NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Mokrá půlsilvestrovská trička na Opaťáku

Vložil Anonymní, 28. Červen 2010 - 11:11


Na každoroční Půlsilvestr se na známý písník Opaťák u Hradce Králové sjela spousta naháčů z celé republiky. Vyjímku netvořily ani n-cestovatelé z Ostravy, nebo početná parta z Velkého Dářka, kterým letošní rozmarné počasí zcela zaplavilo jejich domovskou pláž. Nechyběli ani známé firmy jako Knihovník (s Eliškou) z Brna nebo známý Jirka Rybka, který dorazil klasicky na svém klasickém bicyklu. Na půlsilvestrovské odpoledne místní i přespolní připravili bohatý program, který začal po poledni a skončil až za tmy. Na své si tak přišli milovníci koupání, aquazorbingu, malování na tělo, dobré country muziky, všeho možného na grilu i z udírny, šipek, trampoliny a samozřejmě veselé společnosti, která se skvěle bavila od odpoledne až do noci. Veškeré zázemí a přípravu zajistil Josef Opaťák Záruba a velmi dobře ladící kapelu přivedl spolumajitel pláže Mirko Voleský.


Sobotní odpoledne 26. 6. stran počasí na Královéhradecku nevěštilo moc tropické teploty, ale přesto se u Opaťáku sešly desítky návštěvníků této vyhlášené n-pláže. Hned za poledne jsme začali v rozcvičkovém tempu s aquazorbingem a další discipliny ne sebe už potom nenechaly dlouho čekat. Zvláště menší sportovci se vydováděli na trampolině, v soutěži házení šipek, nebo trefování se létajícími talíři na cíl.
Mezitím se v restauraci už chystalo spoustu dobrého k obědu. Návštěvníci si tak mohli vybrat mezi jinými i řízek s bramborovým salátem, nebo domácí guláš připravovaný přímo Pepou Zárubou. Pro pamětníky těchto míst před 20ti lety, kdy v těchto místech byla pouze oranice po těžebních strojích, je současný stav malým zázrakem. Zázemí pro n-rekreanty se rok od roku zlepšuje a tak se díky Pepovi a Mirkovi mohou naháči každý rok těšit na příjemné novinky.


Aquapalace PrahaAquapalace Praha Prvním hlavním bodem odpoledne byla soutěž Miss mokré tričko, kterou podpořil vedle aktivit NATURISTA.CZ i náš partner AQUAPALACE PRAHA (Čestlice), pořadatel největších NOCÍ NATURISTŮ v ČR. Naturistova nový trička tak prošla zatěžkávací zkouškou a myslím, že obstála a s nimi i všechny naturistky, které do soutěže šly s hrudí vpřed. První 3 vítězky získaly volné vstupenky do AQUAPALACE PRAHA a všem ostatním zůstala kromě veselých zážitků ze soutěže i jejich soutěžní trička. Fotografie asi nepotřebují dalšího komentáře [Úsměv] .


Následovala soutěž v malování na tělo. V té se sešla spousta nejrůznějších námětů, jako vánoční stromeček, láska, příroda, s… , nejrůznější neidentifikovatelné tvary i předměty, logo Naturista.cz… Nakonec zvítězila nejvysmátější naturistka Majka z Chrudimi, která předvedla nejtypičtější téma – Vánoce – Silvestr a odnesla si opět volňásek do Aquapalace. Ostatní soutěžící si opět mohli svoje malby a kresby ponechat na památku, čehož využil jen málokdo. Tak přišla vhod pepova veřejná sprcha v zázemí pláže.
Odpoledne se pomalu nachylovalo a my jsme se už viděli v Liberci na tradiční Naturistické party, kde nás po celý večer čekaly povinnosti. Nezbylo tedy než sbalit neustále se rozrůstající Naturistovy věci a pokud možno bleskem se přesunout do Babylonu Liberec.
K Opaťáku mezitím dorazila kapela a zábava pokračovala, ba přímo gradovala. K půlnoci se i tady všechno zklidnilo a teď už nezbývá, než si přát krásné naturistické léto a na Opaťáku se všemi jeho vysmátými naháči ahoj! [Smích]
Naturistova strana Opaťák u Hradce Králové
5
 
-

Vydařená akce

Vložil JirkaB, 28. Červen 2010 - 12:19

Díky Ivo za bezva reportáž z opravdu vydařené akce. Podle fotek soudím, že se přítomné dámy i pánové náramně bavili. Škoda, že jsem nebyl také.

 
-

PŮLSILVESTR

Vložil Pospisil Vladimir (bez ověření), 29. Červen 2010 - 20:38

Děkujeme za hezlé odpoledne, zábava byla výborná, kluci se vyřádily jak na trampolíně s pak si hlavně užili aquazorbingu. Těšíme se na další akci NATURISTY:CZ

 
-

Opaťák, nejlepší koupání bez debat.

Vložil ganesman (bez ověření), 11. Červenec 2010 - 0:53

To bylo moc pěkný tahle akce..... Víc takových akcí!!! Paráda. [Spiklenec]