NATURISTA.CZ

Přirozená radost ze života

-

Nepřehlédnutelný listopadový Babylon

Vložil Anonymní, 29. Listopad 2010 - 10:12

Zatím všechny naše Babylony, které následovaly krátce po Čestlicích byly jakési zakřiknuté až posmutnělé. I tentokrát nenasvědčovalo nic tomu, že tomu 27. 11. bude jinak. Už smíšený provoz po 18. hodině byl dosti prořídlý a čím blíže k začátku N-party, tím Aquapark Centra Babylon utichal. Úderem 20. hodiny se zdálo, že prchající textiláci budou jedinou atrakcí tohoto večera. Jakoby mávnutím kouzelného proutku se ale během pár minut začaly scházet početné skupiny naháčů, většinou lidí, které jsme tady ještě neviděli. Výsledek byl nad očekávaní, když se na počítadle návštěvníků objevil počet téměř 300 naháčů. Nakonec se od posmutnělého začátku celý večer rozvinul do veselé zábavy, kterou musela utnout až půlnoc.


Program se celkem nevymykal tradičnímu schématu – hned po začátku fronty na aquazorbing, aquaaerobik, dětské soutěže. Staronově se nám podařilo najít založenou vodní trampolinu, která patří taky mezi vyhledávané atrakce. Celkově potěšila očividně vyšší teplota v celém areálu. 


Sešla se spousta známých. Missky 2010 a 2008 zjistily, že spolu bydlely na internátě. Opět perlila indiánská babička Jarmila, když si ještě více než minule dělala legraci ze sebe – důchodce. Abychom to nezakřikli, ale obtěžující „hrátky v jeskyních“ už zmizely a jediným incidentem, který jsme zaznamenali, bylo obtěžování jednoho individua ve vířivce. Ten, jakmile spatřil blížícího se našeho Krakena-Tomáše, se radši dobrovolně vzdálil, aby nedostal výchovnou lekci.
Bohužel nám (doufám dočasně) personál zamítl přístup do posilovny. Zkusíme zalobovat ještě u vedení, aby se řád posilovny upravil tak, aby vstup nebyl pouze ve cvičebním úboru. Ani tentokrát na nás nezapomněl majitel Babylonu Miloš Vajner, který se mezi naturisty tentokrát setkal s vzácným hostem – generálním ředitelem Aquapalace Praha Radkem Steinhaizlem. 

Závěrečná soutěž v malování měla opravdu velmi silnou konkurenci a nakonec jsme vyhlásili 3 první místa: Síť, Dárce orgánů a polského Páva. Všechny dostaly rovnocenné ceny. Určitě ale stál za zhlédnutí Adventní věnec v podání rodiny Maškovy, nebo Sněhová kalamita Děčín-Liberec na Editě. 


Příští Naturistická party Babylon Liberec: pondělí 27. 12. 2010
Téma: PRVNÍ NATURISTICKÝ ŽIVÝ BETLÉM v ČECHÁCH!!! Přijďte všichni.

5
 
-

pirát

Vložil Pohodička (bez ověření), 30. Listopad 2010 - 17:05

Bylo to opravdu moc pěkné. Ptal jsem se na osud piráta, posledně to s ním bylo hodně nahnuté. Pan plavčík mi řekl, že asi 20 minut po našem odchodu z Naturpárty v říjnu pirát spadl a je v nemocnici. Zatím se neví, kdy ho opraví a vrátí. Na zdejším videu na začátku je vidět soklík bez něj. [Pláč] [Spiklenec]

 
-

Co nového v Polsku

Vložil Pohodička (bez ověření), 4. Prosinec 2010 - 15:34

http://naturista.cz/…eho_v_polsku Přišel mi e-mail od polských naturistů, překlad je v diskusi „naturistické akce“ [Spiklenec]