NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Naturistův občasník srpen 2020 - pomozte s osvětou naturismu

Vložil admin, 1. Srpen 2020 - 9:13

Internetové n-komunity jsou jistě zajímavá věc, ale podle našich letitých zkušeností, jen malý zlomek populace o zprávách ze světa naturismu skutečně ví. Proto vytváříme formou této upoutávky „Občasník“, který je možno umístit na plážích, koupalištích a podobných místech.

Umístěním Naturistova občasníku ve svém okolí napomůžete k větší osvětě a „vtažení“ většího počtu lidí do tohoto tématu. Zárověň prosíme o pomoc s aktualizacemi n-lokalit a i dalšími údaji na Naturista.cz. Je zde už opravdu velké množství dat a mnohá bohužel neodpovídají realitě. Originální velikost N-občasníku si můžete stáhnout v příloze tohoto článku.

Naturistův občasník má už svoji letitou historii, která navázala na časopis NATURISTA, vydávaný už před 30ti lety Unií naturistů. Tady je např. ukázka časopisu Naturista z roku 1990. Dnes si už sotva někdo (z naturistů) dovede představit vydávat tištěný časopis a distribuovat ho (!).

Dnešní doba šíření informací přeje daleko více, proto toho využijme. Originální velikost NO najdete v příloze dole v tomto článku.

Předem děkuji všem, kteří napomáhají našemu společnému n-dílu.

PřílohaVelikost
obcasnik-srpen2020.jpg255.22 KB
0
 
-

Po kliknutí na přílohu se

Vložil M.Dr., 8. Srpen 2020 - 12:35

Po kliknutí na přílohu se zobrazuje jen logo naturista.cz.

 
-

Odkaz na Naturistův občasník

Vložil admin, 8. Srpen 2020 - 13:40

Odkaz na NO je zde, asi klikáš někam jinam: http://naturista.cz/…rpen2020.jpg