NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Regionální MISS NATURA v Rýmařově

Vložil Anonymní, 27. Květen 2008 - 7:30

Aquacentrum Hotelu SLUNCE v Rýmařově má za sebou už letité zkušenosti s naturistickým provozem. Zpočátku každotýdenní večer pro naháče se ustálil na každoměsíční, kdy se tady schází kolem 30 naturistů, většinou přespolních. Vstřícnost majitelů hotelu nám byla odjakživa velká a tak nápad uspořádat u nich regionální kolo MISS NATURA byl přijat se vstřícností Slunci vlastní. Renáta Polišenská, neustále a pořád vysmajlíkovaná osůbka, nám v jejich Aquacentru připravila akci do posledního detailu perfektně připravenou. Pojďme se tedy podívat, jak se daří naturistům na malém městě u brány Jeseníků.


Aquacentrum (AC) Hotelu Slunce svým rozpoložením přímo vybízí k bezplavkovému provozu – v jednom společném prostoru se nachází sauna, pára, vířivky a bazén s protiproudem. Nacházíme se ale v hotelu, kde se neustále mění hosté. Ti většinou naturistické nátury nejsou, proto kromě vyhrazené poslední středy v měsíci vládne ve všech prostorách AC textil, textil a jen textil. Ten je běžný i v sauně… Soustředíme se tedy na zmíněné středy, kdy se zde schází opravdu skvělá společnost a náš pobyt tady neměl sebemenší chybu.
Po nedobrých zkušenostech s určitými skupinami mužů se n-provoz ustálil na partnersko-rodinné společnosti. Sjíždí se sem naháči z velké části Severní Moravy – Moravského Berouna, Opavy i Ostravaka zde zaslechneme.
Nám Čehunům je do Rýmařova dosti daleko, tak jsem musel cestu sem řádně naplánovat. Vysloveně jsem zneužil dobroty pí Polišenské a neskromně požádal o nocleh: „Jen dva prsníčky vstrčíme, jen se ohřejeme a hned zase poplaveme.“ Paní Renáta se projevila jako velkorysá hostitelka a poskytla mi pokoj, kde by se vešly nejen všechny moje údy, ale dokonce celý les jezinek. Je ale středa 21.5.2008 18:30 a v AC už všechno vrcholí před soutěžním večerem. Ceny byly lákavé – pořadatelský Hotel Slunce poskytl víkendový pobyt s luxusní večeří a vším, co k luxusnímu pobytu patří. nechyběly další věcné ceny, šampaňské, barvy na tělo a samozřejmě naturistky. Z těch se probojovaly do nejužší trojice tři. Jedno velmi vydařené Vinobraní s beruškou sedmitečnou na velmi vydařeném symetrickém pozadí, jedna plody obtěžkaná jabloň s téměř hříšnými jablky a jedna složitá kompozice, kde autor nashromáždil snad všechny krásy světa! [Smích] – úlek s včeličkama, krtečka na krtninci, obláčky, (hotel) slunce, slunečnici v rozpuku, oázu s palmou (nebo rákosníčkův rybníček s vrbou?). Výtvarné umění zkrátka vládlo celému večeru a zábava nebrala konce.
Rozhodování poroty bylo velmi náročné, protože konkurence tří nejlepších byla vskutku vyrovnaná. Nakonec zvítězilo Vinobraní s překrásně vybarveným Modrým Portugalem, hříšná jablka získala o prsa druhé místo a úlek s včelkama s veškerou úctou bronzový post. Následovala šampaňská kanonáda a všeobecné naturistické veselí. Po 21. hodině jsem se přesunuli do hotelové restaurace, kde nám i k 22. hod. nabídnuli skvělou teplou večeři, studené pivo a velmi útulné prostředí.
Nevím, jestli ráno musí být vždycky moudřejší večera, ale ráno v Hotelu Slunce je skvělé. V poklidné hotelové restauraci se k vám nakloní usměvavá babička a tu vám nabídne čerstvé rohlíčky, tu zase šunčičku, tam vajíčka v té nejskvělejší úpravě. V Hotelu Slunce jste prostě na výsluní všeho, na co si vzpomenete. Za naturisty děkujeme Renátě i celému rodinnému kolektivu, který tento objekt vlastními silami zrekonstruoval ze staré budovy místních lázní (r. 1912) a nyní ho provozuje pro všechny, kteří se rozhodnou strávit svůj volný čas v CHKO Jeseníky.
4
 
