Michaela Frydrychová Pošlete svůj hlas Míše a její rodince:
Sms ve tvaru KINDER HLAS L3QE4U3 na telefon 9000903. Cena SMS je 3 Kč.
4.666665
 
-

Michaela Frydrychová je

Vložil nikolas (bez ověření), 18. Únor 2009 - 10:42

Dobrý den, Michaelo,tak jsem si prohlédl fotografie z MISS natura2008 a jste velmi sympatická a krásná žena.Rád bych poznal blíže Vás a Vaši rodinu.Jen samosřejmě z přátelského hlediska.