NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistická slavnost Pasohlávky 2011

Vložil Anonymní, 28. Duben 2011 - 20:29

300 metrů dlouhá naturistická pláž v Kempu Merkur u jihomoravských Pasohlávek přímo vybízí k naturistickým aktivitám. Dnes už dosti letití pamětníci vzpomínají na Mezinárodní volejbalové turnaje Venuše, jiní se zase kochají krásným výhledem na Pálavské vrchy. V každém případě je tato lokalita jedna z nejoblíbenějších široko daleko. Letos se ke kladům tohoto místa přidá další velmi významný bod – zbrusu nová restaurace. A to už je určitě důvod ke slavnosti.
 

Restaurace u nuda pláže – Stav 6. 7. – prakticky vše připraveno na akci.
11. 7. jsem telefonoval s provozovatelem a budovatelem restaurace a vše je připraveno na sobotu!
Foto: Aleš Prchal 

17. 6. Poslední naše návštěva před otevřením restaurace:
 
loňská návštěva naznačila, že by se dalo v N-Merkuru ledasco podniknout. Mezitím stačilo vyhořet občerstvení, ale protože se v této oblasti angažuje aktivní pan Igor Šebestík, tak jsme už nyní svědky vyrůstající nové restaurace. Ta bude k dispozici nejpozději k 1. 7. 2011. Podívejte se, jak to na pláži a staveništi vypadalo 27. 4. 2011:Naturistická slavnost Pasohlávky 2011
Termín: sobota 16. 7. 2011, Naturistická lokalita ATC Merkur Pasohlávky
Program: turnaj v pétanque, volejbal, aquazorbing (krajské kolo), waterbird, soutěž v malování na tělo, „kolaudace“ nové restaurace, živá hudba!!!

V podvečer vystoupí věhlasná brněnská folk-rocková kapela (ukázky jejich písniček):


Kdo by bych ochoten pomoci s programem, chtěl realizovat svoje dovednosti atd., tak se prosím ozvěte na EMAIL

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ (kapela, ceny, organizace). Svůj příspěvek na podporu této akce můžete poslat prostřednictvím služby PAYSEC.
SRDEČNĚ VÍTÁNI VŠICHNI NAHÁČI!!!BRIGÁDA PRO ŠIKOVNÉ NATURISTKY – provozovatel restaurace u n-pláže hledá na letní sezonu brigádnice pro prodej občerstvení po celé délce n-pláže (vozík). Velmi dobré platové podmínky v % z prodeje. Možno i ve dvojici. V případě zájmu se prosím ozvěte na tento EMAIL.


1. Tištěná mapa NUDA PLÁŽÍ v ČR
Na letošní letní sezonu vydá NATURISTA.CZ první tištěnou mapu FKK lokalit v ČR. Na této mapě bude umístěno 70 nejoblíbenějších pláží. Tyto mapy budou vylepeny na všech n-plážích ČR a okolí.
Mapa: NEJKRÁSNĚJŠÍ NUDA PLÁŽE v ČR
Cíl: Zvýšit povědomí o naturistických lokalitách ČR
Velikost: A2
Vylepování na všech n-plážích + dalších, kde o to budou mít zájem, pouze pláže.
Termín vylepení: do 15. 6. 2011
Inzerce:
Generální partner: prostor: výhradní jediná pozice nahoře s označením GENERÁLNÍ PARTNER, 120×80 mm, 5000 Kč, z toho 1000 Kč kredit na Naturista PPC.
Partner: prostor: 3 pozice pod mapou s označením PARTNER, 100×60 mm, 3000 Kč, z toho 500 Kč kredit na Naturista PPC.
Inzerent: prostor: 12 pozic po stranách mapy, 90×50 mm, 500 Kč, z toho 100 Kč kredit na Naturista PPC. Ve stejné hierachii uvedeno na http://naturista.cz/drupal/lokality
Termín uzavření smlouvy a dodání podkladů: 31. 5. 2011
Poskytovatel: NATURISTA.CZ, SK Oplatil, sportovní klub naturistů, 533 22 Býšť 167, IČ: 269 82 919
Informace a dotazy na EMAIL

Nejkrásnější nuda pláže ČR (na této mapě bude v konečné fázi 70 nejoblíbenějších FKK pláží ČR)Nejkrásnější nuda pláže ČR (na této mapě bude v konečné fázi 70 nejoblíbenějších FKK pláží ČR)


Přispěvatelé: Líbil se vám tento článek? Máte pěkné naturistické zážitky z vaší dovolené, cestování, návštěvy bazénu, aquaparku, wellnessu? Za článek tohoto rozsahu vám nabídneme volnou vstupenku na kteroukoli naši akci [Smích]
Svoje texty, fotografie, videa posílejte na EMAIL. Nejoblíbenější článek roku bude odměněn pobytem v hotelu pro 2 osoby.
Podporovatelé: Pokud byste chtěli podpořit autora tohoto článku jakoukoli částkou, tak můžete bez jakéhokoli poplatku systémem PAY SEC na naše jméno: naturista, číslo: 3891789. Předem vám děkujeme.
Inzerenti: Chtěli byste zde prezentovat svůj obchod, služby? Využijte prosím naši širokou nabídku vaší prezentace na internetu i na reálných akcích NATURISTA.CZ.
5
 
-

Spolujízda na Pasohlávky

Vložil Plejby, 15. Červenec 2011 - 15:34
Obrázek uživatele Plejby

Nevzal by mě nekdo autemna zítřejší akci do pasohlávek?díky moc. [Úsměv]

 
-

Odkud do Pasohlávek??????

Vložil Pepper, 16. Červenec 2011 - 7:20

A odkud asi. [Spiklenec]