-

Reg.kolo

Vložil Dlouhan3, 1. Červen 2008 - 21:39

Díky Ivošovi za reportáž a jemu a Petrovi za to, že se ujali uspořádání reg.kola.
Spousta mých známých se diví „V Rýmařově je aquapark ? A kde ? Vždyť su rodák a nevím o tom!“
Teď k vysvětlením typu : „Auto nechte u Penny a po schodech dolů a jste tam“ , „U výpadovky na Šumperk“, apod. přibude další „To je tam, kde bylo regionální kolo MISS NATURA 2008“.
Věřím, že účastnice ze severní Moravy budou ve finále na Opaťáku u Hradce Králové svým kolegyním z ostatních koutů republiky těžkými soupeřkami a přeju jim hodně úspěchů.

 
-

Odstavení stránky MISS NATURA 2008

Vložil zurek (bez ověření), 24. Červen 2008 - 20:20

Po tom, co se tady začali diskutující častovat debily, jsem stránku MISS NATURA 2008 odstavil. Podle mne tohle vrhá na celou soutěž velmi špatný obraz. Se soutěží MISS NATURA jsem přišel loni a dával 1. ročník dohromady. Letošek se zatím nevyvíjí nijak dobře, momentálně jsme na úrovni přisprostlého urážení diskutujících. Celý další vývoj soutěže přebírám pod svoji záštitu a také spolupracovníky budu vybírat podle své úvahy.
Letošní ročník se bude konat, stejně jako loni, v libereckém Babylonu na
Naturistické party 29.11.2008.
Rád se sejdu s každým, kdo se bude chtít na přípravě MISS podílet. První termín porady bude tuto sobotu 28.6. na N-party v Babylonu po vyhlášení soutěže po 22. hod. Nebudeme řešit (ani tady), zda MISS ano či ne. MISS NATURA je skutečná věc, která se konala loni a bude i v dalších letech.
Samozřejmě bych chtěl pozvat v první řadě soutěžící. Celý babylonský večer bude jen váš a jak bude vypadat záleží hlavně na vás. Z naší strany jsou pozváni amatérští, ale letos poprvé i profesionální malíři na tělo, kteří mezi sebou svedou jistě nelítostnou bitvu. Volné discipliny budou na úvaze každé soutěžící.
V dohledné době bude vytvořena nová varianta www.


JirkaRybka: Dovolím si na tomto místě vyjádřit trochu odlišný názor na redakční postup v takovýchto případech. Je správné vulgární, urážlivé a jinak nepřípustné materiály (komentáře) odstraňovat nebo krátit (o tom něco máme i v našich pravidlech), ale odstavit celou stránku i s diskusí není podle mého úplně to pravé. Znepřístupní se tím totiž i spousta přípustného materiálu, který je v tomto případě sice už jen historií a ponaučením, ale i jako takový může sem tam někoho zajímat, a v neposlední řadě na něj mohou mířit odkazy z jiných webů (jejichž uživatelé pak získávají negativní dojem o funkčnosti a spolehlivosti Naturisty). Podle mého proto stačí jen smazat nepřípustné, diskusi na stránce uzavřít, případně stáhnout odkaz z titulní stránky… Právě to jsem teď s tou Miss provedl.

Napříště budeme muset pečlivě uvažovat, zda u takovýchto prezentačních stránek vůbec povolit komentování – takováto situace totiž není zdaleka nová, čelili jsme tomu už loni.